Tüp Bebek Merkezleri Uludağ Üniversitesi Raporlu Tüp Bebek Bekleyenler (2022)

Ne sırası bu aceba? Bana Aralık ayında ilaç kullan 2 ay sonra gel dedi. Ama geldiğimde tadilata gireceklerini söylediler. Ücretli olacak sıra mı verecekler bilgisi olan var mı? Bi de 25 25 sonu olan numaradan başka var mı ulaşılabilecek numara?
bizim bahsettiğimiz süreç raporlu sgk nın karşıladığı tedavi.
Yaşınız 42 yse eğer ücretli olarak yapılıyor ve sıra beklemiyorsunuz.

Ne sırası bu aceba? Bana Aralık ayında ilaç kullan 2 ay sonra gel dedi. Ama geldiğimde tadilata gireceklerini söylediler. Ücretli olacak sıra mı verecekler bilgisi olan var mı? Bi de 25 25 sonu olan numaradan başka var mı ulaşılabilecek numara?
Ulaşabildiniz mı acaba hastaneye merak ettim

Hanimlar ulasamiyorum ben o kadar ariyorum siz ulasabilirseniz lutfen buradan bilgi verin

Uludağ üniversitesinde arkadaşım çalışıyor onunla irtibat kurup haber alıyorum ve kasımı bulacağını söylemişler inanmak istemiyorum. Umarım doğru değildir 😟

Uludağ üniversitesinde arkadaşım çalışıyor onunla irtibat kurup haber alıyorum ve kasımı bulacağını söylemişler inanmak istemiyorum. Umarım doğru değildir 😟
İnşallah doğru değildir , resmi olarak açıldi ama neden Kasım demişler ki acaba ? 😔

Hanımlar merhaba. Işıl hoca pembemaviye başlamış. Beni pembemaviden aradılar bugün. Üniversiteden ayrılmış. Detaylı bilgisi olanlar var mıdır acaba?

Hanımlar merhaba. Işıl hoca pembemaviye başlamış. Beni pembemaviden aradılar bugün. Üniversiteden ayrılmış. Detaylı bilgisi olanlar var mıdır acaba?
ışıl kasapoğlu uludağ üni de tüp bebekte hangi aşamada ilgileniyordu ki.

Merhaba. Benide aradılar. Şöyle ki sadece özel müayineleri Pembemavide yapıcakmış. Unverstede tüpbebeğe devam ediğor

X