Popüler Konu Ufak Tefek Cinayetler - Star TV

Ufak Tefek Cinayet’de kim daha kötü? Merve mi? Oya mı? Pelin mi? Arzu mu? Yoksa Burcu mu ?

• Ankete Katılan
    1.815
Yeni oyuncular harika olmuş

Osman Sonant da Ushan Çakır da mükemmel seçim.

Bu sezon keyif almaya tekrardan başlıcam sanırım.

Emre ile Taylan'ın karşılaştıkları sahne :halay:

Ushan Çakır:KK200::KK200::KK200:

Yeni oyuncular harika olmuş

Osman Sonant da Ushan Çakır da mükemmel seçim.

Bu sezon keyif almaya tekrardan başlıcam sanırım.

Emre ile Taylan'ın karşılaştıkları sahne :halay:

Ushan Çakır:KK200::KK200::KK200:
normalde Osman bey den pek haz etmezdim. tanımıyordum bile, haberi çıkınca görmüştüm moralim bozulmuştu. şu an fikrim değişmiş durumda. diziye hareket geldi. sevdim.

Ushan gerçekten tam oldu ya, Taylanın kankası olduğu nasıl belli :KK53:

normalde Osman bey den pek haz etmezdim. tanımıyordum bile, haberi çıkınca görmüştüm moralim bozulmuştu. şu an fikrim değişmiş durumda. diziye hareket geldi. sevdim.

Ushan gerçekten tam oldu ya, Taylanın kankası olduğu nasıl belli :KK53:

Leyla ile Mecnun hayranı olduğum için ikisini birden görünce ekranda gözlerimden kalpler fışkırdı.

Kerim Adil karakteri cuk oturmuş Osman Sonant'a. Mervenin canını yaksın bakalim biraz.

Ushan icin diyecek bir seyim yok yillardir teee Bir Istanbul Masali'ndan,Kara Ekmek'ten beri hayranıyım

Kızlar benim biraz kafam karıştı utc 'nin ilk bölümü nu hatirlarmisiniz pencereden kişi düşünce merve pelin partide asagidaydi ayrıca renkli kıyafet vardı üzerinde.fakat edip düştüğünde siyah giyinmislerdi.ilk fragmandaki sahne henüz gelmedi ekrana sanırım o düşen kişi farklı olması gerek

Ya Merve oya arzu pelin soktaydi. Biri dogurmus biri hastaneye gitmiş kızı tehdit etmeye hemen olay günü. Cok sacmaladılar. Ama izliyorun

Ben bu sezon umduğumu bulamadım ya. Oyanın hamile kalması doğurması çok mantıksız oldu keşke o topa hiç girmeselerdi.

Bende aynen.gecen sezon sonlara dogru bana sıkıcı gelmeye basladı.Ozamandan beri eskisi gibi gelmiyo

Bu sezon K.A.S diziyi götürüyor tek başına.
Oya hala mıymıntı, sistırlardan hangisi cinayeti işledi onu merak ediyorum ha tabii bir de Pelo kimin cinayetini örtbas etti

Ayy yine çok heyecanlı bir bölüm.
Haberlerde reytingde düşüşten bahsediyordu.
Umarım bu sezonda tam gaz devam eder.

X