ultrasonda bebeginin cinsiyetini ogrenip baska cins bebek doguran varmi

ben hamileliğim boyunca Adana- İzmir arasında mekik döşedim tabiri yerindeyse. Adana'daki dr.um ısrarla kızım olacağını, İzmir'deki dr.um ısrarla erkek olacağını söylüyor. 33. haftamdayım ama hala diretiyorlar hazırlığımı kız ve erkek bebeğin kullanabileceği şekilde yaptım. bakalım doğumdan sonra görücez artık

Ahahaha
Hakikaten trajekomik bi durum.

kızlar ilk hamileliğim ve içimden hep kız olsun diyordum doktorda kız dedi çok mutlu oldum ama karnımın şeklinden dolayı herkes erkek mi diye soruyor beni tanımayan insanlar bile erkek olacak değilmi diyor ya ben fazla kilo almadığım için böyle oldu yada doktor yanıldı doktorumda çok iyi bi doktor tanınmış biri ama yıllar önce komşumun tanıdığına kız demiş erkekolmuş valla şaştım kaldım ama benim içimden bi ses hala kız diyor ama ya değilse...

Merhaba Kızlar şuan 17+5 hamileyim 11 ve 14+5 haftalarımda bebeğimin erkek olduğu söylendi dün dr gittim bebek kız dedi. yanılma payı var mıdır? Erkek bebeğe çok alıştırmıştım kendimi kafam karıştı. Birde 2 hafta sonra ayrıntılı ultrasona gireceğim orda netleşir mi

İnşallah benim doktorumda yanılmıştır. 13 haftalikken %60 erkek dedi sonra doktorumu değiştirmem gerekti diğer doktora 16 +1 de % 99 erkek dedi. 5 yadinda bir oglum var 2. Cok kiz istiyordum yinede hayırlı ve sağlıklı olurlar inşallah.

Bende kiz olmasını cok istiyorum. Allah. Herkesin gönlüne gore versin inşallah

Benim bir oglum var simdi bir tane daha olacak insallah bem cok sevindim 3_4 ve 5 cocuklu olanlar varmis sasirdim okuyunca bem bunuda saglikla dogurursam insallah baska dogurmayi dusunmuyorum kizi aramam var olan cinsten iki tane onlar icin en iyisi sanirim 9 yas buyuk abim var paylasim sifir
Iki erkek annesi olacagim diye mutluyum

En komik hikaye buymuş yaa pekiii neyiniz oldu

Sayfayı baştan sona okurken dikkatimi çektiniz şu an hamileymişsiniz Allah y tamamına erdirsin en çok da bu oluyor zaten bir daha düşünmem diyenler benim ki belli olmaz diyenlere göre h daha önce hamile kalıyor

Sayfayı baştan sona okurken dikkatimi çektiniz şu an hamileymişsiniz Allah y tamamına erdirsin en çok da bu oluyor zaten bir daha düşünmem diyenler benim ki belli olmaz diyenlere göre h daha önce hamile kalıyor
o gebeligim sonlandirildigi icin hamileyim

Üzüldüm keşke sağlıklı doğsaydı da biz size takılmış olsaydık inşallah bunu sağlıkla kucağına almanızı dilerim
İnşallah canım teşekkür ederim
2. evliliğim
ilk evliliğimden olan oglumu cok cok sevıyorum o yuzden onu ezıp gecmem 2 tane bıyolojık olarakda oz kardesı olsun ıstemıyorum 2 tane olsunlar bırbırlerını cok sevsınler

Çok eski konuymuş ama yazmak istedim.
Geçen de Facebook ta bir sayfada kadın erkek çocuğuna pembe kıyafetler giydirmiş resim çekmiş ve yazmış sebebini.
9 ay boyunca doktor kız demiş ve doğduğunda şok yaşamışlar
Demekki nadirde olsa olabiliyor böyle durumlar

Evet çok haklisin senin ki farklı bir durum bizde yerinde olsak aynı şeyi düşünürdük inşallah Allah gönlünün muradını verir hamilelik de sorun yoktur inşallah diğerini neden kaybetmiştin tabi bu özel bir soru da sorma sebebimi açıklayın bu benim kısmetse 4.bebeğim olacak arada iki de bebek kaybın oldu özellikle bu yaz bir bebeğimi bacağım da damar tıkanıklığı olunca kaybettim yani beşinci hamileliğimi üstelik tam ramazan da yirmi gün ayağa kalkamadım bir de hasimato çıktı bende o ana kadar haberim bile yoktu enfeksiyon hormon filan derken birde baktık bebek kalbi durmuş şimdi yani sırf tedbir için bir sürü şey kullanıyorum onun için sordum

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar banada bir yorum yaparsanız çok sevinirim 16 haftalık hamileyim ve doktorum erkek dedi tahminleri pek tutmuyormuş ama yinede bir umut

Eklentiler

• IMG-20191112-WA0001.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar yaa bana da bi yorum yapsanız. Doktorum erkek olabilirde olmayabilirde dedi kafam çok karısık

Eklentiler

• A41277F4-FDEB-4FE6-8051-8A6BCA6DAAF5.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 65
benimde ilk hamileliğim.ilk zamanlarda erkek demişlerde.22 haftalıkken kız dediler.hatta doktaor kukusunun dudaklarını bile gösterdi.ama benim bile hala şüphelerim oluyor.ilk erkek dediği için.
Bebeğiniz ne doğdu kız mı erkek mi ?

Bebeğin cinsiyeti neymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…