Tuzlu yemiyor ­čś¬

Altemur

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Aral─▒k 2020
3
1
25
K─▒zlar Merhaba yeni kay─▒t oldum buraya. Bebe─čim 10 ayl─▒k ek g─▒da ser├╝venimizde bebe─čine bilmedi─čim i├žin hep tatl─▒ya baslad─▒m meyvelerden. ┼×imdi asla tuzlu bir┼čey yemiyor. Kahvalt─▒da cici bebe yumurta peynir pekmez yumurta sonra meyveli yogurt aksam da meyveli irmik ve kas─▒k mamas─▒ denemedi─čim ├žorba yemek kalmad─▒ tatl─▒ olmad─▒g─▒ i├žin yemiyor. A├ž ta birakt─▒m yemesi i├žin ama yok asla yemiyor. Zorlamasam m─▒ sonra dan yer mi sizce suan meme de emiyor l├╝tfen yard─▒mc─▒ olun ­čś¬­čś¬

LOTUS0

Hayattaki tek muhatab─▒m kediler olsayd─▒ ke┼čke
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2020
6.249
11.195
K─▒zlar Merhaba yeni kay─▒t oldum buraya. Bebe─čim 10 ayl─▒k ek g─▒da ser├╝venimizde bebe─čine bilmedi─čim i├žin hep tatl─▒ya baslad─▒m meyvelerden. ┼×imdi asla tuzlu bir┼čey yemiyor. Kahvalt─▒da cici bebe yumurta peynir pekmez yumurta sonra meyveli yogurt aksam da meyveli irmik ve kas─▒k mamas─▒ denemedi─čim ├žorba yemek kalmad─▒ tatl─▒ olmad─▒g─▒ i├žin yemiyor. A├ž ta birakt─▒m yemesi i├žin ama yok asla yemiyor. Zorlamasam m─▒ sonra dan yer mi sizce suan meme de emiyor l├╝tfen yard─▒mc─▒ olun ­čś¬­čś¬
Cici bebe i├žerigi bir bebegin yiyebilece─či bir icerik degil. Bence hayatinizdan bunu cikarin. Seker bir tur bagimlilik i┼čte. H├╝nnap markasinin biskuvileri var. Onlardan deneyin biraz biraz. Meyveli yo─čurt da siz hazirliyorsunuz diye umuyorum. Bir de bence cocuk doktoruyla g├Âr├╝┼čseniz daha iyi olur.

zorunlunick

FORK FORK
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Ocak 2020
7.988
10.121
E yumurta tuzlu gida degil ki

Altemur

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Aral─▒k 2020
3
1
25
Cici bebe i├žerigi bir bebegin yiyebilece─či bir icerik degil. Bence hayatinizdan bunu cikarin. Seker bir tur bagimlilik i┼čte. H├╝nnap markasinin biskuvileri var. Onlardan deneyin biraz biraz. Meyveli yo─čurt da siz hazirliyorsunuz diye umuyorum. Bir de bence cocuk doktoruyla g├Âr├╝┼čseniz daha iyi olur.
Evet ben haz─▒rl─▒yorum yogurdu ama bi┼če yediremiyorum ├Âneriniz var m─▒

LOTUS0

Hayattaki tek muhatab─▒m kediler olsayd─▒ ke┼čke
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2020
6.249
11.195
Evet ben haz─▒rl─▒yorum yogurdu ama bi┼če yediremiyorum ├Âneriniz var m─▒
Ek gida yemek tarifi kitaplari var. Bence onlardan edinin. Bir sure a├ž birakmaktan baska bir ├ž├Âz├╝m gelmiyor aklima. Benim ├žocu─čum yok. Kedim var. Kedime boyle yapiyoruz mama degisimi olmasi gerekti─činde. Ya da malt ilac─▒n─▒ yemiyorsa patilerine s├╝r├╝yorum o kendini yalayarak malti da yemis oluyor.
┼×u an aklima geldi bir baska onerim de blw. Blw yazarak ne oldugunu ogrenebilirsiniz. Belki kendisi ke┼čfederse daha istekli olur yeme konusunda.