Üç Kuruş

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.232
102.402
30
4 sezondur devam eden Çukur dizisinin yerine Show TV’de Üç Kuruş dizisi başlıyor. Ay Yapım 2021-2022 sezonunda yayınlanacak
Ayrıca çıngıraklı mahallesinde çekimler oluyor...

Uraz Kaygılaroğlu- Kartal

Aslıhan Malbora- Leyla

Aytaç Uşun- Batu

Ekin Koç- Polis Efe

Burak Altay- Bülent

Nursel Köse-Kartal’ın Halası Neriman

Civan Canova- Oktay (Neriman’ın Eşi)

Nesrin Cavadzade- Bahar

Damla Makar- Neriman’ın Kızı Halide

Diren Polatoğulları- İrfan

Umutcan Ütebay- Şahin (Kartal’ın Kardeşi)

Ercan Kesal- Halit

Mustafa Kırantepe- Ruşen

Uğur Yıldıran- Şesu

Melissa Yıldırımer- Nesrin

Süreyya Kilimci- Semiha

Cenk Kangöz- Mesut

Alişan Uğur- Konyalı

Muttalip Müjdeci- Sahir

Asena Girişken- Asena

Tuğçe Yolcu- Hazal

Erkan Üçüncü- Mirsad

Aylin Engöz- Neşe

Volkan Kıran- Kamil

Özkan Özipek- Ahmet

Ömer Çobanoğlu- Seco

Ömer Civan Şit- Hüseyin

Kadrooo fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
İlk 2 sezonunda çukur batağına düşmüştüm ama son sezonlar eski tadı vermedi. Mekeyi kemali falan görünce bir tuhaf oldum eskiye gittim özlemişim

İlk 2 sezonunda çukur batağına düşmüştüm ama son sezonlar eski tadı vermedi. Mekeyi kemali falan görünce bir tuhaf oldum eskiye gittim özlemişim
evett canımm bende bakınca da çukurdaki oyuncularda en azından bizi şenlendirir diye düşünüyorum
ama çukur 4 sezondur iyi oldu devam etse gene izlenirdii konuyu bulamadıkları için sonlarında tabii biraz saçmaladılar ama bittii şimdi tekrar çukuru yapann üç kuruş dizisini ediyor

Aynen devam etse izlenirdi ama senarist çok saçmaladı diziden soğuttu resmen. 3 kuruşu izlermiyim bilemedim şimdi senarist kim acaba?

Jou canım bu da çok güzel diziymiş ya Eşim izliyordu, bende baktım bugün. Yani çok sürükleyici, aksiyonlu filan değil ama oyunculuklar çok iyi

Reactions: Jou
Fena değil izlenir akıyor yani . Hafif serserilik var . Hele o saz çalan çocuk korkuyorum ben ondan

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…