Ultrasona göre cinsiyet tahmini

Merhabalar. 11+3 karından ultrason görüntüsü. Kız mı erkek mi?

• Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek

OY: 3 100,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

nightingale62

🦋
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
695
427
Merhabalar. 11+3 karından ultrason görüntüsü. Kız mı erkek mi?

Eklentiler

• F22114F7-B92A-48C8-AFBB-3A9501FEAB0D.jpeg
    F22114F7-B92A-48C8-AFBB-3A9501FEAB0D.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 838
Ultrasyonla ilgili bisey diyemem ama ben iki gebeligimde de Çin takvimine bakmistim ve ikiside doğru çıktı cevremde bir sürü kişi bizimde doğru çıktı dediler sizde bakın derim

Denedim fakat ; Regl düzene girmemişti ilk doğumdan sonra, o yüzden kestiremedim
Kaç haftalık olduğunu biliyorsaniz ordan hangi ayda hamile kaldığınızda hesaplayabilirsiniz isterseniz size bakabilirim yaşınızı ve kaç haftalık hamile olduğunuzu yazın bakıp soyliyim size

Kaç haftalık olduğunu biliyorsaniz ordan hangi ayda hamile kaldığınızda hesaplayabilirsiniz isterseniz size bakabilirim yaşınızı ve kaç haftalık hamile olduğunuzu yazın bakıp soyliyim size
Yaşım 34 aralık sonunda 35 e girdim
—-Cuma günü 11+3 olduğum söylendi
—— beklenen 9 aralık
—- olan 15 kasım olması gerekir (24-25 günde bir regl oluyorum
—- doktora nasıl olduysa 24 aralık dedim olmam gereken tarihe, o da üstüne görmüşsün, 1-2 aralık olmasın dedi, çorba oldu (7nci haftaya girmişsin dedi 15 ocakta)
Anlayacağınız karmaşık

15 kasımda regl olmuşsun eğer regldan çıktıktan sonra kasım ayında iliskye girdiyseniz hamile kalma ayiniz kasım olur.ustune gorme bebek oluştuktan 6-12 gün arasında olur siz doktora regl tarihinizi ynls söylediğiniz için oda ultrasondan bakınca bebek büyük gözüktüğü için size demek ki ustune gormussun demiş ama aslında siz normal regl olmussunuz yaşınız 34 aralık sonunda 35 oldunuz ama siz ya kasım yada aralık başında hamile kalmissiniz o yüzden 34 yaşına göre syliyecem büyük ihtimalle bebeginiz kız olacak hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin en önemlisi sağlıklı olsun.

15 kasımda regl olmuşsun eğer regldan çıktıktan sonra kasım ayında iliskye girdiyseniz hamile kalma ayiniz kasım olur.ustune gorme bebek oluştuktan 6-12 gün arasında olur siz doktora regl tarihinizi ynls söylediğiniz için oda ultrasondan bakınca bebek büyük gözüktüğü için size demek ki ustune gormussun demiş ama aslında siz normal regl olmussunuz yaşınız 34 aralık sonunda 35 oldunuz ama siz ya kasım yada aralık başında hamile kalmissiniz o yüzden 34 yaşına göre syliyecem büyük ihtimalle bebeginiz kız olacak hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin en önemlisi sağlıklı olsun.
Amin teşekkür ederim bana da kız gibi geliyor. Bakalım tutacak mı. Bir kızım var, yine kız sanırım :) sağlıklı olsunlar da farketmez, ben zaten kız çocukları severim, erkekleri de. İlla farklı cinsiyet olsun diye düşünmem de insan merak ediyor. Peki sizce doktor regl tarihimi baz alarak bebeğin haftasını ileri söylememiştir değil mi?genelde ısrarla regl tarihi soruyorlar. Bu arada adetim doğumdan sora düzene girmediği için, (kızım 14 aylık)bi kere oluyordum leke gibi 1-2gün, sonra yaklaşık 1hafta sora normal regl oluyordum. Son 1-2 ay düzene giriyor gibiydi. Son zamanda da aynı şekilde oldu ve normal regl lekelenme ve daha kısa sürdü.

Amin teşekkür ederim bana da kız gibi geliyor. Bakalım tutacak mı. Bir kızım var, yine kız sanırım :) sağlıklı olsunlar da farketmez, ben zaten kız çocukları severim, erkekleri de. İlla farklı cinsiyet olsun diye düşünmem de insan merak ediyor. Peki sizce doktor regl tarihimi baz alarak bebeğin haftasını ileri söylememiştir değil mi?genelde ısrarla regl tarihi soruyorlar. Bu arada adetim doğumdan sora düzene girmediği için, (kızım 14 aylık)bi kere oluyordum leke gibi 1-2gün, sonra yaklaşık 1hafta sora normal regl oluyordum. Son 1-2 ay düzene giriyor gibiydi. Son zamanda da aynı şekilde oldu ve normal regl lekelenme ve daha kısa sürdü.
Benimde doğumdan sonra düzensiz oldu bzn kısa sürüyor bzn uzun normal bence doğumdan sonra oluyor. ultrasonda bebeğin kaç haftalık olduğu belli oluyor ztn doktor ultrasona bakarak söylemiştir bebeğinizin kaç haftalık olduğunu o yüzden doğrudur merak etmeyin. Kız çocukları çok tatlılar benimde bi kızım bide oğlum var aslında bende oğluma hamileyken içime hep kız olacak diye dusunuyodum kız erkek farketmez ama insan doğal olarak her iki duyguyu da tatmak istiyor. Hamile olduğunuz ay 35 yaşına girmenizi çok az kalmış o yüzden emin değilim erkekte olabilir neyse yine dediğim gibi önce sağlık gerisi önemli değil:)

X