Ultroson

ebruli120

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
27
6
24
Kizlar bir kadın doğumcu rahim kanseri olup olmadığını ultrosonla bakıp az çok anlayabilir mi?

Olabilir tabi ki neden şüphelendiniz ki?
Çok panik bir yapım var. Geçen gün reglime 5 gün varken kanamam oldu. Korkup kadın doğum doktoruna gittim. Test yaptı normal çıktı her sey. Ultorosonla baktı reglsin dedi. Ama reglim geçen ayki kadar yoğun değil 4. Günü bugün. Duruyor geliyor. Panik atağım da var. Korkuyorum ekstra.

Çok panik bir yapım var. Geçen gün reglime 5 gün varken kanamam oldu. Korkup kadın doğum doktoruna gittim. Test yaptı normal çıktı her sey. Ultorosonla baktı reglsin dedi. Ama reglim geçen ayki kadar yoğun değil 4. Günü bugün. Duruyor geliyor. Panik atağım da var. Korkuyorum ekstra.
Yaşınız kaç ?

O halde tedavi olun.

Of yandık desene. Sen eğer böyle olursa sürekli kanserim diye endişelenirsin. Öncelikle psikiyatriye gitmelisin. İkincisi ultrason rahimde tümör, ur, kist konusunda yol gösterir. Bunlar yoksa zaten kanser yoktur. Kafanı yorma yavrucum

Of yandık desene. Sen eğer böyle olursa sürekli kanserim diye endişelenirsin. Öncelikle psikiyatriye gitmelisin. İkincisi ultrason rahimde tümör, ur, kist konusunda yol gösterir. Bunlar yoksa zaten kanser yoktur. Kafanı yorma yavrucum
Komik gözüküyor farkındayım. Sürekli aynı şeyden endişe yaşıyorum. Doktora gittiğimde bir problem yok demişti ama o da sakinlestirmiyor beni. Teşekkür ederim 🦶

Güzelim benim panik yapmanı gerektirecek hiçbir durum yok herhangi bir cinsel birlikteliğin olmamışken,vajinal veya diğer türlü yumurtalık rahim kist miyom tarzı bir ameliyat geçmişin yokken neden durduk yere kanser olasın.Rica ediyorum içini ferah tut bak ben mesela eskiden aşırı derecede her şeyi takardım en ufak bir enfeksiyonu bile ölümmüş gibi kurgulardım kafamda (şu an hala öyle düşünme boyutum)Bugün smear +hpv testi verdim çünkü gerçekten aşırı bilinçsiz davranışlarımın endişesini ve cezasını çekiyorum desem yeridir.Risk faktörü yok kanser değilsin,genciz güzeliz ben 20 sen 23 yaşındasın hayat güzel gökyüzü hala masmavi tamam mı derin derin nefesler al anın tadını çıkarmaya çalış ✨🌸💞

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim bebegim. Reglim olduğundan uzun ve akışı aynı olmayınca panik yaptım üstelik doktora gitmişken. Her şeyi buna yoruyorum . Senin neyin var umarım bir sorun yoktur.😘

X