Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
cuma test yapıştım 1.61 pazartesi yani bugün yaptım 41.22 evet pozitif ama doktorum neden Çarşamba bir daha test yap dedi
Ayyyy çok sevindim hayırlı olsun benim de 44.56 çıkmıştı bana da 2 gün sonra test yaptır dedi ve şu an 33. Haftadayım. 2 günde bir artışa bakıyorlar sağlıklı mı diye Allahım tamamına erdirsin inşallah

En son geçen hafta cuma yaptım 366 ya yükselmişti bir daha yapmadım cuma günü kontrolüm var inşallah kese görünür kalp atışı olur insalalh

Insallah benimde tutar hikayeniz banada umut olur canim

Of kızlar yaa ölüyorum meraktan bende aşılama yaptırdım 13. Günüm bugün korkuyorum test yapmaya 15 gün sonra yap dediler diye beklemeye çalışıyorum ama uyku falan kalmadı valla ne stresmiş

Of kızlar yaa ölüyorum meraktan bende aşılama yaptırdım 13. Günüm bugün korkuyorum test yapmaya 15 gün sonra yap dediler diye beklemeye çalışıyorum ama uyku falan kalmadı valla ne stresmiş
Var mı belirti gibi bir şeyler bir tane test yapsan aslında belli olur bence 13. Gün az değil

Var mı belirti gibi bir şeyler bir tane test yapsan aslında belli olur bence 13. Gün az değil
Karnımın tam ortasında bi noktaya sanki bi yere çarpmışım da çürümüş gibi bi ağrı giriyor ara sıra bide geceden beri hareket ettikçe, ayakta kaldıkça sağ kasığıma adet sancısına benzer bi sancı giriyo bikaç saniye sonra geçiyo bilmiyorum bunlar belirti olur mu yapayım diyorum ama çok korkuyorum negatif görücem diye sabah ilk idrarı beklemek istiyorum ayy panik halindeyim

İnşallah hayırlı güzel haberler alırsın canım benim Bize de at yaparsan testi

Kızlar 21 ekimde 2.aşılamamı yaptırdım aşılamadan 1 saat sonra karın ağrısı oldu karnıma kramplar girmeye başladı bu ertesi gün de devam etti ama bugün azaldı aynı durumu yaşayan var mı

Hayırlı olsun. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebişinizi
Benim eşimin ileri hareketlilik sıkıntısı vardı 6aydir tedavi görüyor ilerleme var şuan. Ve artık aşılama düşünüyoruz. sorum şu ki eşim çoğu zaman şehir dışında oluyor. Spermin verileceği zaman belli oluyor mu yoksa doktor şuan yumurtalar iyi eşin gelip sperm versin mı diyor anında yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…