Saç Rengi ve Saç Boyama Uçları turunculaşmış saça evde boya ACİL!

nameless1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2019
58
56
31
Saçlarımın doğal rengi koyu kahverengi.
Saçımın 3 ay önce uçlarına ombre yaptırdım ama sıcak tonlarda (beige kumral)
Şuan boyası aktı ve turunculuk kaldı uçlarda. Evde aşağıdaki küllü kumral boyalardan kullansam turunculuğu geçirebilir miyim?

Aşağıdaki boyalar saçımın siyah kısımlarını turuncuya vs. çevirir mi? NOT: Açısı vs. kullanmayacağım, direk boyayı saçıma süreceğim.

Palette-Deluxe No.8-01 Küllü Açık Kumral
L'oreal Paris Kumral Küllü 7.1

yaaa kadınlarkulübü ölmüş resmen :KK43:( Arkadaşlar yarın iş görüşmem var bu saçla gitmek istemiyrummmmm :KK43:

Bunu bütün saçıma sürsem siyah yerleri turuncu yapar mı?

Palette delux 7-1 aldım fakat turuncuları toptan kahverengiye çevirecek gibi geldi. Ben küllü kumral olsun istiyoum Yarın değştireyim diyorum.

Kadinlar kulubu ölmüs resmen derkenn?? Napsin millet isini gücünu brakip size boyami baksin gidip kuafore boyatin yada bilen birilerine sorun burada vakit kaybetmezsinizz..

Kadinlar kulubu ölmüs resmen derkenn?? Napsin millet isini gücünu brakip size boyami baksin gidip kuafore boyatin yada bilen birilerine sorun burada vakit kaybetmezsinizz..
Gır gır olsun diye yazdım neden tersliyorssunuz ki? Gidip boyatmayı ben de biliyorum ama şuan kuaföre vercek param yok işssiz olduğum için. Evde kendim nasıl yapabilirim diye danıştım.

işi gücü olan insan zaten sitede takılmaz. Sitede takılan konumu görsün diye de mesaj attım. Gayet makul bir hareket bence. Rahatsız oluyorsanız cevap vermeyebilirsiniz :KK66:

Gır gır olsun diye yazdım neden tersliyorssunuz ki? Gidip boyatmayı ben de biliyorum ama şuan kuaföre vercek param yok işssiz olduğum için. Evde kendim nasıl yapabilirim diye danıştım.
İi yapmisiniz ama bu hos olmamis ölmüs demekk hos bi tabir degil cnm anlatabildimmi

işi gücü olan insan zaten sitede takılmaz. Sitede takılan konumu görsün diye de mesaj attım. Gayet makul bir hareket bence. Rahatsız oluyorsanız cevap vermeyebilirsiniz :KK66:
Aynen ben ölmüs tabirinden rahatsiz oldum burada herkes takiliyor fikri olan fikir verir ama hadi bana boya soleyin ya herkes ölmüs yarin ise bu sekil gitmek istemiyorum bilmem nee herkes size snyelikmi cvp vermek zorundaa ay neysee ban yemek istemiyorumm

Aynen ben ölmüs tabirinden rahatsiz oldum burada herkes takiliyor fikri olan fikir verir ama hadi bana boya soleyin ya herkes ölmüs yarin ise bu sekil gitmek istemiyorum bilmem nee herkes size snyelikmi cvp vermek zorundaa ay neysee ban yemek istemiyorumm
Düşüncenize saygı duyarım ama insanların her söylediğini bu şekilde çarptırıyorsanız sosyal hayatınızda geçimsiz biri olursunuz. Kimse bana saniyesinde cevap vermek zorunda değil. Konum yukarıda kalsın daha fazla görünsün diye mesaj attım.

Mecaz olarakta olsa hos gelmedi bana. Neyse biraz bekleyin size fikir verenler cikar zaten
Canlı olmayan varlıklara "ölmüş" tabirini kullanıyor olmak etkisini yitirdiği anlamına gelir. Bu durum çoğu sosyal medya, dijital uygulamalar için de gerçekleşebilen bir durum. Ben sitenin sahibine hakaret etmedim. Sadece negatif bir eleştiride bulundum çünkü bu siteyi yıllardan takip ediyorum. Eskisi gibi konuların etkileşim sayıları yüksek değil. Bu mesajımı gören website sahipleri bu söylediğimi hakaret gibi değil yapıcı bir eleştiri olarak algılar.

Bunu bütün saçıma sürsem siyah yerleri turuncu yapar mı?
Evet yapar bütün saça sürme en basit ombreli saçlarını inçe uçlu bir tarakla topla alttan üsten tarağı geçirir gibi röfleli yapar gibi folyonın üzerine koy evde cila yap bu saçlara

X