Umutlarımızı kaybetmiyoruz Nisan ayi bize şans getirsin.

Tabi canım :)
Bat günn ne zaman yazim
14 mart ama 3 aydir 2. 3 gün gecikiyo normalde hep günü gününe olurum ama gecen ay 11 inde olmam gerekiyorken 14 şubatta oldum bilemiyorumkii

Valla önce 5 6 falan oluyordum bu ara tuhaflasti karın ağrım dayanılmaz olunca iki parol içiyorum 3 günde bitiyor 5 güne kadar ışte leke tarzinda
Aaa gerçi senin başladı bitiyor demi pardon:) neyse sen bittikten sonra 2 gün arayla devam et ilişkiye kesin tutma ihtimali yüksek oluyor

Aaa gerçi senin başladı bitiyor demi pardon:) neyse sen bittikten sonra 2 gün arayla devam et ilişkiye kesin tutma ihtimali yüksek oluyor
Evet bitti bugün canım ama bende bide su var adet bitti tam bir hafta sonra yine adet ağrısı gibi biraz ağrı ve akıntı oluyor erken mi yumurtluyorun acaba diyorum

Evet bitti bugün canım ama bende bide su var adet bitti tam bir hafta sonra yine adet ağrısı gibi biraz ağrı ve akıntı oluyor erken mi yumurtluyorun acaba diyorum
Olabilir canım değerlendir sen akıntı nin olduğu günler yine ne olur ne olmaz adet bittikden sonra 2 gün arayla yap bazıları adetten sorna hemen hamile kalıyor bazıları 2 haftası bazıları adet gününe yakın kalıyor

Canım senin tam olarak 15 nde başla 18.19 .20 .21 bu günler senin için tam önemli günler yumurtlama tahmini bu günler senin

Tamam canım yazıyorum 14 mart adet olursan Nisan tarihini yazarım inşallah da olmazdın belirti varmı hiç sende ??
Ara ara kasıklarimda ağrı oluyo belimde ağırıyor bazen insallah olmam yaa

Bizimde bu ay korunma süremiz biriyor. 3 5 güne Regl olurum. Sonrası Hakkı'mızda hayırlısı kızlar. 2 Düşüğüm var bu arada kan pıhtılaşması yatkınlığı çıktı corasprıne başladım bugün gebeliği erken öğrenip clexan 4000 iğneye başlıcaz hemen dedi dr. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bu ay:anne:

Bizimde bu ay korunma süremiz biriyor. 3 5 güne Regl olurum. Sonrası Hakkı'mızda hayırlısı kızlar. 2 Düşüğüm var bu arada kan pıhtılaşması yatkınlığı çıktı corasprıne başladım bugün gebeliği erken öğrenip clexan 4000 iğneye başlıcaz hemen dedi dr. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bu ay:anne:
İnşallah regli olmazsın canim

Kızlar merhaba benimde bat 3 nisan bu ay çörek otu kurune başladım insaALLAH faydası olur bugün 6. Günüm bu 6 gün daha kullanicam birakicam RABBIM vesile kılar bunu insaALLAHH
Merhaba canim bu çörek otunu ilk defa duydum ise yariyormu hamilelikle ne alakası var yani hamile kalmayi kolaylastiriyormu?

X