Tutmayan makyaj

Lazolinda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
142
65
Arkadaslar makyajdan once pleenig yapmama ragmen tonik surmeme ragmen nemlendirmeme ve ustelik az fondoten surmeme ragmen ilk iki saat makyaj cildimde cok guzel duruyor sonra kusuyor. Makyaj bazida kullandim bana misin demedi. Genelkikler fondoteni elle surerim sonra makyaj sungeri ile tampon hareketler yaparim. Ne yapmam gerekiyor bi el atarmisinizzz

Arkadaslar makyajdan once pleenig yapmama ragmen tonik surmeme ragmen nemlendirmeme ve ustelik az fondoten surmeme ragmen ilk iki saat makyaj cildimde cok guzel duruyor sonra kusuyor. Makyaj bazida kullandim bana misin demedi. Genelkikler fondoteni elle surerim sonra makyaj sungeri ile tampon hareketler yaparim. Ne yapmam gerekiyor bi el atarmisinizzz
Bebe pudrası deneyin. Fondoten sonrasi firca ucuyla hafif hafif yüzümde gezdiriyorum. Sabitliyor.

Fondotenin hangi marka bebce sorun onda şu merhur dövme bile kapatan ise ondan memnun olan yok
Pastel kullaniyorum ben memnunum ama daha iyiler var
Primer olarakta golden roseninkiler

Bb krem denediniz mi hiç? Benim de makyajı kusar yüzüm ve bazen pul pul gorunurdu.simdi bb aldım hep aynı markayı alıyorum. Baya memnunum.
Gaenierin bb kremini almistim cok kotuydu yapisi. Sonra bir daha bb krem almaya cekindim. Acikcasi ne almam gerektigini bilmiyorum

Gaenierin bb kremini almistim cok kotuydu yapisi. Sonra bir daha bb krem almaya cekindim. Acikcasi ne almam gerektigini bilmiyorum
Missha al bence. Adamlar yapmış yani..her duruma özel bbleri var..bence bir dene. Sitesine kayıt ol ve tester işte ya da mağazaları olan bir yerde yaşıyorsaniz gidip deneyin bı bakın yani.

Missha al bence. Adamlar yapmış yani..her duruma özel bbleri var..bence bir dene. Sitesine kayıt ol ve tester işte ya da mağazaları olan bir yerde yaşıyorsaniz gidip deneyin bı bakın yani.
Rizede yasiyorum malesef magazasi yok ama istersem tester gonderirler mi ki

Bazi yuzlerde makyaj hic durmuyor cilt tipinden mi nedir ucuyor kusuyor gidiyor. Fondoten uzerine pudra sürün bence

X