Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba canım nasılsın? ben de seni çok merak ediyodum. umarım daha iyisindir şimdi. enfeksiyon tedavisi için ilaç kullanıyorduk eşimle çok şükür bitti ilaçlar. halit bey adetinin 2. günü gel demişti şimdi onu bekliyoruz. bakalım enfeksiyon geçti mi ona bakar tekrar sanırım. geçtiyse tekrar yumurta toplanacak. bu sefer transfer parası vermicez sadece yumurta toplama ve ilaçların parasını vericez. yanlış hatırlamıyosam 2.250 yumurta toplama ücreti demişlerdi ,ilaçlar hariç.
sen görüşemeye gittin mi canım halit beye. bir şey dedi mi sonucun için ?

slm arkadaşlar evde şu 12gün geçmek bilmiyor ihşallah sonu iyi olur ama bende hiçbir belirti yok bu seferde olmadımı acaba çok korkuyorum kafama takılıyor hayalmi kalacak acaba özlemim hepppp

Canım görüceksin bak bizde bu sitede ilan edicez güzel haberimizi inş :))
benimde çarşamba günü ymrt.toplanacak.Sen de olumsuz düşünme belirtiler için daha çok erken hayatım umarım herşey gönlünce olur. Szn :))

slm arkadaşlar evde şu 12gün geçmek bilmiyor ihşallah sonu iyi olur ama bende hiçbir belirti yok bu seferde olmadımı acaba çok korkuyorum kafama takılıyor hayalmi kalacak acaba özlemim hepppp

belirti derken negibi belirtileri oluyor bende beklemekteyim hiçbirşey hissetmiyorum bügün 8.günüm

sağol hayatım rabbim ihşallah kaliteli güzel yumurtalar nasip eder. ne bileyim işte insan bekleyince evde birde bu normal bir gebelik değil biliyorsun içinde bir can var acaba benlemi seni bıraktımı öptüm

belirti derken negibi belirtileri oluyor bende beklemekteyim hiçbirşey hissetmiyorum bügün 8.günüm

aynı gün yapıldı galiba transferimiz hayatım ne bileyim işte bazıları göğüslerde hassasiyet diyor bazıları lekelenmeler diyor işte daha bir sürü şey seninde ozaman test günün 29 ekim

galiba aynı gün transferimiz yapıldı hayatım belirti derken ne bileyim bazıları göğüslerde hassasiyet ,bazıları lekelenmeler,bazılarıda yok kasıklarda ağrılar işte böyle şeyler ben gayet normalim ozaman seninde test tarihin 29 ekim

SEVDAMMMM

Canım hayırlı olsun beklemek bu işte en zor olan bölüm galiba :)

Umarım canım bebişin sana sımsıkı tutunur....

ALLAHIM İNŞALLAH hepimize hayırlısıyla nasib eder

iyi bari voyag biraz düşürmüşler fiyatı bende dün görüştüm eşime varikosel amalıyatı olsun dedi dr eşimde kararsız bilmiyorum ne olcak

bana transver yaptıgı embirıyolardan biri cok kaliteliydi dedi niye böyle oldu tutunmmadı dedim olabiliyo dedi yani böyle acıklamda bu canım

eşin amaliyat olsun 3 ayda kendini toplasın ondan sonra bana gelin dedi ben bişileryapıyım tedavi olıyım dedim istiyosan murat beye git dedi bimiyorum yani karmakarışıgım anlıycan

iyi bari voyag biraz düşürmüşler fiyatı bende dün görüştüm eşime varikosel amalıyatı olsun dedi dr eşimde kararsız bilmiyorum ne olcak

bana transver yaptıgı embirıyolardan biri cok kaliteliydi dedi niye böyle oldu tutunmmadı dedim olabiliyo dedi yani böyle acıklamda bu canım

eşin amaliyat olsun 3 ayda kendini toplasın ondan sonra bana gelin dedi ben bişileryapıyım tedavi olıyım dedim istiyosan murat beye git dedi bimiyorum yani karmakarışıgım anlıycan

Son düzenleme:
aynı gün yapıldı galiba transferimiz hayatım ne bileyim işte bazıları göğüslerde hassasiyet diyor bazıları lekelenmeler diyor işte daha bir sürü şey seninde ozaman test günün 29 ekim
benim testim 27 ekim senden daha erken inşallah iyi haberler paylaşırız

Kızlar Perşembe günü 5. gün embriyo transferim yapılacak. Bana şans dileyin ve dua edin. Aranızda 5. gün tranferi yaptıran var mı sonuç nasıl???Ufff meraktayım çokkk....

canım hadi gözün aydın,çoooooooook sevindik hadi darısı başımıza bizlere de dua et canım.bu arada transferden sonra neler yaptın kısaca bilgi verirmisin. kaç gün yattın,ne yedin gibi...

canım teşekkür ederim.nete giremedim 2 gündür.ben transferden sonra hiç yatamadım.transfer gecesi ben bir kustum sabaha kadar.resmen uyuyamadım.sabahı zor ettim.ist dısından geldim.ama ailem ist da avrupa yakasında oturuyo.sabah kalktım bu arada dr. süleyman tosun aradım beni hemen merkeze cagardılar.evde gecirmem gereken zamanı trafıkte gecirdim.umuta gittim serum taktılar.ve benim transferimin olduğu gün 10 kişinin transferi olmuş.ertesi gün tek gelen benim.hemşiriye sordum o söyledi.ben üzüldüm icimden diyorum kesin tutmayacak.burada ben grip ve öksürük yaşadım sabaha kadarbütün olumsuzluklar bende...ama allahıma şükürler olsun...darısı hepinızın ve tüm isteyenlerin başına.çok balık yedim.gün aşırı balık,balığın olmadığı gün tavuk veya köfte.ceviz,badem yedim.meyva aşırı yedim.bide günde iki dilim ananas...3 gün evdeydim ama ben çok yatmadım.sonrada dışarı çıkmaya başladım.ama 12 gün annemde kaldım.hiç bir iş yapmadım.sürahihi bile kaldırmadım.evdede yürüyodum.çok otursam annem kaldırıodu.bi dolaş odaları diyodu....inşallah yardımcı olmuşumdur

haytım çok sevindim ra kabbim sağ salim kucağına alacağın günleride gösterir ihşallah kaçıncı gün embriyosu transfer edilmişti birde belirtiler felan varmıydı

benim 5. gün embiriyosuydu canım...darısı tüm isteyenlerin başına.kahverengi akıntı geldi,göğüslerim acıyodu.belim ağrıyodu...

inşallah canım:)bu ilk denememdi.ama kesinlikle umut tüp bebek diyorum....ve ben süleyman beye inanmıştım anlamadığım bi güven verdi bana.allahım tüm isteyenlere inşallah versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…