tuvalet nöbetindeyim yardım...

asiyan_1010

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
873
32
kızlar ben 2 ay önce 5 haftalık düşük yaptım.kürtaj olmadım.1 ay korundum sadece.bu ay çalışmalara son gaz devam ettik. ekim 1 de adet olmam gerekiyor.1 haftadır ayaklarım çok feci üşüyor.yani eğer derseniz ki seni en etkileyen belirtin nedir diye ayak üşümesi derim.daha önce hiç olmazdı.2-3 gündür de sık idrarım geliyo.inanırmısınız her gittiğimde sanki saatlerce idrar yapmamışım gibi idrar yapıyorum.cokta su içmiyorum nedendir bilmemkaydirigubbakcemile3:)cok hafif arada sırada rahmimin sol tarafı ağı yapıyor.düşüğümdede böyle ağrılarım olmuştu.mide bulantısı baş dönmesi falan yok bende.akıntım var beyaz renkte.adet olacakmısım gibi belirtiler hissetmiyorum.test yapsam cıkarmı acaba?acaba diyorum hamilemiyim?yoksa hayatım hep bu acabaların içinde mi geçicek bundan sonra?:gitme:

bazen bu belirtiler yanıltıcı olabiliyor..
mesela ben adet olacağım zaman bazen bende hiç olmayan duurmlar ortaya çıkıyor
mesela hiç midem bulanmazdı ,aşırı mide bulantısı herşeyden kokulardan vb tiksinme ortaya çıkıyor..
yüreğim ağzıma gelirdi adet olana kadar..
bence adet tarihini bekle ..ondan sonra test yap hem sonucu daha iyi alırsın..
birde pek ümütlenme herşeye hazırlıklı ol.
hamileyim zannedip negatif sonucu görünceki yıkılma anını çok iyi bilirim..senağlama
inşallah hamilesindir canım..
Şeniz

canım Allah gönlüne versin bencede gününü bekle ama illada merak ettim diosan test yap az kalmış gününe merakını giderirsin zemuszemus

adet gününü bekleyemem diyosan kan testi yaptır canım idrar testi yanıltabilir.hamileyim diye kendini şartlama bi çok regli belirtisi hamilelik belirtileriyle aynı...........kimsenin hayal kırıklıklığı yaşamasını istemiyoruz artık.........
amaaa inşallah hamilesindiropuyorumnanaktan

saolun canlarım ama hayal kırıklığına alıştım düşüğümden sonra.cok yıktı beni bu.2 gün var adetimin bitmesine.bekleyip geçtikten sonra yapacağım.testi aldım evde duruyor.korkuyorum yapmaya:KK43:

canım korkma yap o testi benim de en belirleyici belirtilerim
1. adet sancıları acayip boyutta kıvrandıran......
2. ayaklarımın buz kesmesi... uyurken bile 2 çorap giyiyordum.
3. gögüslerimin hassaslaşıp sızlaması ve şişmesi
valla belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor ama diilsende bi dahaki aya inşallah hayırlısı olsun dersin.üzülmemeye çalışırsın
bence yarın sabah ilk idrarla o test yap canım:lepi:
ben 3 gün kala yaptım silik çizgi belirdi
gününde yaptım epey netleşmişti.

hadi bakalım hayırlısıyla inş. hamilesindir.:Saruboceq:
haberlerini bekliyorum canım

canım korkma yap o testi benim de en belirleyici belirtilerim
1. adet sancıları acayip boyutta kıvrandıran......
2. ayaklarımın buz kesmesi... uyurken bile 2 çorap giyiyordum.
3. gögüslerimin hassaslaşıp sızlaması ve şişmesi
valla belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor ama diilsende bi dahaki aya inşallah hayırlısı olsun dersin.üzülmemeye çalışırsın
bence yarın sabah ilk idrarla o test yap canım:lepi:
ben 3 gün kala yaptım silik çizgi belirdi
gününde yaptım epey netleşmişti.

hadi bakalım hayırlısıyla inş. hamilesindir.:Saruboceq:
haberlerini bekliyorum canım
tskrler canım.inş.hamileyimdir.uzun süredir istiyordum koca bir 3 yıldır.kısmet diilmiş demek ki.olmadı.inşallah bu sefer tutarda bende annelik duygusunu yasarım.:Saruboceq:

Canım cogu testler 4 gun oncesınde bıle gosterıyor cızgısı yanlız o zaman bıraz sılık cıkıyor hormonlar az oldundan sıkıntı edıcene bak bence.ama olmamıssanda uzulme hayırlısı bı dusuk yaptıysan dıgerının arasında 3 ay beklemen gerekmıs aslında

Canım cogu testler 4 gun oncesınde bıle gosterıyor cızgısı yanlız o zaman bıraz sılık cıkıyor hormonlar az oldundan sıkıntı edıcene bak bence.ama olmamıssanda uzulme hayırlısı bı dusuk yaptıysan dıgerının arasında 3 ay beklemen gerekmıs aslında

canım doktorum korun demedi ama.çünkü kürtaj olmadım.kendim istediğim için korundum.yine ne olur ne olmaz diye:KK43:test yapmak için adetimin gecmesini beklicem.hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum:1no2:

canım doktorum korun demedi ama.çünkü kürtaj olmadım.kendim istediğim için korundum.yine ne olur ne olmaz diye:KK43:test yapmak için adetimin gecmesini beklicem.hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum:1no2:

5 haftalık gebelik düşüğünde kürtaja gerek yok ,5. haftada kese bile oluşmamış olabilir çünkü...

yap bence testi... bu kadar kuracağına kafanda yap yani...
aklında duracağına midende dursunzemuszemus

arkadaşlar adetim 7 gün gecikti.:sm_cool:kan testi verdim sonuçlar yarın 3 gibi cıkıcak.belirtilerimde herhangi bir değişiklik olmadı.yalnızca rahim ağrılarım fazlalaştı.birde göğüslerim çok ağrıyor.dua edin kızlar.:Saruboceq:

X