umutsuz,mutsuz...

tombilibaykus

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
1.393
1.160
38
evlendim bosandim ve bir kizim var.babasinda kaliyor.ben calostigim icin bakacak kimsem yok.babasinda kaliyor.yeniden bir hayat kurmak kizimi yanima almak istiyorum.ama karakterimde sıkıntılar var karakter degil sanirim beynimde..
ben cok unutkanim ve cok dikkatsizim.gormuyorum.heyecanlaniyorum.dikkatim dagiliyor.bunlari itiraf edebilmem bile basari bence su an.cok dikkatsizim.ve kafam calismiyor diye dusunmeye basladim.idrak edemiyorum bazi seyleri.anlayamiyorum.okudugumu anliyorum.ama ne bileyim bazen soylenenleri duymuyirum.gormuyorum.dikkatsizlik ve halsizlik cok fazla.iyi bir ojul bitirdim.iyi bir bolum.yani aslinda zekamda sorun yoktu benim.simdi de var mi yok mu cozemiyorum.var mi boyle seyler yasayip duzelen?yani dojtora gitsem ne diyecegim diye dusunuyorum ya da hangi bolume gitmeliyim?var mi bunlari yasayan

Depresyon olabilir yoğunluk oka işit mutsuzluk olabilir

Yalnız siz çalışıyorsunuz çocuğa bakamıyorsunuz da babası çalışmıyor mu

Kızınızı etkileyecek kadar kötü durumda iseniz tedavi olmadan almayın ,keyfi yerindeyse hiç bozmayın.

bence normal değilsiniz. kendinizi zayıf güçsüz ve korkak görüyorsunuz. bi kadın çocuğunu babaya kolay kolay bırakmaz.

bence önce psikiyatra gidin. refakatçinizle gidin ve sizi o anlatsın doktora. psikiyatr yönlendirsin

Sonradan olduysa fazla uzuntuden stresten olabilir psikologa gidin derdinizi anlatin dahiliyeyede gidin kaniniza bakilsin.

Depresyondasin canim. Tedavi ol. Beslenmene de dikat et. Bol meyve sebze tuket, sekerden, undan uzak dur, her gun bilhassa gunesli havalarda yuruyus yap.

Doğuştan bir zeka probleminizin olmadığı kesin ancak sonradan yaşanan bir takım ruhsal problemlerin de zekanın işleyişine etki ettiği biliniyor. Anksiyete, depresyon vs.. Bunun dışında unutkanlık var demişsiniz, biliyorsunuz artık çok da ileri sayılmayan yaşlarda da alzheimer belirtileri görülüyor bunun için de tahlillerinizi yaptırın. Yani bahsettiğiniz sorunların birçok sebebi olabilir, geçmiş olsun.

bence normal değilsiniz. kendinizi zayıf güçsüz ve korkak görüyorsunuz. bi kadın çocuğunu babaya kolay kolay bırakmaz.

bence önce psikiyatra gidin. refakatçinizle gidin ve sizi o anlatsın doktora. psikiyatr yönlendirsin
cocugu dagin tepesine nasil surukleyeyim

Bence birileri tarafından bu laflara maruz kalmışsın be şu an kendini öyle sanıyorsun. Bilinçaltı işte.
İlk önce bi doktora gidin kan değerlerinize baktırın bi sorun yoksa psikoloğa gidin.

psikolojniz rahat değilse aklınız sürekli başka şeylere kayar gerekli gereksiz farketmez

bu da sizde dikkat dağınıklığına sebep olur

bence deprosyan eşiğindesiniz
kendinizi sıkmak sürekli, birşeyler için hedef koymayı bırakın bu sizi hedefiniz gerçekleşmediğinde daha çok içe kapatır

kafan dağınık canım sadece. depresyon belirtisine benziyor. kızından da ayrısın tabi, iyi dayanıyosun. ben yapamazdım. böyle bişey olsa senden daha kötü olurdum sanırım

X