Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Taze transfermi

Taze ve donmus arasindaki fark olabilirmi acaba
Birde herkesin yaşına durumuna göre farklı galiba bakıyorum herkes bircok degişik ilaçlar filan kullanıyo bizde transfer sonrası sadece folikasit progesteron vardı ohss olunca ilaç iğne verildi ilacı ikigündü birdi zaten hepsini kullanmadm sadece 3 tane içtim doktor daha alma dedi ignede 10 tane idi zaten iki tane kaldı

Birde herkesin yaşına durumuna göre farklı galiba bakıyorum herkes bircok degişik ilaçlar filan kullanıyo bizde transfer sonrası sadece folikasit progesteron vardı ohss olunca ilaç iğne verildi ilacı ikigündü birdi zaten hepsini kullanmadm sadece 3 tane içtim doktor daha alma dedi ignede 10 tane idi zaten iki tane kaldı
Yaş , yumurta kalitesi sayisi ne bilim hersey etken ya
Benim 10 haziranda progestan fitil’e baslamistim bide folik asit zaten ilk cagirdiklari gunden itibaren devamdi. Baska ilacim olmadi igne ve benzeri. Estrofem’da yan etki yaptigi icin kullanmamistim zaten.
Hakkinizda hayirlisi olsun herkes icin dua ediyorum 🤲🏻

Ilk denemem dusuk oldu senin kullandiklarini kullandim sadece. Su an bir suru ilacim var yine dusuk olmasin diye

Yaş , yumurta kalitesi sayisi ne bilim hersey etken ya
Benim 10 haziranda progestan fitil’e baslamistim bide folik asit zaten ilk cagirdiklari gunden itibaren devamdi. Baska ilacim olmadi igne ve benzeri. Estrofem’da yan etki yaptigi icin kullanmamistim zaten.
Hakkinizda hayirlisi olsun herkes icin dua ediyorum 🤲🏻
Aynen kesinlikle rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin isteyen bu yolda çabalayan herkesede en hayırlı güzel şekilde nasip etsin

Tedaviye yeni başlayan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz 🤗İnşallah en kısa sürede sizlerinde güzel haberlerinizi alırız.
Bugün hastaneye çok erken saatlerde gidip romatoloji için randevu almayı denedim.Ama benim gittiğim prof.yavuz hoca 1 aylık izine ayrıldığı için randevu yok😔Normal romatoloji poliklinikleri için de en erken 2 Ağustos için ancak randevu verebildiler.Bugün gitmişken tüp bebeğe uğrayıp 2.kez ücretli tüp bebek deneyeceğimizi reglimin 20.günü çağırdıklarını söyledim.Tekrar rapora gerek var mı sordum?Ürolojiye tüp bebek mi yönlendiriyor diye sorduğumda daha önce raporun olduğu için senden pek birşey istemezler.20.günü yumurta gelişimine göre tedavi verecekler ya da vermeyecekler.Eğer rapor falan alınacak ise şimdiden ürolojiye randevu alayım diyince,hiç birşeye gerek yok 20.günü gelince belli olur diyince bende randevu falan almadan geldim.Maalesef bugün prolaktin seviyemin yine arttığını farkettim😔Dostinex başlayacağım inşallah tedavi sürecine kadar değerlerim düşer...
@OLQA nasılsın canım nasıl geçiyor günler?
puffy1905 puffy1905 tatlım değerlerin bence güzel artmış gereksiz yere endişe etme sakın!...Dualarımız ve tüm kalbimizle sizinleyiz,inşallah herşey çok daha güzel olacak.
Merhaba bende tup bebege gidiyorumda Ramatoloji randevusunu nicin aldiniz NaaNaa NaaNaa

Merhaba bende tup bebege gidiyorumda Ramatoloji randevusunu nicin aldiniz NaaNaa NaaNaa
Merhaba,
Öncelikle tedavin hayırlı olsun,inşallah güzel haberlerini alırız.Bu topik hepinize uğurlu gelir.Ben SLE hastasıyım kullandığım ilaçların dozları var.Bu dozu kendi doktprum ayarlıyor ve tüp bebek sürecinde her iki doktorunda kontrolü altında olmam gerektiği için gidiyorum.

Merhaba,
Öncelikle tedavin hayırlı olsun,inşallah güzel haberlerini alırız.Bu topik hepinize uğurlu gelir.Ben SLE hastasıyım kullandığım ilaçların dozları var.Bu dozu kendi doktprum ayarlıyor ve tüp bebek sürecinde her iki doktorunda kontrolü altında olmam
Merhaba,
Öncelikle tedavin hayırlı olsun,inşallah güzel haberlerini alırız.Bu topik hepinize uğurlu gelir.Ben SLE hastasıyım kullandığım ilaçların dozları var.Bu dozu kendi doktprum ayarlıyor ve tüp bebek sürecinde her iki doktorunda kontrolü altında olmam gerektiği için gidiyorum.
Tesekkur ederim umarim herkese hayirli olur guzel haberler almak ümidiyle😊 NaaNaa NaaNaa

Merhaba
Bursa’da şehir hastanesinde infertlite bölümü var mı acaba? Deneyimleyen kişiler oldu mu?

Kızlar haftaya cumaya ilk randevum var infertiliteye adetli mi olmak gerekiyor acaba? Nasıl olacak test falan isteyip sonradan da tüp bebeğe yönlendiriyorlar ?

X