Umur akıner'e ameliyat olan var mı? 2020

Merhabalar, ben oldum 10 ay gecti uzerinden. Sonucum ve surecim harika. Muayene oldunuz mu? Daha once gorsem cevap verirdim. Piyasadaki bircok hocadan cok daha iyi ilgisi ve eli. Bir gram agri ve morluk bile olmadi.

Merhabalar, 7 martta ameliyat oldum. 2 sene dr araştırdım kaygılarınızı anlayabiliyorum çünkü bende her gittiğim doktorda çizimdi güvendi derken baya teretdüt ettim Umur beye gittiğimde içten tavrı davranışı oldukça iyiydi ve güven verdi buna istinaden de ameliyat olmaya karar verdim tam olarak istediğim gibi oldu beni tanımayan ameliyat olduğumu bile o kadar doğal ve güzel aklınıza takılan başka sorular olursa da bana instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. baltaacansu kullanıcı adım

Selamlar, bende Op. Dr. Umur Akıner’da ameliyat olmayı düşünüyorum, aradan 1 sene geçmiş. Memnun musunuz? :) bilgi verirseniz çok sevinir, hakkında çok fazla bilgi bulamıyorum.

Selamlar :)
Bende Umur beyde ameliyat olmayi düsünüyorum. Sizin bu günü kadar süreciniz Nasil gecti? Memnunmusunuz? Umur bey hakkinda maalesef cok bilgi bulamiyorum :/ biraz bahsederseniz cok sevinirim

Selamlar :)
Bende Umur beyde ameliyat olmayi düsünüyorum. Sizin bu günü kadar süreciniz Nasil gecti? Memnunmusunuz? Umur bey hakkinda maalesef cok bilgi bulamiyorum :/ biraz bahsederseniz cok sevinirim

Merhabalar, ben oldum 10 ay gecti uzerinden. Sonucum ve surecim harika. Muayene oldunuz mu? Daha once gorsem cevap verirdim. Piyasadaki bircok hocadan cok daha iyi ilgisi ve eli. Bir gram agri ve morluk bile olmadi.
Selamlar, aradan baya zaman gecmis memnunmusunuz? Umur bey size risklerini vs anlatti mi ?

X