tuttonun 7 günde 7 kilogram diyeti

tutto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2011
35
0
selam arkadaşlar aramıza bugün katıldım. Evelsi gün siteyle tanıştım, dün diyete başladım. bugün 2.günümdü ve sizlerle paylaşayım istedim. Dün tartılmamıştım ama bugün 62.7 kg ile güne başladım 5 günüm kaldı 5 gün sonra size sonucu bildireceğim

7 günde 7 kg mu?:KK53:
canım çok fazla değil mi?
hiçbir şey yememen lazım diyeceğim ki
yemesen olmaz nasıl bir diyet bu ?
yanlış anlama lütfen bünye için çok sakıncalı.

bi haftada 7 kilo vermek çok anormal ve sakıncalı bir durum
metabolizma göçüverir

ya biliyorum zararlı olacağını aslında çok dainancım yok şöyle ki; ben zaten uzun yıllardır tek öğün beslenen bir insanım öyle de çok yemem metabolizmayı göçerttim zaten ancak son 3 yılda tam 6 kg aldım ve 15 gün sonra önemli bir davete olacağım bunu sıkı bir şekilde halletmem gerek diye gezinirken bir sitede bu diyeti gördüm 5 günde 5 kg diyeti gibi bir şey sanırım.
1. gün 10 tane yumurta
2. gün 500 gr domates,500 gr salatalık
3.gün 1 kg tavuk göğsü
4. patates haşlanmış yine 1.kg
5. mevye
6. gün haşlanmış kabak
7. gün 1 kg elmadan yapılmış komposto
tabii bunları güne bölüyorsunuz. yani mesela bugün ben muhtemelen 8 kere de filan yedim 1 kg domates ve salatalığı, ama ihanet ettim bir seferinde marul ve limon da koydum. dolayısıyla benim gibi tek öğün beslenen biri için çok öğün oldu.5. gün yine tartılacağım hergün hergün tartılmak doğru değil diyorlar. meyve günümde kilomu bildireceğim.

ınanmıyorum, kendıne eziyet edıyorsun resmen bu dıyette ekmek yok zaten ekmek yemeyı kesersen hemen kılo verırsın barı arada domates salatalık meyve ye , bı gun boyu yumurta yenırmı yahuuu :44:

bencede olcak iş değil kilon fazla değilmiş sen en iyisimi dukan diyetı yap :KK66:
ben ilk 5 gunlluk atak devresını yapmsıtım 3 kılo vermıstım
ama sımdı normal dıyet saglıklı beslenmeye calısıyorm
bencee dukanı yap daha mantıklı

bencede olcak iş değil kilon fazla değilmiş sen en iyisimi dukan diyetı yap :KK66:
ben ilk 5 gunlluk atak devresını yapmsıtım 3 kılo vermıstım
ama sımdı normal dıyet saglıklı beslenmeye calısıyorm
bencee dukanı yap daha mantıklı

arkadaşım dukan diyeti nedir yazarmısın bende acil kilo vermem lazım 2. bebeğimden sonra yaklaşık 7 kilo üzerimde kaldı delircem banada yardımcı olursanız çok sevinirim:):emir_bebek:

dukan dıyetı diye armaaya yazarsanız konu cıkacaktır zaten paylasımlar devam etmekte fakat ben bıraktım
cunkı cok protein ve ne kadar saglıklı kafam karıstı
ama devam edebılırsenız basarılı olursunuz

62.3 bugün 400 gr gitmiş. bu aşağıdaki tickerformu nasıl düzenleyeceğimi bilen var mı.

Bugün bir kg haşlanmış patate yemem gerekiyordu fakat sabah sevgilim patateslerimden istediği için 4ünü ona verim böylelikle patates poşetimde kaç gr patate kaldığını bilemedim. öğlen dışarı çıktım ve haşlanmış sosssuz sebze yedim karnıbahar, brokoli,havuç,kabak ve fasulyeden oluşuyordu ben karnıbaha ve haşlanmış havuç sevmediğim için bunları yemedim. eve geldim ve 1 elma yedim yani bugün diyeti sallamış oldum sanırım biraz :KK43: tanrım beni affet pıt pıt yağ löp löp et olmasın yediklerim. amin. :KK60:

Günde 10 yumurtaya kolestrol mu dayanır
Ayrıca 1 kilo patates çok değil mi ya
5 günde 5 kilo diyeti daha mantıklı en azından istediğin kadar yiyorsun
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...416-5-gunde-5-kilo-diyeti-deneyimlerimiz.html

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...rimiz/384581-dukan-diyeti-deneyimlerimiz.html
burada yazanlar üst sınırları. daha az yiyebilirsin ben 10 yumurta yiyemedim 1 kg patates çok görünse de 9 küçük boy patates 1 kg geldi. zaten meuhtemelen aynı seyi yemekten sıkılacağın için gün boyu aynı seyleri veriyorlar . baan daha çok bağırsak çalıştıracak bi diyet lazıımken kalkıp bu kadar haşlanmış patates zaten tüketemem.

arkadasim yapmayin etmeyin. vucudunuzun verdigi 700 gr yag degil, su. 1 gunde 300-400 gr verilmez. spor yapmaniz lazim ve dengeli beslenmeniz. gunde 10 yumurta ne demek ya midem bulandi :S :S

yarın son günüm ama gel gör ki gittiyse iki kg gitmiştir dha fazla değildir. pufff ne yapıcam ben 8 ekime dek 5 6 kg vermem gerek yardııımmmmmmmmmm

yarın komposto günüm ,lanet olsun elma havuç gibi sert yiyecekleri asla pişmiş olarak tüketemem. yarın son gün. tabii ki 7 kg gitmedi , çarşamba günü 5 günde 5 kg diyetine başlayacağım benimle beraber bu yola girmek isteyen olur mu acaba ? :44:

X