Ucuz tatil

Betuloz1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
3
1
27
Merhaba kurban Bayramı'nda 4 günlüğüne muglaya tatile gitmek istiyorum ama fiyatlar çok fazla biz 3 çocuklu 5 kişilik bir aileyiz herşey dahil uygun fiyatlı bildiğiniz bı otel varmı 🥺?

Muğla,bodrum,çeşme,Alaçatı gibi yerlerde ucuz tatil çok zor canım ya.
Biz Bodrum'a gittik 4 gün için.pansiyonda kaldık.yeme,içme,gezme derken bile çok açıldık.otel fiyatlarına hiç girmiyorum.gercekten pahalı.
Son tatillerimizi Erdek de geçiyoruz.yari yarıya ucuz.ve kaliteli vakit geçiriyoruz.

Biz Bodrum'a gittik 4 gün için.pansiyonda kaldık.yeme,içme,gezme derken bile çok açıldık.otel fiyatlarına hiç girmiyorum.gercekten pahalı.
Son tatillerimizi Erdek de geçiyoruz.yari yarıya ucuz.ve kaliteli vakit geçiriyoruz.
Bende bakayım bı oraya teşekkürler

Erdek'te deniz salyası tehlikesi yok mu?Denize girilebilirni?

Erdek'te deniz salyası tehlikesi yok mu?Denize girilebilirni?
Bu sene daha gitmedik bilemiyorum ama oradaki tanıdıklarım burada yok demişlerdi.
Yalnız bu sene bazı bölgelerde deniz anası çoğalmış.erdek de yağmurlu günlerde çok oluyor deniz anası.

Bu arada erdemte siz ne kadara tatil yaptınız ve herşey dahilmi rica etsem otel adini
Galiba Erdegi bana sordunuz.
Biz erdekde otelde kalmıyoruz.
4 senedir tanıdığımız daire kiralayan abla var onun evinde kalıyoruz.gunlugu 100 lira ama yabancılara 150 liraya kiraliyorlar
Sahil alt sokakta zaten ama şezlong kiralarsak günlüğü 20-30 lira.
Yeme içme de sahilde çok var fiyatlar çok uygun.gunluk 100 lira kahvaltı ve yemek işini hallediyorduk.
Evde sadece çay ve kahve yapıyorduk biz ben dinlenmek istediğim için.
Yani 3-4 kişi günlük 250 liraya çok güzel vakit geçiriyor.
Bir kez pansiyon sordum 2 kişi 1 çocuk geceliği 250 lira dediler geçen sene.

Galiba Erdegi bana sordunuz.
Biz erdekde otelde kalmıyoruz.
4 senedir tanıdığımız daire kiralayan abla var onun evinde kalıyoruz.gunlugu 100 lira ama yabancılara 150 liraya kiraliyorlar
Sahil alt sokakta zaten ama şezlong kiralarsak günlüğü 20-30 lira.
Yeme içme de sahilde çok var fiyatlar çok uygun.gunluk 100 lira kahvaltı ve yemek işini hallediyorduk.
Evde sadece çay ve kahve yapıyorduk biz ben dinlenmek istediğim için.
Yani 3-4 kişi günlük 250 liraya çok güzel vakit geçiriyor.
Bir kez pansiyon sordum 2 kişi 1 çocuk geceliği 250 lira dediler geçen sene.
Ne kadar uygunmus fiyatlar,Erdege gidesim geldi .

Ne kadar uygunmus fiyatlar,Erdege gidesim geldi .
Oteller pahalı ama evler uygun.yemek de uygun.
Gece dışarı cikilacaksa alkol de uygun.
Kıyafet pahalı zaten çok butik yok.
Çocuklar için çok uygun bı yer.
Benim kızım kahvaltıdan sonra kendi gider sahile,denize.aksama doğru ben giderim yanına.kendi başına durabiliyor artık alıştı.
Sadece kızım için bile tercih ederim 😊

Arkadaşlar Erdek'e tatile gitmeyi düşünüyorum günlük kiralık ev arıyorum var mı eviniz veya tanıdığınız?

X