Üç çocuklular, çok çocuklular

Asya89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
646
1.477
31
Benim eşimde diğerlerine göre daha iyi tabi ne erkekler var. Hatta şu kadarını söyleyeyim , çoğu erkek çocuklarının babalarını tanımıyorum bile. Ama biz hep bahçede parkta birlikteyiz. Sadece isteyerek yapılsa daha lezzetli olur. Ablamın eşide Doğulu ama maşallah hem yemek hem ev işi. Üstelik çocukalr büyük Ablamın ihtiyacı olmuyor eskisi gibi ama her işi severek yapıyor.
İnşallah ablanın eşi hep böyle devam eder.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 588 gün geçti.

karapisso

Hayallerimi bir bir yaşatan Rabbime şükürler olsun
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
8.138
7.977
Valla canım çok yorgunum. Bebeğim yine uyumadı. Bütün gün onunla uğraşıyordum. Temizlik yaptım. Elimde gezdirerek zar zor yemek yaptım. Ortanca ile aynı anda ayağımda salladım. Ortanca uyudu bebeğim daldı 5 dakika sonra tekrar uyandı. Gittim büyüğünü okuldan aldım. Ordan çocukları 3 saat parka götürdüm. Şimdi de yemek yiyecekler. Sonra yine uyku için uğraşacaz. Yinede sağlıkları yerinde olsun yeter.Sen nasılsın bu günün nasıl geçti?
Sen bunları yazarken aklıma eski günlerim geldi
Birini emzirirken öbürünü sallardım. Geçti gitti ellerinden. Sanada kolaylıklar dilerim canım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 762 gün geçti.

karapisso

Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
8.138
7.977
Valla canım çok yorgunum. Bebeğim yine uyumadı. Bütün gün onunla uğraşıyordum. Temizlik yaptım. Elimde gezdirerek zar zor yemek yaptım. Ortanca ile aynı anda ayağımda salladım. Ortanca uyudu bebeğim daldı 5 dakika sonra tekrar uyandı. Gittim büyüğünü okuldan aldım. Ordan çocukları 3 saat parka götürdüm. Şimdi de yemek yiyecekler. Sonra yine uyku için uğraşacaz. Yinede sağlıkları yerinde olsun yeter.Sen nasılsın bu günün nasıl geçti?
Günüm güzel geçti. Kahvaltıya bahçeye indik. Öğlenden sonrada çaya indik. Akşama kadar eğlen coş. Şükürler olsun.

karapisso

Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
8.138
7.977
Evet çoğu babaya göre eve para getir yeter. İlgi dışarda gezdirmek,zaman geçirmek yok. Eşim beni görüyor. Bazen kolumu kaldıracak halim kalmıyor.
Ne mutlu halini görmesi. Benim eşim hep yorgun geliyor kendini görmüyorki beni görsün :KK70:

Asya89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
646
1.477
31
Sen bunları yazarken aklıma eski günlerim geldi
Birini emzirirken öbürünü sallardım. Geçti gitti ellerinden. Sanada kolaylıklar dilerim canım.
Sağ ol canım Allah razı olsun ❤️Biliyorum geçecek bu günler. Ama çok yorgunum,yani bıraksalar 3 gün aç susuz yatarım.

Asya89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
646
1.477
31
Ne mutlu halini görmesi. Benim eşim hep yorgun geliyor kendini görmüyorki beni görsün :KK70:
Valla canım benim eşimde bazen çok yorulmuş oluyor. Ama çocuklar onu rahat bırakmıyorlar. 🤣
Oda mecbur onlara katılmak zorunda kalıyor. 😁
daha bebeğim yeni yeni uykuya dalıyor. Bu gün doğru dürüst hiç yatmadı.

Anka

Nirvana
Pro Üye
25 Ekim 2008
49.731
104.206
Gel Canım gel hoş geldin🥰seninkiler kaç yaşındalar? Cinsiyetleri ne?
Hoş buldummmmm 😍😍
13-12-4,5-2,5 yaşlarındalar 12 olan kız diğerleri erkek canım. Seninkiler ??
Bu konu cok iyi oldu ahtapot'çum.
Pandemide eve tıkılan 2 ve daha fazla cocuk, anneleri her zamankinden daha cok yıprattı gördüğüm kadariyla. :KK200:
Ayy sende mi bardasın 😍

Asya89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
646
1.477
31
Hoş buldummmmm 😍😍

Ayy sende mi bardasın 😍
Allah bağışlasın canım. Benimkiler 2 kız 1 oğlan. Büyük 6 yaşında ortanca 20 aylık bebeğim 1 aylık

Asya89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
646
1.477
31
Hoş buldummmmm 😍😍

Ayy sende mi bardasın 😍
Bende 4. İlerde düşünüyorum. İnşallah RABBİM nasip eder. Hep 4 çocuğum olsun çok istemişimdir. Benim bebek doğru dürüst yatmıyor. Araları az olduğu için zorlanıyorum. Bunları büyütüp kreşe vereyim inşallah. Seninkilerinde araları fazla değilmiş. Zor oluyor mu 4 çocuklu olmak?

karapisso

Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
8.138
7.977
Sağ ol canım Allah razı olsun ❤️Biliyorum geçecek bu günler. Ama çok yorgunum,yani bıraksalar 3 gün aç susuz yatarım.
Ahh Yavrum kıyamam ya. Bende kızım iyiliştiğinden beri rahat uyuyorum elhamdülillah. Baya uykusuz halsiz kalmıştım. İnşallah büyür sende uyursun güzelce.
Bu arada reglm geçiyor 4 gündür. D9n test yaptım negatif. Olsamda rahatlasam