Gelinlik Modelleri Ünlülerin Gelinlikleri

400 kişi bakmış ama kimse yorum yapmıyo kaydirigubbakcemile

favorilerim avrill özellikle duvağı
heidi montag
sarah jessica parker ve kate husdon'ın da filmlerindeki gelinlikler

favorilerim avrill özellikle duvağı
heidi montag
sarah jessica parker ve kate husdon'ın da filmlerindeki gelinlikler

heidi ve kate'in ki benimde giymek istiyceğim gelinlikler

Obamanin ki cok komikmiskaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 evt çok garip ya.. bi de şimdi ne kadar güzel giyiniyo, çok zevkli bir kadın gib gözüküyor ama eskiden diilmiş demekki CADIARZU

özlem yildiz in gelinligi süper

bende beğendim özlem yıldızınkini ama eteği biraz daha yukarıdan olsa daha iyi olurmuş gib geldi..

bi tane daha eliyorum..

OZAN DOĞULU VE EŞİ

SEREN SERENGıL

SEMA ŞıMŞEK

ESRA ERON

EMıNE TÜRKCAN

GAMZE ÖZÇELıK

inanmiyorum bu yabanci gelinlerin zevkleri sifir sifir sifir, hic güzel gelinlik yok, bizim türk gelinlerin gelinlerikleri daha güzel bence, hosuma giden vardi...

Ay Grace Kelly gelinligine oldum bittim bayiliyorum. Zaten peri gibi kadinmiş. Digerleri fasa fiso

Bizim ünlülerimizin gelinlikleri çok daha güzel bence. Ben en çok Ayşe Özyılmazelin ablası Zeynep Özyılmazel'in gelinliğine hayran kalmıştım. Bulursam ekleyeceğim arkası çok hoştu.

Son düzenleme:
Buyrun bakalım arkadaşlar kabarık sevmeyenler için bence çok hoş zaten magazin programlarından izleyenler olduysa çok zarifti o gün birçok gazetecide yazmıştı. Resimleri buldum ekliyorum.

Bu da tüm gazetecilerin bayıldığı sırt dekoltesi.:asigim:

Grace Kelly asaletiyle muhteşem taşımış bencede gelinliği.diğerleri pek hoşuma gitmedi nedense hepsi nasıl en çirkin gelin olurum diye uğraşmışkaydirigubbakcemile3

paylaşım için sağol canım gerçekten çok sade duru bir görüntü olmuş kaydirigubbakcemile5

Grace Kelly asaletiyle muhteşem taşımış bencede gelinliği.diğerleri pek hoşuma gitmedi nedense hepsi nasıl en çirkin gelin olurum diye uğraşmışkaydirigubbakcemile3

Cnm Grace Kelly çok asil olmuş gerçekten ama o kadar güzel bir kadınki ztn çuval giysede yakışır ona :roflol:

BERDAN MARDıNı'NıN EŞı

DEMET AKALIN

KELLY RIPA EVLENıRKEN GELıNLıK GıYEMEMıŞ, BUNU ONA PROJECT RUNWAY YARIŞMACISI TASARLAMIŞ.. değişik benim hoşuma gitti..

jessica simpson ve kate hudson gelinliği tam benlik paylaşım için teşekkürler buyrunnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…