Üniversite öğrencisiyken memur olarak atanma

Katze

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
2.855
597
Mrb kızlar benim bir sorum olucak :uhm:

yaklaşık bir saattir internetten araştırıyorum fakat kafamdaki sorulara cvp bulamadım.

Şimdi ben ankarada lisans öğrencisiyim. 2010 daki kpps ye meslek lisesi mezunu olarak girmeyi düşünüyorum.Sorun şu ki;

- Örgün eğitim öğrencisiyim, dolayısıyla okul saatlerimle çakışıcak, nasıl işte çalışacağım :uhm:

- Başka bir şehire atanırsam ne olacak :sm_confused:

- Çocuk gelişimi mezunuyum. Tercih edebileceğim yerler hakkında bilgi alabileceğim bi site bilen var mı kafamçokkarıştı

kafam çok karışık :bbo:

bu dediğini ben de yapmayı düşünmüştüm ama sadece ankara yazdım lise mezunu olarak girdim tabi. ama malesef ankaraya puanım yetmedi (85 neye yeter ki :))
ama aynı şehirde olursan özellikle de üniversitende memur olarak atanırsan çok kolaylık sağlıyorlarmış.

Mrb kızlar benim bir sorum olucak :uhm:

yaklaşık bir saattir internetten araştırıyorum fakat kafamdaki sorulara cvp bulamadım.

Şimdi ben ankarada lisans öğrencisiyim. 2010 daki kpps ye meslek lisesi mezunu olarak girmeyi düşünüyorum.Sorun şu ki;

- Örgün eğitim öğrencisiyim, dolayısıyla okul saatlerimle çakışıcak, nasıl işte çalışacağım :uhm:

- Başka bir şehire atanırsam ne olacak :sm_confused:

- Çocuk gelişimi mezunuyum. Tercih edebileceğim yerler hakkında bilgi alabileceğim bi site bilen var mı kafamçokkarıştı

kafam çok karışık :bbo:

canım birinci soruna cvp vereyim.
demişsin ya nasıl işte çalışacağım diye, esas "nasıl okula gideceğim" demeliydina.s
çünkü memur olursan, mecburen işe gideceksin.
okulunda devam problemi olmamalı.
benim erkek arkadaşım memur, aynı zamanda da okuyor.
okula sadece sınavlara girmek için gidiyor.
devam problemin yoksa olabilir.

2. soruna gelince, başka bir ile gidersen, okulu dondurman gerekir.

3. soruna gelirsek bi fikrim yok maalesef.

teşekkürler önce kazanayım da hayırlısıyla... :1hug:

benim arkadaşımda meslek lisesi mezunuydu
2. sınıfta kazandı 3. sınıfa başlamadan atandı
bütün hocalarımızla görüştü.onları sadece sınavlara girmeye ikna etti.anlayışlı davrandılar
sınavlara geldi gitti sadece..üstelik bölümümüz çok zor olmasına rağmen hiç uzatmadan bitirdi
:lepi:vereliniortak

X