Saç Rengi ve Saç Boyama Turuncu kalan saçlarim :( yardim edin

Aybalamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
11
1
24
Arkadaslar merhaba benim saçlarim siyahti 1 sene siyaha boyamadim bekledim saclarim uzadi boyada biraz akti sonra kuaföre gidip boyattim diplerim kendi rengi oldugu icin cok guzel tuttu renk ama siyah olan saclarim malesef ki turuncu oldu ve yikadikca iyice turunculasiyor mor sampuan da kullaniyorum sizce baska yapabilecegim bir sey var mi yardim ederseniz sevinirim iki renk sacla geziyorum :KK43:

Eklentiler

• IMG20201230013147.jpg
    IMG20201230013147.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG20201230012924.jpg
    IMG20201230012924.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 86
Arkadaslar merhaba benim saçlarim siyahti 1 sene siyaha boyamadim bekledim saclarim uzadi boyada biraz akti sonra kuaföre gidip boyattim diplerim kendi rengi oldugu icin cok guzel tuttu renk ama siyah olan saclarim malesef ki turuncu oldu ve yikadikca iyice turunculasiyor mor sampuan da kullaniyorum sizce baska yapabilecegim bir sey var mi yardim ederseniz sevinirim iki renk sacla geziyorum :KK43:
Orayı küllü açık sarıya boyarsanız turunculugu gider

Salak gibi inandim ya kuafor olucagini soyledi asla turunculuk kalmicak dedi bide o kadar para verdim bu saça acaba sadece o turunculari boyasam küllü sariya olur mu ki

Salak gibi inandim ya kuafor olucagini soyledi asla turunculuk kalmicak dedi bide o kadar para verdim bu saça acaba sadece o turunculari boyasam küllü sariya olur mu ki
Ben kendi saçıma yaptgmda oldu ama ben komple boyamıştm

Sizin saciniz nasildi komple mi turunculuk vardi ben simdi heryerini boyasam yine iki renk olur diye korkuyorum sadece tunculari boyasam belki esitlenir o kadar siritmaz diye dusundum
Bazı yerlerde vardı ben hepsini boyamıştım hepsi aynı renk olmuştu

Merhaba 10.1 al cnm palette deluxs yada Loreal marka olsun boya aldıktan sonra msj at ben tarif ederim numlexs ile kapanır merak etme

Merhaba 10.1 al cnm palette deluxs yada Loreal marka olsun boya aldıktan sonra msj at ben tarif ederim numlexs ile kapanır merak etme
Royal igora siparis ettim 12-2 küllü sari baya arastirdim bu marka iyiymis bide ayni marksnin 022 turuncu azalticisini aldim insallah gider turunculuklar

Royal igora 022 aldim galiba mavi bi boya turuncu azaltici yaziyodu ustunde
Mavi boyayı neden aldınız ki siz zaten küllü renk almışsınız mavi sizin bir işinize yaramıyor ki siz maviye yada mavi siyaha boyamiyorsunuz mavi sarıya ekleyince yeşil olur cnm boyayı nötrlestirmez

X