Ücretli öğretmenlere atama varmı ??

olaganca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
313
109
32
Merhabalar , geçen yıl yapılan ücretli öğretmen atamaları (5bin kişi) bu sene tekrar olur mu ? Yada 540 gün sigorta girişi olmalıymış milli eğitimden özel okulda olabilirmiş öyle bişey varmı ? Bilgisi olan arkadaşlar 🧐🧐

Bu sene yok takvimde de yok söylenti de yok hocam. Yalniz kesin demiyorum ben aniden bu ülkede yapiliveriyor. Bir gecede teog la liselere giris sistemi degisti. Atama da yapilabilir.

Bu sene yok takvimde de yok söylenti de yok hocam. Yalniz kesin demiyorum ben aniden bu ülkede yapiliveriyor. Bir gecede teog la liselere giris sistemi degisti. Atama da yapilabilir.
Çok çok doğru hocam 😞 eğitim sistemi değişen sistemler inanılmaz hızlı , yani hiçbir şekilde açıklama yapılmıyor . İlçelerden de tam cevap alınamıyor bakalım ne olacak hayırlısı inşallah , cevapladığınız için teşekkürler hocam ☺️

Ücretli öğretmenlerin atanması haksızlık.Kimse boşuna kpss çalışmıyor,herkes hakkıyla atanmalı.

O önceden verilmiş bir sözdü bir daha olmaz ki inşallah olmaz biz o kadar çalıştık didindik atandık çalışın lütfen ☺️

Zaten çalışmış didinmiş öğretmen olmuş. Ne garip insanlarsınız
İlk sene 0.1 le atanamadım ücretli öğretmenliğe başvurdum ihtiyaç yok diye kapılar yüzüme kapandı sırf torpilim yok diye sonra hırs yapıp geceler boyu çalışıp atandım o kadar emek verip bekleyen arkadaşım var ki 1 tane bile o şekilde atama olursa çalışan kişinin hakkına girmiş olur ben dahil kimsenin helal edeceğini düşünmüyorum ... Okuyan herkes atansın o zaman şart şurt olmadan torpillilere yarıyor ücretli ataması da dersaneci ataması da

İlk sene 0.1 le atanamadım ücretli öğretmenliğe başvurdum ihtiyaç yok diye kapılar yüzüme kapandı sırf torpilim yok diye sonra hırs yapıp geceler boyu çalışıp atandım o kadar emek verip bekleyen arkadaşım var ki 1 tane bile o şekilde atama olursa çalışan kişinin hakkına girmiş olur ben dahil kimsenin helal edeceğini düşünmüyorum ... Okuyan herkes atansın o zaman şart şurt olmadan torpillilere yarıyor ücretli ataması da dersaneci ataması da
Arkadaşım bu sistemin adaletizliği, sistemin saçmalığı. Okuyan herkes atansın tabi. İnsan kendi başına gelmiş olanı meslektaşı için ister mi? Ben buna kızıyorum. Bu ülkenin en büyük yanlışıdır bu. Her yan üniversite emek veren vermeyen herkes üniversite okuyor. İhtiyaç kadar mezun olmalıydı. Senin yaşadığın haksızlığı başkasının yaşamasını istemek benim kızdığım nokta. Bu net bencillik. Kaliteli mezun verilmiyor. Sistemin hatası için sistemi suçlayın. "Ücretli öğretmenin atanması haksızlık. Kpss çalışıp atanın" gibi cümleler tamamen art niyetlidir. O zamanında çok kızdığınız sisteme şu cümlenizle destek oluyorsunuz demektir. Bana göre de herkesin eğitimi bir değildir. Bir Giresun edebiyat mezunu ile İstanbul edebiyat Gazi edebiyat Hacettepe bir değildir. Gereksiz ve kalitesiz eğitim verilen tüm okulların kapanması, ihtiyaç kadar öğretmen mezun etmektir doğru olan. Haksızlık olan hakkıyla diplomasını almış bir öğretmene kpsss sınavının şart koşulmasıdır.

üni bitirmiş eğitim fakültesi mezunu zaten hakketmistirr
İşte. Ama görüyorsunuz öğretmene öğretmen bile saygı duymuyorken söylenecek çok fazla da söz yok. Önemli olan donanım ve alınan eğitimdir. Çalıştığım okullarda örneğini çok gördüm.
Bilgi yetersizliği çok fazla
Alınan eğitim ve diploma belli
Yabancı dil yok
Ama "kadrolu" olduğu için kendini benden üstün zannediyor.
Türkiyedeki en iyi üniversitelerinden birinden dereceyle mezun olmuş 2 yabancı dili konuşabilen biriyim. Üstünlük kavramını bir öğretmek lazım en başta

İşte. Ama görüyorsunuz öğretmene öğretmen bile saygı duymuyorken söylenecek çok fazla da söz yok. Önemli olan donanım ve alınan eğitimdir. Çalıştığım okullarda örneğini çok gördüm.
Bilgi yetersizliği çok fazla
Alınan eğitim ve diploma belli
Yabancı dil yok
Ama "kadrolu" olduğu için kendini benden üstün zannediyor.
Türkiyedeki en iyi üniversitelerinden birinden dereceyle mezun olmuş 2 yabancı dili konuşabilen biriyim. Üstünlük kavramını bir öğretmek lazım en başta
Malesef oyle buzim ülkemizde sanki herkes hakkıyla gelmişte bı yerlere.benim mezun olacağım sene daha ben sinavdayken sorular paylaşılmıştı bile ve satılmıştı 2011. İnsanlar bencil

Malesef oyle buzim ülkemizde sanki herkes hakkıyla gelmişte bı yerlere.benim mezun olacağım sene daha ben sinavdayken sorular paylaşılmıştı bile ve satılmıştı 2011. İnsanlar bencil
İşte. KPSS gibi bir sınav yerine. Az ve kaliteli üniversite az mezun olması gerekir

İşte. KPSS gibi bir sınav yerine. Az ve kaliteli üniversite az mezun olması gerekir
Elbette inan üni okurken öyle kişiler vardiki her şeyde bı haber.insan ilişkileri sifr.sadece not kaygilari vardı.bir poan için arkadaşını satan aileyi sadece para makinesi olarak gören çıkarcı kişilikler hepsi atandi.ve o insanlarin öğrencileri hep dusunurum bunu.

X