Umursanmamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Sürekli geç yazıp duran yakınım var eskisi kadar da anlattığım şeyleri takmıyor aman boşver deyip geçiyor. Eskisi gibi değil .Anlattığım şeyleri dinlemese de olur mecbur değil ama saatlerce yazmaması benim her koşulda sadece ona yazıyor olmam canımı sıkıyor. 5 6 saat hatta 7 saat yazmadığı oluyor ara ara cevrimici olduğu halde. Bu sorun mu dert edilecek durum mu her gün bu durumu yaşıyoruz geç yazıp tavır alıyorum anlamıyor benden mi soğudu acaba kendisi kız . Evde olurken de böyle işi olurken de her koşulda böyle musaitlik durumu değil yani .

İnsanlarla aynı yolda yürürüz, birbirimize eşlik ederiz, her zaman aynı yolu aynı heves ile aynı hızda aynı rotada yürümek zorunda değil başka sapaklara dönebilir..
Kısacası akışına bırakın 🌸

Bir de sürekli etkileşim içinde herkes olmak istemeyebilir, insanların hayat öncelikleri yaşantıları değişir, zaman akıyor kimse aynı kalmıyor...

Anlatmayın nedne her koşulda ona yazıyorsunuz? c.ici olduğu halde cevap vermiyorsa ilgilenmiyor demektir. Anlatmayın

ben de öyleyim ya. yani derdi olunca dinlerim arkadaslarımı yardımcı olmaya calisirim ama ailemin mesajlarına bile bazen 2-3 gün sonra cevap yazıyorum. illa işim var diye de değil. galiba mesajlaşmak bana göre değil. ve bazı insanlar da kendi derdini anlatıp sizin derdinizi dinlemiyor bile. ama belki arkadasin da kötü niyetle yapmıyordur benim gibi. sadece mesaj yazmak bana zahmetli geliyor 😂

Sevgilin gibi yazmışsın. Sonunda kız deyince şaşırdım. Allah aşkına bi rahat mı bıraksan kadını. Demek ki rahatsız oluyor.

Sevgilin gibi yazmışsın. Sonunda kız deyince şaşırdım. Allah aşkına bi rahat mı bıraksan kadını. Demek ki rahatsız oluyor.
ben de öyleyim ya. yani derdi olunca dinlerim arkadaslarımı yardımcı olmaya calisirim ama ailemin mesajlarına bile bazen 2-3 gün sonra cevap yazıyorum. illa işim var diye de değil. galiba mesajlaşmak bana göre değil. ve bazı insanlar da kendi derdini anlatıp sizin derdinizi dinlemiyor bile. ama belki arkadasin da kötü niyetle yapmıyordur benim gibi. sadece mesaj yazmak bana zahmetli geliyor 😂
O seni karakterin bu değişti

İnsanlarla aynı yolda yürürüz, birbirimize eşlik ederiz, her zaman aynı yolu aynı heves ile aynı hızda aynı rotada yürümek zorunda değil başka sapaklara dönebilir..
Kısacası akışına bırakın 🌸

Bir de sürekli etkileşim içinde herkes olmak istemeyebilir, insanların hayat öncelikleri yaşantıları değişir, zaman akıyor kimse aynı kalmıyor...
Ah ben aynıyım ama 😅

Yazıyı sonradan düzelttiniz sanırım , yani neden yazmıyor ? Diye düşünürüm lakin yazmıyorsa da vardır bir sebebi illaki, yediği pilav tanesine kadar konuşacak değilsiniz kimseyle insan arkadaşı diye de her saniyesi onunla geçecek değil sevgilin olsa gün içinde her şeyi sor derim de olay kız arkadaşsa cevaplamak istemiyor da olabilir işi de olabilir aranızdaki samimiyeti biz bilemeyiz .

Sürekli geç yazıp duranlar takmadiklari için mi gerçekten müsait olmadiklari için mi böyleler
Kişiye göre degişir bu.Mesela benim çocugum var öyle şak diye cevaplıyamıyorum müsait olsam erken olmazsam geç.Çalışan insanlarda hemen cevaplayamaz yani.Ama illa vakit bulunca cevaplıyor insan.Ben eşimle anneme direk cevap veriyorum gördüysem acildir diye.Arkadaşlarımla da vakit bulunca konuşuyoruz.Çevrimci olup günlerle yazmıyorsa o zaman takmıyodur pek önemsemiyordur.

Her an değil her gün aylarca böyledir sizin başınıza gelse sizin de zorunuza gider takılmamak görülmemek
Yoo bana öz ablam da geç cevap verir, ben de onu bazen sallamam. Dün bir şey konuşuyorduk güzel güzel.
"o ne ki" demiş hala cevaplamadim. Belki yarın yazarım belki unuturum 😅
Ne var yani ya,
Benim de çok yakın arkadaşım var, hatta kardeşim gibilerdir. bazen konuşuruz, bazen konusmayiz, bazen birbirimize görüldü atarız.
Kadın o an goygoy sohbet modunda değilse neden yazsın ki, görev gibi. İş mi icra ediyor, maaş mi vereceksiniz?
Benim arkadaşlık anlayisimda böyle şeylere takılmak yok valla .
Şimdi şöyle bir mesaj listeme baktım, kuzenim iki gün önce dünya tiyateolar günü için yazmsi, cevap vermişim. Gitsek mi demiş, o sırada metrodaydim yazmamisim. Daha da cevap vermemisim, sonuç olarak gitmedik de zaten. Eminim bana kirilmadigina, başka zaman başka bir şey için yine konuşuruz.
Ya da iki gün önce ben Ayşe'ye bir şey diyecektim
Ayseeeee yazmışım önden, cevap atmamis😂hiç sıkıntı degil, ne diyeceğimi unuttum zaten, başka zaman konuşuruz.
Biraz salın insanları bence. Bu kadar da - beş saat mesaja cevap vermedi diye hesap kitap yapmayın. Tek meşgalesi siz değilsiniz. Çok anlatacak şeyiniz varsa buluşma planı yapın o zaman anlatırsınız. Belli ki kız mesajla dert dinlemek istemiyor bu aralar

Ah ben aynıyım ama 😅
Kimse aynı kalmaz :)) giden gitsin boşver
Sen de değişmiyorsun süreç içinde farketmeyebilirsin.
Herkes her zaman aynı ilgi dikkat ve sevgi alakada olamaz maalesef... bazıları devam eder bazıları gider hayat böyle

Ah ben aynıyım ama 😅
Bu güzel bir şey değil ki. Kendine bir bak, törpüleme istediğin yönlerini törpüle, sana iyi gelmeyenlerle mesafe koy, sana kötü hissettirecek şeylere hayır demeyi bil... İnsanlar degisir ve gelişir. Hep aynı kalırsan hep alt tarafı kız arkadaşların için böyle ince düşünüp çok beklentiye girip mutsuz olursun işte böyle. Sen de biraz değiş, insanlara verdiğin değeri değiştir. Kendini koy hayatının merkezine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X