Turkiye'den Tasinmak

Konuya dönelim bence artık.
Bölümde bir konu açılmış, okuyanınız var mı bilmiyorum.
Bir Özel Idareler müdürü hakkında 2 erkek çocuğa cinsel istismar suçundan dava açılmış.
Konu araştırıldığında bu adamın 2008 yılında sosyal hizmetlerde öğretmenlik yaparken çocuklara taciz sebebiyle hakkında soruşturma açıldığı, ve soruşturmanın özel idare amirinin emri ile kapatıldığı ortaya çıkmış!!!!
Bu mudur özgürlük arkadaşlar?
Bu çocuklara bu pisliği yapan adam özgürken , terfi ettirilmişken o çocukların hakları, ellerinden alınmışken bu ülkede özgürlük var diyemiyorum ben.
Tecavüzcüye özgürlük sağlayan, çocukların hayallerini çalan bu sistem yerin dibine batsından başkada birşey demiyorum.

Ben gitmeyi istemedim hiç sanırım ya ne olursa olsun taş yerinde ağırdır memleketi seviyorum ben ne bileyim özlerim,kopamam. Büyük konuşmayayım ama Allah göstermesin mülteci olmak zorunda kalmadıkça terkedemem ülkeyi

Konuya dönelim bence artık.
Bölümde bir konu açılmış, okuyanınız var mı bilmiyorum.
Bir Özel Idareler müdürü hakkında 2 erkek çocuğa cinsel istismar suçundan dava açılmış.
Konu araştırıldığında bu adamın 2008 yılında sosyal hizmetlerde öğretmenlik yaparken çocuklara taciz sebebiyle hakkında soruşturma açıldığı, ve soruşturmanın özel idare amirinin emri ile kapatıldığı ortaya çıkmış!!!!
Bu mudur özgürlük arkadaşlar?
Bu çocuklara bu pisliği yapan adam özgürken , terfi ettirilmişken o çocukların hakları, ellerinden alınmışken bu ülkede özgürlük var diyemiyorum ben.
Tecavüzcüye özgürlük sağlayan, çocukların hayallerini çalan bu sistem yerin dibine batsından başkada birşey demiyorum.
Hukuk yerlerde dedigim zaman savunma basliyor. Adalet herkese lazim, o okulda okuyan cocuklar bizim cocuklarimiz da olabilirdi, taciz edip gorevine donen ogretmen bizim cocugumuzun ogretmeni.. Kimbilir? Kac tane vardir boyle, ogretmen diye cocuklarimizi emanet ettigimiz, sorusturmasi kapatilmis sapiklar okullarimizda.. Ille de bizim basimiza mi gelmeli hukuksuzlugun ciddiyetini anlayabilmek icin?

Terorle mucadele eskide kaldi, simdi savas var savas. Insanlar ellerinde beyaz bayraklarla sokaklara cikip cenazelerini aliyorlar. Devlet ogretmenlerini koruyamadigini itiraf etti. Okullar kapali. Heryer harabeye donmus. Hastaneler yikik dokuk Hayat durma noktasina gelmis. Hergun 2 3 sehit haberi aliyoz Sen hala terorle mucadele diyon. Sen hayata nerden baglaniyor????
Sen oturdugun yerde belliki keyfinde yerinde ama bu ulkede hergun 2 3 gencecik vatan evladi toprak olup gidiyor, umurunuzdamiii.
Birakin bu klavye vatanseverligini. Savas olcakmisda savasacakmisda. He he biz sizin gibileri iyi biliriz. Savas iyice yayilsin ilk sivisacak, ilk multeci adayi olacaklar sizsiniz...

Ne diyosun sen be ülkeden kacalim diye avaz avaz bağıran benmiyim sen misin ? Lafını bil konuş benimle benim rahat olduğumu kim söyledi sana. Savaş varmış savaş. Kaç şehit olduğunu kaç canlar yandigini bizde görüyoruz heralde. Kör değiliz. Birbirinizin ağzıyla gelip burda zirvalamayin. Toplanmissiniz aklinizca siyaset yapiyosunuz size kaldı ya siyaset toplasan 3 sayfa geri kalanı bel altı bilmem ne bilmem ne

Hukuk yerlerde dedigim zaman savunma basliyor. Adalet herkese lazim, o okulda okuyan cocuklar bizim cocuklarimiz da olabilirdi, taciz edip gorevine donen ogretmen bizim cocugumuzun ogretmeni.. Kimbilir? Kac tane vardir boyle, ogretmen diye cocuklarimizi emanet ettigimiz, sorusturmasi kapatilmis sapiklar okullarimizda.. Ille de bizim basimiza mi gelmeli hukuksuzlugun ciddiyetini anlayabilmek icin?
Rabbim kimseye, hiçbir çocuğa yaşatmasın bunu Saraylım.
Ençokta çocuk istismarcılarına verilen mükafat gibi cezalara dayanamıyorum bu ülkede.
Yıllar önce 3 çocuk vardı, Gaziantep'te canları baklava isteyip çaldıkları için 9 yıl hapis cezası aldılar.O çocuklar geliyor hep aklıma bu pislikleri görünce. Onlara hiç acıyan, ceza indirimi yapan olmadı.
Çok acayip bir hukuk sistemimiz var, çok.

Ha ben de bu konudan bahsediyorsun zannettim. Kazenin sildigi bir konudaydi he mi? Yazik, uzuldum bak simdi, gene ispat edemedin iddialarini..:KK53:

Dur geri geldimm. Yatacam ama simdi.

Yesss. "Korku imparatorlugu......" gibi bir baslikti. Silindi maalsef yok o baslik artik. Orada yazmistin. Geri getirirlerse "ne bicim bi insan olmussun ya sen" gibisinden yorumlarin orada duruyor.

Amma velakin bu gece burada olan seyi de cok abartma beee. Yaniii cidden..

Olan su; senin kisisel hakaretine karsi birisi benim genele hitaben eski hakaretamiz yorumlarimi getirdi. Aslinda pek de alakali degildi acikcasi ama olsun...

Sonra da mal bulmus magribi gibi, teletubbies cetesi (pusuda mi bekliyorlardi nabiyorlardi artik?) bunu guya firsat bilip iclerini doktuler. Baska konularda zor cunku... anca iste boyle ad hominem, eski mesajlar, hafif bel alti falan fistik olunca cosarlar bir anda toplasip.

Bir sey oldugu yok yani, teletubbies cetesi islemez bana. Bu kadar sevinmeni gerektirecek kadar bir sey yok :KK45: ben yine kendi adima ozrumu diledim ve uslubumu buraz daha duzelticem ozellikle kendime saygimdan.

Hadi bu da son msj olsun nn

Ne diyosun sen be ülkeden kacalim diye avaz avaz bağıran benmiyim sen misin ? Lafını bil konuş benimle benim rahat olduğumu kim söyledi sana. Savaş varmış savaş. Kaç şehit olduğunu kaç canlar yandigini bizde görüyoruz heralde. Kör değiliz. Birbirinizin ağzıyla gelip burda zirvalamayin. Toplanmissiniz aklinizca siyaset yapiyosunuz size kaldı ya siyaset toplasan 3 sayfa geri kalanı bel altı bilmem ne bilmem ne
Ne o begenemedinmi, isine gelmiyorsa okumazsin alintilamazsin. Hadi simdi artistik yapma uzaaaa. dededede.....

Teletubbies de niye kalayim yaa sen de hatirliyorsun iste sen de mi hala ordasin hatirladigin icin :KK70:

Ama guzel oldu lak lak oldu bu aksam. Kac kisi laf soylemek icin bekliyormus gormus oldum. Zaten herkesin bildigi eskiden yaptigim dine saydirmalarim nasil deger kazandi birden sasirdim. Sanki hic kimsenin bilmedigini bulmuslar gibi.. zaten cogu kisi biliyordu. Bu durumda teletubbies cetesi demek geldi icimden ne diyim yani?

Dur geri geldimm. Yatacam ama simdi.

Yesss. "Korku imparatorlugu......" gibi bir baslikti. Silindi maalsef yok o baslik artik. Orada yazmistin. Geri getirirlerse "ne bicim bi insan olmussun ya sen" gibisinden yorumlarin orada duruyor.

Amma velakin bu gece burada olan seyi de cok abartma beee. Yaniii cidden..

Olan su; senin kisisel hakaretine karsi birisi benim genele hitaben eski hakaretamiz yorumlarimi getirdi. Aslinda pek de alakali degildi acikcasi ama olsun...

Sonra da mal bulmus magribi gibi, teletubbies cetesi (pusuda mi bekliyorlardi nabiyorlardi artik?) bunu guya firsat bilip iclerini doktuler. Baska konularda zor cunku... anca iste boyle ad hominem, eski mesajlar, hafif bel alti falan fistik olunca cosarlar bir anda toplasip.

Bir sey oldugu yok yani, teletubbies cetesi islemez bana. Bu kadar sevinmeni gerektirecek kadar bir sey yok :KK45: ben yine kendi adima ozrumu diledim ve uslubumu buraz daha duzelticem ozellikle kendime saygimdan.

Hadi bu da son msj olsun nn
Sen daha gitmedin mi yav? Bak canimcim, ben size aynayim, bana nasil hitap edersen ayni sekilde karsilik gorursun. Ciddi olur fikir yaristirirsan senle oturur saatlerce ciddi ciddi fikir tartisirim. Civirsan da ayni sekilde civik birini bulursun karsinda. Artik benle ne sekilde tartismak istedigini sana birakiyorum. Saraylim'dan Saraylim begen, ne verirsen bana, onu alirsin. Iftira filan da sevmem gordugun gibi, bu huyunu birakirsan sen karli cikarsin. Ben hic bir yazdigimi kolay kolay unutmam cunki. Hadi simdi iyi geceler sana.

Teletubbies de niye kalayim yaa sen de hatirliyorsun iste sen de mi hala ordasin hatirladigin icin :KK70:

Ama guzel oldu lak lak oldu bu aksam. Kac kisi laf soylemek icin bekliyormus gormus oldum. Zaten herkesin bildigi eskiden yaptigim dine saydirmalarim nasil deger kazandi birden sasirdim. Sanki hic kimsenin bilmedigini bulmuslar gibi.. zaten cogu kisi biliyordu. Bu durumda teletubbies cetesi demek geldi icimden ne diyim yani?
feci rahatsız oldun aslında da. işte:).
bizde ona yiğitliğe.. derler
hadi şimdi yat. rüyanda bol bol teletubbies görürsün artık. dikkat ette seni kovalamasınlar ordada.:)

kaliiii kakalii kakalii kamajaa hey
dans-hareketli-resim-0436.gif

Bir konunun daha sonuna geldik, polemik ekibi kurulmuş yine.
KİB'ler??? Merak etmeyin, onlarla ayrıca ilgilenirim:KK66:
Hadi Allah rahatlık versin sizlere.

X