Tüylerden kurtulmanın ilginç yolu

Adetimin başlangıcı 31'iydi. 3-4 gün sürdü canım. Oluyormu?:26:

günaydın kızlar.....
Olur tatlım merak etme adet döneminden bir kaç gün önce alınan tüyler daha çabuk ve daha sert çıkar bu yüzden adet döneminden herzaman sonra almak lazım.. ay mevzusuna gelince birgünden de hiç bişey olucağını sanmıyorum.

Tşk. ederim canım bakalım deneyelim olucak mı. :13:

Tşk. ederim canım bakalım deneyelim olucak mı. :13:

umarım olur tatlım gerçekten çekilcek dert değil ama söyle söyliyim ben hep adetimden sonra yaparım ağdamı yada makineyle alırım seyrelmeler var gerçekten bağzı yerlerde hiç yok gibi sadece benim uyuz olduğum konu olan yerlerde de batık oluyo bu beni deli ediyo bu yüzden bütün tüylerden biran önce kurtulmak istiyorum.

O sorun bende de oluyor bende nefret ediyorum batıklardan inş. düzelir onlar da bu sayede.

Merhaba arkadaşlar benim çenemde bir kaç tüy vardı cımbızla ala ala sakala resmen döndü.Bir iki kere iğneli epilasyonu denedim fakat hemen sivilce yaptı.Yapanmı acemiydi onuda bilmiyorum.Beylikdüzün de uygun fiyata lazerli epilasyon yaptırıp şu sakallarımdan kurtulmak istiyorum.Aslında tüm vucudumdaki tüylerden ama.Fiyat önemli çok uçuk fiyatlar istiyorlar o yüzden hep erteliyorum.Bacagımdada batık oluştu leke leke kaldı belki kurtulursam zamanla onlarda gider diyorum.

yüzümüze bitek onu sürmemiştik arkadaşlar yapmayın mantık olarak bikini bölgezinde tüy kalmamaı gerekiyordu şimdiye kadar..yakında büyük tuvaletinizi sürün güzelleştiriyor diyecekler..yinede siz bilirsiniz ama ben pek mantıklı bulmadım açıkçası

ya siz sanırım çişinizi yaptıktan sonra taharetlenmeyip olduğu gibi bütün bölgeye çişinizi sürüyorsunuz yada bizim çişimizi yaptığımız yerde alanda zaten tüy yok ama sanırım sizinkinde var söyledikleriniz bunu gösteriyor... ayrıca büyük tuvaletimiz mikrobik ama idrarımızda mikrop yok. bir yerde okumuş olduğum yazıyı sizlerle paylaşmak isterimm...

hiç bu kadar gülmemiştim. allah iyiliğinizi versin
canım kıl kökleri yok orda o yüzden kıl çıkmıyo.. çiş yapıyosun diye mi çıkmıyo sanıyodun sen :)

idrarın faydaları....

Tanrının bize sundugu bu güzelim dünya için birseyler yapalım + hayatı ıskalamayalım..gürsel dereli vallahi benim cüretim değil başlık. Bir kitabın adı.

1995 yılında Doğan Kitap basmış. Yazarı Carmen Thomas, çeviren Leman Çalışkan.

Komşusu kardeşime vermiş, kardeşim bana iletti; dört koldan "Size bir faydamız olur mu acaba?" gayreti içerisindeyiz gördüğünüz gibi

Ne faydası derseniz...

Sağlık sektöründen umudumuzu kestiğimizden midir artık, yoksa "doktorların üstünden fazla yükü alma" iyi niyetimizden midir, "kendi başımızın çaresine bakma" havasına girdiğimiz şu devirde, hakikaten işinize yarayabilir kitaptan aktaracaklarım. Fakat mideniz kaldırabilirse tabii. Değil uygulamayı, okumayı bile

Mesanemizin bir çeşit "Ev eczanesi" olduğunu belirtiyor yazar. Ve diyor ki, "İdrardan yararlanma konusunda benim asıl inancım doğada hiçbir zaman süprüntü (atılacak şey) üretilmediğidir. Her şey bir dolaşım içinde geçer."

Yazarın, idrarın faydaları konusunda bir radyo programı yaptığını ve zaten kitabın da yarısından fazlasının dinleyicilerin tecrübelerini aktardıkları mektuplardan oluştuğunu belirteyim ve lafı uzatmadan "Çişteki Mucize"den alıntılara geçeyim.

HAKİKATEN MUCİZE

1747 yılının "Büyük Mükemmel Dünya Lügati"nden Johann Heinrick Zedler’in idrar hakkında yazdıkları:

Saç dökülmesine karşı: Patates unu ile kükürt tozu bekletilmiş idrar ile karıştırılır. Bu karışım merhem gibi başa sürülür.

Kulak iltihabında: Çocuk idrarı henüz sıcakken kulağa akıtılırsa nemli ve cerahatlı noktaları kurutur.

Boğaz iltihabına karşı: İçine bir tutam safran katılmış insan idrarı ile gargara yapmak iyi gelir.

Ellerin ve dizlerin titremesinde insanın idrarını yapar yapmaz el ve
dizlerini bununla ovması ve yıkaması faydalıdır.

Vücutta su toplanmaya başlarsa, insan uzunca bir zaman sabah aç karnına kendi ilk idrarından biraz içmelidir. Bunun sarılıkta da yararı olur.

Kadınların cinsel organlarındaki yanma ve kaşıntıları sıcak idrar ile
yıkamak faydalıdır.

Arı sokmasına karşı hemen idrarla ıslatmak birebir gelir.

TECRÜBEYLE SABİT

Çeyrek saat, kendi idrarımla ıslatılmış, burun için delik açılmış bir bezi yüzümde tutmak harika bir etki yapıyor. Cilt dinleniyor, siyah noktacıklar yok olup temizleniyor.

30 yıl önce bir makina tezgáhında elime matkap yağı bulaştı. Her iki elimin üzerinde siğiller oluştu. Çok korkunçtu. Kimseye el uzatamıyordum. Doktorlar onları kazımak istiyorlardı ama yara izi kalacaktı. Büyük ağabeyim bir tavsiyede bulundu.

Yatmadan önce iki eline işe!

Hoş değildi ama yaptım. Kalktıktan sonra saf sabunla ellerimi yıkamalıydım. Bunu da yaptım.

Sonuç: Dört hafta sonra ellerimin üstü pırıl pırıl, tertemiz, çocuk poposu gibi olmuştu.

Uzun süre bir çiftlikte çalıştım. Çiftlik sahibi kadının ayağında beş yıllık açık bir yarası vardı. Merhemlerle tedavi etmeye çalışıyordu. Geceden kalma sabah idrarının faydalı olacağını işittim. Yaranın üzerinden tüm pomat artıklarını temizledim, temiz bir keten parçasını hastanın idrarına batırdım, yaranın üzerine koyup bağladım. Bunu 14 gün her sabah
tekrarladım. İnanmayacaksınız belki, yara tamamen iyileşti.

Daha böyle onlarcası. Üstelik sırf hastalık konusunda da değil.

HER DERDE DEVA

Meslekten badana ve boyacı olarak size bir yöntemden söz edeceğim. Emülsiyon boyaları inceltmek için biz sık sık idrar kullanırdık. Normal su fazla kireçlidir ve istenmeyen reaksiyonlara neden olur. En azından fazla etkili değildir, ayrıca idrar renk tonunu yumuşatır.

Gizli mürekkep olarak idrarı kullandığım için biliyorum. Káğıdın sıcak bir radyatör üzerine bırakılması, yazının okunmasına yeter. Bütün gizli yazılar böyle hazırlanabilir.

Deterjan yerine fayansları ovmak için kendi idrarımı kullanıyorum. Yerler reklamlardaki gibi parlıyor.

Donarak tıkanmış olan arabamın anahtar deliğini kendi idrarımı kullanarak açtım.

OT, ÇÖP DERKEN...

Nasıl?

İlginç dimi ?

Ama aynı zamanda ilginç, harika, inanılmaz falan

Ot, çöp derken çiş de varmış demek!

Farkında değilmişiz. İnsan burnunun dibindeki güzellikleri göremezmiş ya...

Fakat idrarın bir tek eline oklavayı alıp hamur açamadığı kalmışken neden bu kitap yayımlandığı günlerde gereken ilgiyi oluşturamadı acaba?

Yazarın önsözde belirttiği gibi "Tiksinti" yüzünden olabilir mi?

Ama iyidir tabii temkinli olmak. Neticede kitaptakiler birilerinin
anlatmaları daha ziyade. Ne kadar doğrudur?

Gerçi bilimsel açıklamalar da var. Ve en taze tecrübe olarak ben de bir şey anlatayım; bana bu kitabı ileten, kardeşimin komşusu birkaç gün önce kaynar suyla haşlanan ellerinde denemiş idrarı... Sonuç: Yanık falan yok ortada.

Ama siz yine de temkinli olmaya devam edin. Doktorunuza sorun, şu idrar denen şey neyin nesidir.

Son olarak şunu söylemek isterim, bu kitap elime geçtikten sonra sifonu çekerken vicdan azabına benzer bir şey duyuyorum. Hani değer bilmez biri olduğuma dair bir his. Klozet yerine kavanoz mu kullanmalı ne?

yapıp yapmamak konusunda herkes özgürdür biz sadece burda bildiklerimizi duyduklarımızı paylaşıyoruz.....

hiç bu kadar gülmemiştim. allah iyiliğinizi versin
canım kıl kökleri yok orda o yüzden kıl çıkmıyo.. çiş yapıyosun diye mi çıkmıyo sanıyodun sen :)

hayır tabiki ne alakası var arkadaş orda kıl olduğundan bahsetmiş de ben idarırın çıkış noktası ve taharetlenmekden bahsediyorumm ondan ona öyle cevap verdim ayrıca zaten insanların avuç içlerinde ayak tabanlarında erkeklerin penisinde kadınlarında idararlarını yaptığı yerde kıl yoktur olmaz.

tarihi kaçırmışım yaa

iki kez denedim ikincisini dolunaya denk getirdim 11 kasıma normalde bir haftada çıkan kıl kadar 24 günde anca çıktı azalma varmı henüz tam olarak yok şimdilik geç çıkmaya başladı devam edicem sonuçları yazıcam şimdilik bu kadar arkadaşlarrr

canım paylaştığın için teşşekkürler.... bende şöyle söyliyim ben bi kısmını daha erken yapmak zorunda kalmışdım, dolunay yokdu.. ama idrar mevzusunu yapdım öyle çok fazlada bekletmedim.. yaklasık olarak 1-1,5 saat falan, o yaptığım yerlerde 20 gün oldu ve daha yeni yeni çıkmaya başladı.. benimde aynı senin dediğin gibi bir haftada hemen çıkmaya başlardı ağda yaptığım o hafta etek giyebilirdim sadece ancak 20 gündür nerdeyse eteklerle dolaşıyorum ohhhh rahat rahat buna kimse inanmıyo ama ben daha da çok inanmaya başladım şimdi önümüzdeki ayı ve dolunayı bekliyorumm tatlımm

kızlar konu açılalı neredeyse 2 3 ay olmuş deneyip yarar gören var mııı gerçekten merak ettim kılın yok olması için herşeyi yaparııım kiihahahahhahaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…