tuttonun 7 günde 7 kilogram diyeti

Ben günde 10 yumurta yersem ölürüm yahu :KK53: yapma yahu bünyene yazık git bi doktora adam gibi yap diyetini :44:

Ben günde 10 yumurta yersem ölürüm yahu :KK53: yapma yahu bünyene yazık git bi doktora adam gibi yap diyetini :44:

ölmüyorsun ölmüyorsun zaten 10 tane yumurta yiyemiyorsun ki tıpkı 1 kg patates yiyemediğin gibi. Burada yazanlar üst sınırları arkadaşlar . Yani şöyle da yezabilirdim aslında daha doğru olurmuş.
10 taneye kadar yumrta , 1 kg ya kadar haşlanmış patates filan da yazabilriidim.Neyse günlük yürüyüşlerle filan 3 kg gitti.bugün ara verdim en özlediğim şey adam gibi sofraya oturmak oldu. ve muhtemelen bünyem de sık sık yemeye alıştı diye düşünüyorum. Benim gibi günde tek öğünle ya da iki günde bir öğünle günü geçiştirmeye alışkın insanların öğünlerini düzene sokmaları için yani alıştırma olması için iyi bir diyet diye düşünüyorum. Çünkü üst sınırları olduğu için oturup 3 elma arka arkaya yiyemiyosunuz nçünkü küçük elmalardan 1 kg 9 ellmya filan denk geliyor diyet psikolojisinde ya acıkırsam deyip bir elmayla iki elmayla yetinip iki üç saat sonra bir elma daha filan yeyip günü böyle bölerek sk sık yemiş oluyorsunuz.

bence doktora danışmak en iyisi hergün 10 yumurta dokunma ihtimali çok yüksek ben asla yiyemem

X