Türkiye’yi Tehdit Etti: Bir Füzeyle Haritadan Silerim

gadjo dilo

ben aslında yoğum
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
10.357
9.245
Kuzey Kore lideri Kim Jong Un Türkiye’yi tehdit etti: Bir füzeyle haritadan silerim
Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, Türkiye ile Rusya arasındaki düşürülen uçak krizi üzerine bir açıklama yaparak Türkiye’yi tehdit etti. Rusya’ya ve Suriye Devlet Başkanı Esad’a destek veren Kim Jong Un ‘Türkiye Suriye’ye müdâhale ederse Atom Bombası ile yeryüzünden sileriz’ dedi. Kuzey Kore liderinin açıklaması sosyal medyada alay konusu oldu. Ülkesi açlı ve sefalet içindeki Kim Jong Un, babasından devraldığı yönetimi sırasında hoşlanmadığı kişileri ‘köpeklere yedirmesiyle tanınıyor.
26.11.2015 17:02

content_kuzey-kore-lideri-kim-jong-un-turkiyeyi-tehdit-etti-bir-fuzeyle-haritadan-silerim_rtgckgiO7435HeK.jpg

HABERİYAKALA - Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un, Türkiye’yi Suriye konusunda tehdit etti.

Azerbaycan’dan yayın yapan bir haber sitesinin iddiasına göre Kim Jong Un, Rus uçağının Türkiye tarafından düşürülmesinden sonra ‘Türkiye’yi haritadan silerim’ dedi.

Haberde, Kim Jong’un “Eğer Suriye’yi bombalarsa, Türkiye’yi bir atom bombasıyla yeryüzünden silerim” dediği belirtildi.

Ülkesindeki açlık ve sefalete rağmen ülke kaynaklarını nükleer silah geliştirmek için harcayan, Rusya ve Çin tarafından da desteklendiği bilinen Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un, ilginç sözleri ve uygulamalarıyla tanınıyor.

Ülkede kendisine muhalefet eden kimseyi bırakmayan Un’un, en son eniştesini köpeklere yedirdiği iddia edilmişti.

Kaynak: http://www.haberiyakala.com/2015-11...ze-tehdit-etti-haritadan-silerim-h42280.haber

Evet, bu iddia sabahtan beri dolaşıyor sosyal medyada.
Doğruysa bir Kim eksikti o da açıklama yaptı tam oldu, bomba atıp haritadan silecekmiş bizi, halbuki köpeklere yedirir diye düşünmüştüm :KK70:

Şirin suratını pek severim Kim'in ama böyle bomba momba ayıp ediyor:KK12:

Lakin ben yine de Kim'in böyle birşey dediğine pek ihtimal vermiyorum, Dünya'ya kapalı yaşıyorlar, böyle bir haberin sızması için çıkıp açıklama yapmış olması gerekir, ki açıklama yapsaydı zaten Dünya ve bizim basınımızda mutlaka yer alırdı.

Evet, bu iddia sabahtan beri dolaşıyor sosyal medyada.
Doğruysa bir Kim eksikti o da açıklama yaptı tam oldu, bomba atıp haritadan silecekmiş bizi, halbuki köpeklere yedirir diye düşünmüştüm :KK70:

Şirin suratını pek severim Kim'in ama böyle bomba momba ayıp ediyor:KK12:

Lakin ben yine de Kim'in böyle birşey dediğine pek ihtimal vermiyorum, Dünya'ya kapalı yaşıyorlar, böyle bir haberin sızması için çıkıp açıklama yapmış olması gerekir, ki açıklama yapsaydı zaten Dünya ve bizim basınımızda mutlaka yer alırdı.
Ben de pek inandırıcı bulmadım ama benim de başlığı ilk okuduğum andaki 'noliy la' tepkisini yaratırım niyetiyle açtım konuyu. :KK70:

Ben de pek inandırıcı bulmadım ama benim de başlığı ilk okuduğum andaki 'noliy la' tepkisini yaratırım niyetiyle açtım konuyu. :KK70:
Benim Kim'ciğime iftira ediyorlar:KK70::KK70:
Sabahtan beri sosyal medya Kim bomba atarım dedi laflarıyla yıkılıyor, Kim hiç öyle birşey yapar mı:KK43:
Şu sıfata bak hele, hepsi iftira:KK45:

Benim Kim'ciğime iftira ediyorlar:KK70::KK70:
Sabahtan beri sosyal medya Kim bomba atarım dedi laflarıyla yıkılıyor, Kim hiç öyle birşey yapar mı:KK43:
Şu sıfata bak hele, hepsi iftira:KK45:
Yaa onun içinde ne cinlik yatıyor, eniştesini köpeklere yem etmiş. :KK70:

Yaa onun içinde ne cinlik yatıyor, eniştesini köpeklere yem etmiş. :KK70:
Kim:KK57: yok inanmam o benim şirinim:KK70:en sevdiğim diktatör, sivil halkla bir foto çektiriyor, herkes gergin, korkuyla gülümserken bizim Kim 32 dişini birden gösteriyor, o Kim kiiii babasının ölümünde bir yas ilan etti aman Allah'ım 40 gün müydü yas, ağlamayanları tespit ettiği anda millet yanıyordu, o kadar içten ağladı halk:KK14:

Şimdi kalkmış Kim eniştesini köpeklere yedirdi diyorsun, ı-ıhhh inanmam:KK70:

Kim:KK57: yok inanmam o benim şirinim:KK70:en sevdiğim diktatör, sivil halkla bir foto çektiriyor, herkes gergin, korkuyla gülümserken bizim Kim 32 dişini birden gösteriyor, o Kim kiiii babasının ölümünde bir yas ilan etti aman Allah'ım 40 gün müydü yas, ağlamayanları tespit ettiği anda millet yanıyordu, o kadar içten ağladı halk:KK14:

Ayy Mune ya bu yorumunun üstüne sana şu videoyu hediye ediyorum, lütfen izle :KK70: Ankara'da duygusal halı yıkamacıların belgeseli. 39 dakika olduğuna bakma. :KK70:
Senin Kim'ine doyum olmaz ama yatıyorum ben iyi geceler. :KK15:

Ben yatıyorum, yorumunu yarın okumak istiyorum, lütfen yorum yap. :KK53:
jooker yemin ediyorum karnıma ağrılar girdi gülmekten:KK70: tam bağımsız işletmeden tut mor müşteriye, benden olan çocuktan birşey olmaza kadar hepsine kırıldık gülmekten, ey aşk neredesin aşk:KK70:
Müşteri anıtı:KK70::KK70:o halı çırpma neydi öyle, ayyyyyy valla koptum hahahahahahaha, ben bunu arada seyredeyim, yok böyle birşey:KK70:

Ayy Mune ya bu yorumunun üstüne sana şu videoyu hediye ediyorum, lütfen izle :KK70: Ankara'da duygusal halı yıkamacıların belgeseli. 39 dakika olduğuna bakma. :KK70:
Senin Kim'ine doyum olmaz ama yatıyorum ben iyi geceler. :KK15:

Ay bizim halıcı :KK70:Duygusal halı yazınca dikkatimi çekti izleyeyim dedim:KK70:
İşlerini güzel yapıyorlar diye arkadaşım tavsiye etmişti. Geldiklerinde ne çatlak olduklarını anlamıştım zaten:KK70:
Halıları yıkatmak için çağırdığımda bu video aklıma gelip beni gülme tutmaz inşallah:KK70:

Ay bizim halıcı :KK70:Duygusal halı yazınca dikkatimi çekti izleyeyim dedim:KK70:
İşlerini güzel yapıyorlar diye arkadaşım tavsiye etmişti. Geldiklerinde ne çatlak olduklarını anlamıştım zaten:KK70:
Halıları yıkatmak için çağırdığımda bu video aklıma gelip beni gülme tutmaz inşallah:KK70:

Ya bunlar son birkaç yıldır posta kurusuna geyik broşürler bırakıyorlardı, ben de halı yıkatacakken bu bomba şahsiyetlerle tanışmak için aradım. Adam beni bir sorgulamaya tuttu, numarayı kimden aldınız, bizi Nasıl buldunuz, belgeselimizi izlediniz mi, işte yok belgeselimiz dünyada tek, şöyle böyle derken en sonunda halılarımı yıkayamayacaklarını, yoğunluk nedeniyle artık sadece Mamak çevresine baktıklarını söyleyip bana bir sürü bunlar sizin halılarınızı yıkayabilir diyerek numara verdi. Telefonu kapattığımda yerlerde yatıyordum. Bu ikisinden biriydi ama hangisiydi bilmiyorum. :KK70: gülmemek elde değil ya. :KK70:

jooker yemin ediyorum karnıma ağrılar girdi gülmekten:KK70: tam bağımsız işletmeden tut mor müşteriye, benden olan çocuktan birşey olmaza kadar hepsine kırıldık gülmekten, ey aşk neredesin aşk:KK70:
Müşteri anıtı:KK70::KK70:o halı çırpma neydi öyle, ayyyyyy valla koptum hahahahahahaha, ben bunu arada seyredeyim, yok böyle birşey:KK70:
Duygulama merkezi ve güvercin taklitleri favorim benim. :KK70: okuduklarımızı kitaplara, felsefelerine ne demeli. :confused:aynen arada izleyip kafa yapmak lazım. :KK70: zihnisinir ama iyi geliyor. :KK70:

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Kim! Kimsinki sen .. Senin bizi haritadan silmek için koca bir g..e ihtiyacın var..tabi yerse!!!

Yok artık!
Bir sen eksiktin...
Sen de konuştun olay bitmiştir..
Biz de "tamam abi bir daha olmaz valla olmaz" diyeceğiz!!!!!

Babam güney-kuzey kore gerilimin de korede askerlik yaptı.
Çünki Türkiye güney korenin yanında oldu hep.
kuzey koredeli kim amcanın kuyruk acısı normal yani...
yediği kopekler içinde havlıyor

X