Umex Lazer epilasyon cihazı deneyim.

Karakalem0772

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
115
16
Merhaba. Umex Lazer epilasyon cihazı deneyimi olan varsa merak ediyorum yorumları. İnternette pek yorum bulamadım. Gittiğim güzellik merkezi yeni değiştirdi cihazlarını ve bu cihazları almış. Uzun vadede nasıl bir sonucu var bilemiyorum. Sanırım yeni de bir cihaz. Bu cihazda epilasyon yaptırmış olan varsa değerlendirmeleri merak ediyorum. Görseli yükledim Şimdiden teşekkürler🤗

Eklentiler

• Screenshot_20220516_032546.jpg
    Screenshot_20220516_032546.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 455
Merhaba. Umex Lazer epilasyon cihazı deneyimi olan varsa merak ediyorum yorumları. İnternette pek yorum bulamadım. Gittiğim güzellik merkezi yeni değiştirdi cihazlarını ve bu cihazları almış. Uzun vadede nasıl bir sonucu var bilemiyorum. Sanırım yeni de bir cihaz. Bu cihazda epilasyon yaptırmış olan varsa değerlendirmeleri merak ediyorum. Görseli yükledim Şimdiden teşekkürler🤗
Merhaba bende araştırma içerisindeyim ama cok araştırdım sanirim bu cihaz Ipl ve tüyleri uyutuyor gerçek buz lazer degil memnun olanlarda var olmayanlarda bende bugun mecburiyetten gidecegim evimin yakininda olan tek bir salon var o da bu cihazi kullanıyor bebegimr bakacak kimse olmadığı icin gidicem bakalim sonuçları tekrar yazarim

Açıkçası kötü bir cihaz değil. Uzun vade sonuçlarını bilmiyorum. Ben giriyorum bu 3. Girişim oldu gayet iyi. Ondan önceki cihaz robot x ti. Ben çok kalın ve Siyah kıllıydım. Açıkçası faydasını görmedim diyemem. Büyük ölçüde inceldi kıllar azaldı çokta rahat ediyorum. Uzun vadede yorum yapmayacağım. Bunla bitmezse alexandrite cihaza giderim hemen. Hiç değilse şu an tertemiz. Bunun için bile değer. Bir kadının kendine yapacağı en güzel yatırım. Resmen özgürlük. Ben şu ana kadar 6 ana seans gittim. Neden daha önce başlamadım diyorum.

Açıkçası kötü bir cihaz değil. Uzun vade sonuçlarını bilmiyorum. Ben giriyorum bu 3. Girişim oldu gayet iyi. Ondan önceki cihaz robot x ti. Ben çok kalın ve Siyah kıllıydım. Açıkçası faydasını görmedim diyemem. Büyük ölçüde inceldi kıllar azaldı çokta rahat ediyorum. Uzun vadede yorum yapmayacağım. Bunla bitmezse alexandrite cihaza giderim hemen. Hiç değilse şu an tertemiz. Bunun için bile değer. Bir kadının kendine yapacağı en güzel yatırım. Resmen özgürlük. Ben şu ana kadar 6 ana seans gittim. Neden daha önce başlamadım diyorum.
Bende ilk senasima girdim inşallah bende sonuç alabilirim, benim en büyük sorunum batiklar ve kil dönmeleri en çok onlar gitsin istiyorum, sizin varmiydi böyle bir sorununuz ise yaradimi bu anlamda

Merhaba 1 sene boyunca bu cihaz ile lazer epilasyon yaptırdım ve o kadar pişmanım ki seans bittikten sonra kıllar tamamen geri çıktı ve üstelik aşırı kıllı biri değildim şu an özellikle kollarım simsiyah ve hiçbir azalma söz konusu değil. Hiç tavsiye etmiyorum maalesef. :KK43: Etki gördüğünüz lazer epilasyon cihazı varsa bende yorumlarınızı bekliyorum. Mutlu günler.

Merhaba 1 sene boyunca bu cihaz ile lazer epilasyon yaptırdım ve o kadar pişmanım ki seans bittikten sonra kıllar tamamen geri çıktı ve üstelik aşırı kıllı biri değildim şu an özellikle kollarım simsiyah ve hiçbir azalma söz konusu değil. Hiç tavsiye etmiyorum maalesef. :KK43: Etki gördüğünüz lazer epilasyon cihazı varsa bende yorumlarınızı bekliyorum. Mutlu günler.
İlk seansına gireli 10 gün felan oluyor ve killarin %70 gitti diyebilirim bu kadar cabuk etki edecegini dusunmemistim ben tabi ilerleyen zamanlarda ne olur hiç bilmiyorum ama gerçek lazere giren bir cok memenun olmayan killari tekrar cikan çok kişi var bu kisinin kil, vücut ve hormonal yapısına göre değişiyor

Merhaba bu cihazla girenler bilgi verebilirler mi acaba bazı kesim çok memnun bu cihazdan bazıları da kılların tekrar ettiğini söylüyor yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba bu cihazla girenler bilgi verebilirler mi acaba bazı kesim çok memnun bu cihazdan bazıları da kılların tekrar ettiğini söylüyor yorumlarınızı bekliyorum
Ben asla tavsiye etmem. Ipl bir cihaz ben orijinal sanarak bilinçsizce tüm vücut başladım birde akılsızlık ettim. Şu an her yerim erkeksi kıllarla kaplı. Cihaza devam ettiğiniz sürece memnunsunuz. Çünkü gittiğiniz süre zarfında az çıkıyor ama seanslarınız bittikten sonra kıllarınız tamamen geri çıkıyor çünkü cihaz yalnızca uyutuyor. Hormonal problemim ya da polikistiğim yok. Ben şimdi buz lazere (soprano platinum) başladım ikinci seansım bu ayın sonunda. Artık etki alamamaktan korkuyorum umarım fayda görürüm çünkü onaylı cihazlarda bile fayda görmedim diyeni görüyorum. Bence fda onayı olan cihazları tercih edin. Umex sadece geçici ağda görevi görüyor. RobotX ile aynı yani.

Merhaba. Umex Lazer epilasyon cihazı deneyimi olan varsa merak ediyorum yorumları. İnternette pek yorum bulamadım. Gittiğim güzellik merkezi yeni değiştirdi cihazlarını ve bu cihazları almış. Uzun vadede nasıl bir sonucu var bilemiyorum. Sanırım yeni de bir cihaz. Bu cihazda epilasyon yaptırmış olan varsa değerlendirmeleri merak ediyorum. Görseli yükledim Şimdiden teşekkümex cihazı ile 3 .seans bitti

Umex cihaz ile 3. Seans bitti killarda sadece incelme var azalma yok ve her yerim sivilce batık oluştu.cihaz IPL imiş FDA onayı da yokmuş.sonradan daha çok çıkabilir kıllar Allah sonumu hayır etsin inşallah.alex diye kandırdılar .gitmeden cihazı sorun araştırın öyle gidin size tavsiyem

X