Ultra erken gebelik testi pozitif kan testi tereddütte?

Merhaba, ben de aranıza bugün katıldım. Aylardır benzer şeyleri yaşayan arkadaşlarımın deneyimleri ile yalnız olmadığımı bilmek ferahlatan bir duygu. Ben de yaklaşık 6 ay önce eşimde ortaya çıkan varikosel ve ileri hareketli sperm olmaması dolayısıyla aşılamaya başlamak üzereydim. Bu ay sürpriz bir şekilde reglmden 5 gün önce predictor testi ile pozitifi gördüm. (5 mart) Hemen sonrasında kan testi yaptırdım ve 65,16 olduğunu öğrendim. Bana doktorum 48 saat demedi, salı günü tekrar baktırmamı söyledi ve ben biraz endişeliyim. Herkes 48 saat demiş. Sizce nasıl ilerlemeliyim?
Umarım herkesin bebeği sağlıkla gelir kucağına. Sevgiler.
Bence sizin değeriniz gayet iyi olduğu için dr salı günü demiş kafanıza hiç takmayın. Allahım hepimize sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah 🙏 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😊

Amin, inşallah tereddütsüz mis gibi gebelikler yaşayalım. 😌 Umarım öyledir, ufacık bi karın ağrısında bile endişelenmek çok tuhaf.

Teşekkür ederim, amin inşallah 🙏 kan testi vermedin mi canım. Ben ultra erken gebelik testini adetime 1 gün kala yaptım ve o resimdeki şekilde silik çıktı tam adet günümde de kan testi yaptırdım sonucu 11,50 çıktı iki gün sonra ikinci testi yaptırdım sonuç 29,35 çıktı pazartesi tekrar gideceğim dr kanama dışında sağlıklı bir gebelik gibi gözüküyor dedi ama kanama için progestan başlattı
Vermedim üstünden 3 gün geçti her sabah başka test markasıyla yaptım erken normal gebelik testi hepsi negatif 🤦‍♀️ 3 gün önceki testim pozitif cıktıktan bir iki saat sonra kahrengi cok az kanama oldu. Adet de olmadım bir gün gecikti bugünle birlikte anlam veremedim🤷‍♀️

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

Merhaba kizlar yarin adet gunum. bugunki testim sizce var mi

Eklentiler

• Screenshot_20210318-211503.png
    Screenshot_20210318-211503.png
    487,2 KB · Görüntüleme: 211
Umutsuzluğa düşme bence bak benim salı 11,50 idi perşembe günü 29,35 olmuş ve ben adet gibi pıhtılı kanama yaşıyorum ilaç verdi dr Pazartesi tekrar çağırdı. Senin sonucunda iyi gelir umarım 🙏
Merhaba adet gününüz gecincemi kanama oldu öncesi ki acaba

X