üff kızlar kafam karıştııı?

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
765
2
ya kızlar yanlış anlamyın ama kafama takıldıgı için açtım konuyu malum dogum yaklaştıı diğer sayfaları geziyordum bişi gözüme takıldı herkes karınca yumurtası yagıyla vücudumuzdaki tüm tüglerden kurtulanlar var acaba bizim hamileyken kullanmamız olurmu kullanabilirmiyiz? :uhm: bide neden soruruyorum eskiden bebeklere kız çocuklarına sürerlermiş ki bebegin büyünce kılları çıkmasın die kesinlike zararı yokmuş.
bizim gebeyken kullanmamız olurmu?
yada bebege sürmemiz doğrumu?( gerce ben belli yaşa kadar sürmemde)
bilgisi oln varmı lütfen bildiğiniz duydugunuz şeyleri yazın dogumda geliyor tüglerdende kurtulmak iyi olur üfff çok kafam karıştııı :uhm::uhm::uhm:

canım saKIN surmeeeeee. yasanmıs bı hıkaye evet karınca yumurtası bebeklere suruldumu ılerde kesınlıkle kıl sorunu olmuyor. benım annemın kuzenınde bızzat denenmısdır ancakk kuranda da yazıyormus karınca yumurtası almak ıcın karıncaların yuvaları bozulurmus ve cok gunahmıs ve surulen kisinin ilerde evliigi sorunlu olurmu.

bizde de aynen oyle oldu allah hayır etmedi 3 tane bizzat aileden akraba bebekken anneleri karınca yumurtası surmusler her yerlerıne evet kesınlılkle tuyden eser yok ama bırı 6 aylık bebgı ıle dul kaldı dıgerı 2 yıllıkken dul kaldı....

yanı allah hayır etmedı

YA İŞTE BİDE O NEDENLE KAFAM KARIŞTI AMA ŞUDA VAR BU YUMURTALARI BİLİMSEL OLARAK ALIP YETİŞTİRİP SONRA ONLARA ZARAR VERMEDEN ALINIYORSA SONUÇTA İÇTİĞİMİZ İLAÇLARDA BAZILARI HAYVANLARDAN ELDEEDİLİYOR BU YAGIDA SONUÇTA DIŞARIDA DİDİKDİDİK ARAYIP KARINCALARIN YUVALARINDAN ALMIYOLARDIR (İNŞALLAH) Kİ BU KARINCA YUMURTASININ ÜRETİLDİĞİ YER İRAN VE İRANDA İSLAM KONUŞUNDA ÇOOK DUYARLI YUVALARI BOZARAK ZARAR VEREREK YAPMAZLAR HERALDE İŞTE DÜNDEN BERİ ONU DÜŞÜNÜYORUMM... benneyaptımki :bbo:

valla doğuma giderken nasıl tam temizlik sağlıycaz bilmiyorum ya kuaföre gidip yaptırıcam ki bunda kararsızım hijyenik bir yer nasıl bulurum diye yada jiletle olduğu kadar olucak bu ay sonu kontrolüm var mesala ve büyük ihtimal alttan bakılacak ne yapsam acaba,eskiden ağdamı yapardım güzelce ama şimdi göbek malum olmuyor.

ömrüm jiletle olmuyo ya ben göbişimden göremiyombide görmediğim için hertarafımı kesiyorum :roflol: bacaklarıma egilirken bebek sıkışıyo onun için kuaföre gittim sir agda yaptırcam tüm vücud 50 ytl yapıyolar biraz pahalı diğer yerlere göre ama temiz 35 yapan yerlerde varmış ama olsun begendim oraya yaptırcam valla ugraşmaya degmez en iyisi kuaförr

Epilatorun jilet baslığını tavsiye etmislerdi bir yerde,kesme riski yok ya.Ben uzun suredir kullanıyorum zaten,ama eğilemeyince nasil olacak bilmem.

Valla Kizlar En Iyisi Sir Agda Hem Kisa Sürede çikmiyo Hem Acimiyo çok Iyi Hem Ugraşmaya Değmez Kuaför En Iyisi

Epilatorun jilet baslığını tavsiye etmislerdi bir yerde,kesme riski yok ya.Ben uzun suredir kullanıyorum zaten,ama eğilemeyince nasil olacak bilmem.

epilasyonun jilet başlık olanı pratik tabi, eğilmeye gelince ben ayna ile yapıyorum bi nevi iyi oluyo ama doğuma yakın daha çok göbüşlerimiz büyüdüğü için heralde eş yardımına başvuracağım:eek:

ön taraf jiletle hallolurda alt taraf olmuyor.bende kuaföre gitmeyi düşünüyorum ama onada çekiniyorum.hiç gitmedim şimdiye kadar.şeytanın bacağını bir kırsam gerisi gelirde.iş ilk gitmekte

X