Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Canım mesela eşinin sperim testin ürolojiye vere bilirsin. Çünki Ordanda istiyorlar, biz özelde yaptırıp götürdük. Ben rapor çıkaramamı istedilermi inan onu unutdum, ama bence cıkartmadım 🤔. Regliye takılma benim Reglim iki gün sürüyor üçünçü gün yok derecede. İki tane kaliteli yumurtan olsun o bile yeterli. Güzel takviyelerini almağa devam et, bana faydası çok oldu o kürlerin
Benim regl de az sürüyor 2 buçuk gün en fazla. Hani o muayene günleri denk gelir mi getirtirler mi? Şuan sperm testi var elimizde 3 gün önce çıktı. Her ay yaptırtıyorum sperm testi.eşim de de sıkıntı var çünkü. Hastaneyi arayıp sorsam mı diyorum. Belki bilgi verirler.

Benim regl de az sürüyor 2 buçuk gün en fazla. Hani o muayene günleri denk gelir mi getirtirler mi? Şuan sperm testi var elimizde 3 gün önce çıktı. Her ay yaptırtıyorum sperm testi.eşim de de sıkıntı var çünkü. Hastaneyi arayıp sorsam mı diyorum. Belki bilgi verirler.
Canım sen bence acele etme aramakda,en iyisi randevun günü gitdiğinde kafandakı tüm sorulara cevap bulucaksın.benim hiç bilgi yokdu fazlada araştırmamıştım, ama bak sayılı günler bitdi. Her şey çok güzel olucak, bir misal var su akarak yolunu bulucak. İçin rahat olsun

Canım sen bence acele etme aramakda,en iyisi randevun günü gitdiğinde kafandakı tüm sorulara cevap bulucaksın.benim hiç bilgi yokdu fazlada araştırmamıştım, ama bak sayılı günler bitdi. Her şey çok güzel olucak, bir misal var su akarak yolunu bulucak. İçin rahat olsun
Tamam o zaman ben gidince soracaklarımın listesini hazırlayayım. Zaten panik biriyim. Randevu almış olmak bile beni çok heyecanlandırdı. Gerisini sen düşün.

canım sende yarın geleceksin dimi kan vermeye

Yok ben çümartesi yakınımızdakı açilde yaptırıcam. Pazartesi hastaneye bilgi vericem ona göre randevu vericekler

tamam canım
bende soracaktım illaki ikinci gün bursaya gelmek gerekir mi diye beta test için bakalım o günler bi gelsinde hayırlısı ile
Bana gelmene gerek yok yakınında bi yerde verirsin dedi hemişeri. Çabucak geçir zamanlar ama en zor bekleyiş opu sonrası embriyomuzdan gelicek haber sonrada transfer sonrası bthc deyeri 🙂

Hayirlisi ile basladik tup bebek tedavisine 🤲🏻
adetin 2.gunu olarak gittim alttan muayene edildi, 1 tup kan verdim. Hemsire hanim ilaclari anlatti ama soyle bir sorun oldu ilac raporu saat 16-17 gibi cikarmis hocalarin onayindan sonra
Bandirmada ilac bulunuyor ama cok pahali oldugundan rapor olmadan getirmek istemiyorlar
Simdilik 1’er kutu getirecekler
Zaten pazartesi 8:30’da gel dendi
Pazartesiye kadar 3 gunluk yetsin dedik bakalim eaporun cikmasini bekliyoriz.

adetin 2.gunu olarak gittim alttan muayene edildi, 1 tup kan verdim. Hemsire hanim ilaclari anlatti ama soyle bir sorun oldu ilac raporu saat 16-17 gibi cikarmis hocalarin onayindan sonra
Bandirmada ilac bulunuyor ama cok pahali oldugundan rapor olmadan getirmek istemiyorlar
Hayırlı olsun canım,bazen rapordaki ilaçlar fazla ya da eksik gelebilir.Bizim eczacımız demişti ki kullandıkça alırsın.Mesala ilaçları pazartesi aldım Çarşamba doktora gideceğim gün dahil olmak üzerine o kadar ilaç alıyordum.Çarşamba yazdıklarını da bir sonraki kontrol ne zaman ise o güne kadar olan ilaç ve iğneleri almıştım.Mesala 3 tane iğneyi bu şekilde yaptığım için almak zorunda kalmamıştım.Tanıfık bildik eczane olduğu için WhatsApptan yazıyordum şundan şu kadar ,bundan bu kadar diye,biz eczaneye gidene kadar ilaçlarında gelmiş oluyordu.

Arkadaşlar eşim yarın şehirdışında olucağı için bu gün acilde kan verdim, böylelikle transferin 14 günü kan değerim 978,9
Hemişeriye ve resepsiyona defalarca arasamda ulaşamadığım için mecburen hastaneye gidip görüşme yapdım. Zaten ilaclarımda bitmek üzreydi onlarıda yazdırdım. Allah nasip ederse haftaya perşembe öylenden sonraya kese için randevu verdiler. Işıl hocaya devam etmek istadiğimi söyledim hemşeri polikniğe uğrayıp şimdiden özel randevuyu almamı önerdi. Zaten kalp atışın duydukdan sonra tüpbebek de işlemin bitiyor. Bende çıkdıkdan sonra 23 hazirana Işıl hocaya randevu aldım.Müayine üçreti bana uyğun geldi. Bilginiz olsun diye yazıyorum: 182 tl. İnşallah bebeyim sağlıcakla ireller kalp atışını duyarız. Şu an ki durumum şöyle: Ayakda fazla gezemiyorum bel ağrım hafif ama karın ağrım devam ediyor. Mide bulantı yok, ama aşırı koku hasasiyetim artdı. Hiç iştahım yok. Ne yorqunum ne dincim. puffy1905 puffy1905 hayırlı olsun tedavin, inşallah Sürecin kolay ve başarılı geçer

Arkadaşlar eşim yarın şehirdışında olucağı için bu gün acilde kan verdim, böylelikle transferin 14 günü kan değerim 978,9
Hemişeriye ve resepsiyona defalarca arasamda ulaşamadığım için mecburen hastaneye gidip görüşme yapdım. Zaten ilaclarımda bitmek üzreydi onlarıda yazdırdım. Allah nasip ederse haftaya perşembe öylenden sonraya kese için randevu verdiler. Işıl hocaya devam etmek istadiğimi söyledim hemşeri polikniğe uğrayıp şimdiden özel randevuyu almamı önerdi. Zaten kalp atışın duydukdan sonra tüpbebek de işlemin bitiyor. Bende çıkdıkdan sonra 23 hazirana Işıl hocaya randevu aldım.Müayine üçreti bana uyğun geldi. Bilginiz olsun diye yazıyorum: 182 tl. İnşallah bebeyim sağlıcakla ireller kalp atışını duyarız. Şu an ki durumum şöyle: Ayakda fazla gezemiyorum bel ağrım hafif ama karın ağrım devam ediyor. Mide bulantı yok, ama aşırı koku hasasiyetim artdı. Hiç iştahım yok. Ne yorqunum ne dincim. puffy1905 puffy1905 hayırlı olsun tedavin, inşallah Sürecin kolay ve başarılı geçer
Canım yaaa çok sevindim🤗🤗🤗Muayane ücreti de gayet makul ,çünkü dışarıdaki özel muayanehanelere gidiyorsun bir sürü para ve tahlillerini de hep ücretli yaptırıyorsun.Hafi bakalım artık rehberiniz sensin,bundan sonra inşallah senin izinden geleceğiz😉Bilgi paylaşımın içinde çok teşekkür ederim.

Canım yaaa çok sevindim🤗🤗🤗Muayane ücreti de gayet makul ,çünkü dışarıdaki özel muayanehanelere gidiyorsun bir sürü para ve tahlillerini de hep ücretli yaptırıyorsun.Hafi bakalım artık rehberiniz sensin,bundan sonra inşallah senin izinden geleceğiz😉Bilgi paylaşımın içinde çok teşekkür ederim.
Rabbim seni ve diğer kardeşlerimizide sevindirsin canım. Rica ederim, ben hep araşdırdığım için, belki benim paylaşdığım birilerine yardımcı olur. Işıl hoca başından benim dosyama hakim onun sonuna kadar kontrolünde olmak istiyorum, ve Allah nasip ederse bebişim onun eline doğar 😊

Rabbim seni ve diğer kardeşlerimizide sevindirsin canım. Rica ederim, ben hep araşdırdığım için, belki benim paylaşdığım birilerine yardımcı olur. Işıl hoca başından benim dosyama hakim onun sonuna kadar kontrolünde olmak istiyorum, ve Allah nasip ederse bebişim onun eline doğar 😊
İnşallah canım,bende en son gittiğimde ışıl hoca ile konuştum ve bende onunla devam etmek istiyorum.Ama muhtemelen beni perinatolojiye yönlendirecekler lupus ve antifosfopid sendromu olduğu için bakalım hayırlısı olsun.Bende regliyim 2 gündür çok sancım vardı ve başımın ağrısı yine tuttu.Kafam sersem gibi eşimle biraz çıkıp yürüyüş yaptık.Bazen yazamasam da takipteyim sizleri😉

Canım değerin güzel maşallah...Allah kalp sesini duymayı kucağına almayı nasip etsin... üniversite demi muayene ücreti o kadar ışıl hocanın? Bende tüp bebeğe gitmeden ona gitsem diyorum yani tüp bebekte sürekli asistanlar bakıyor ya o yüzden...yani ben zaten yaz sonuna gidicem kısmet olursa iyice kendimi hazırlayıp ve virüsün azalmasını bekliycem... bakalım kısmet...

Hayırlı olsun tedavin canım... inşallah herşey yolunda gider...Rabbim kolaylaştırsın inşaallah...

Canım değerin güzel maşallah...Allah kalp sesini duymayı kucağına almayı nasip etsin... üniversite demi muayene ücreti o kadar ışıl hocanın? Bende tüp bebeğe gitmeden ona gitsem diyorum yani tüp bebekte sürekli asistanlar bakıyor ya o yüzden...yani ben zaten yaz sonuna gidicem kısmet olursa iyice kendimi hazırlayıp ve virüsün azalmasını bekliycem... bakalım kısmet...
Aslında doğru düşünmüşsün canım,ışıl hocanın hastası olursan daha iyi olur.Hocalarin hastalarına daha çok öncelikli davranıyorlar.

Teşekkür ederim canım Amin İnşallah. Evet canım Işıl hoca . Hem tüpbebek uzmanı hem de kadım doğum polikniğinde özel müayine ediyor. Bence özel müayine randevusu alıp görüşe bilirsin. Sen zaten ilk kadım doğum Polikniğine İnterfilite bölümüne gidicen, o zaman ordakı resepsiyondan Işıl hocayada randevu ala bilirsin

Merhaba arkadaşlar nasılsınız?Son durumlar nedir?

Ben bugün sabahtan yine geldim gittim 5.gün yine muayene , kan verme ve ilaçlara devam. Çarşamba sabah yine 8:30 bakalım
Sen nasılsın canım
Maşallah canım inşallah seninde güzel haberlerini alırız.Benim bir kaç gündür migren ataklarim tuttu💆Dünden beri ilaç içip yatıyorum.Baslayinca maalesef bir kaç gün sürüyor o yüzden pek keyfim yok.Guzel haberler almak için arada yazamasam da takipteyim sizleri👁️👁️🤗

X