Uludağ tüp benek

kızlar transfer olanlar var mı aramızdaaa doktor dınlenme mı onerıyor normal hayat mı

kızlar transfer olanlar var mı aramızdaaa doktor dınlenme mı onerıyor normal hayat mı
İlk bi kaç gün önemli ama çok da kısıtlama kendini bana doktorum kesinlikle yürüyüş öneriyorum ve normal hayatına dön demişti kafana takma herşey gönlünce olsun 🌼

Evet tabiki yatmak lazım tutunma evresi sonuçta ama o psikolojiyede girmemek gerekiyor bence en iyisi hiç bişey düşünmemek stres yapmamak

tesekkurler kızlar daha önce dış özel merkezlerde denedım uludagda ılkkez transfer olcak merak etımm dıger özellerde cok yatma önermıyor normal hayat ılk ıkı gun dıkkat et dıyorlar zaten ben yatmıyordum normal hayata devam edıyordum tutuyordu sadece ılerlemıyordu bakalım hayırlısı

tesekkurler kızlar daha önce dış özel merkezlerde denedım uludagda ılkkez transfer olcak merak etımm dıger özellerde cok yatma önermıyor normal hayat ılk ıkı gun dıkkat et dıyorlar zaten ben yatmıyordum normal hayata devam edıyordum tutuyordu sadece ılerlemıyordu bakalım hayırlısı
Hakımızda hayırlısı olsun hepimiz için bazı işler nasip

tesekkurler kızlar daha önce dış özel merkezlerde denedım uludagda ılkkez transfer olcak merak etımm dıger özellerde cok yatma önermıyor normal hayat ılk ıkı gun dıkkat et dıyorlar zaten ben yatmıyordum normal hayata devam edıyordum tutuyordu sadece ılerlemıyordu bakalım hayırlıs

Sizin trasfer ne zaman?
Kizlar biraz sürecinizi paylasirmisiniz neler yaptınız hangi ilaç vitamin vs kullandınız

Sıranız kaç ayda geldi süreç çok mu uzun oluyor bahseder misiniz?
ben 2022 kasımda yazıldım 2023 hazıranda yumurta toplandı yarında transfer bazen cok uzun surebılıyor kısıden ksıye degısır bende cıkolata kıstı var onu baskılardılar ondan bekledm

ben 2022 kasımda yazıldım 2023 hazıranda yumurta toplandı yarında transfer bazen cok uzun surebılıyor kısıden ksıye degısır bende cıkolata kıstı var onu baskılardılar ondan bekledm
Hmm anladım inşallah herşey gönlünüzce olur bebeğiniz size tutunur 🥰

X