Unutamıyorum…

Aynen öyle yok farz et. Pis olsun evin kafan rahat olsun. Zaten psikolojin rahat olursa düşük riskin de kalkar muhtemelen. Tost yiyin, yumurta kırın eşin yapsin supurgeyi silme kalsin. Yeter ki huzurun olsun. Sonucta gececek hep hamile kalmayacaksin. Sonra bebisinle yaparsin işini yemegini😍
Aynen öyle çok şükür bu sefer huzurluyum herşey yolunda kafam rahat gerisi de boş zaten

Öyle tabii ki. Ben anlayamıyorum bu ınsanları. Yani fikir sormuyosun fikir beyan ediyolar yardım istemiyosun sözde yardımcı olmak istiyorlar. Evlatları uzerınde herseyi yapablme soyleyeblme hakkını kendılerınde goruyolar işte böyle kaynanalar yuva yıkıyor. 🙄🙄 Allah ıslah etsin.
Amin. Biz izin veriyoruz ama. Insan istemezse kimse bir şey yapamazmis ben onu anladim. Huzursuzluk bir kere oldu, olay çıktı ama ondan sonra herkes yerini bildi.

Ahh nerde bi alt sokakta akşamları eşine kontrol ettiriyormuş bak bakalım ışıkları yanıyomu bazen güneşliği açmıyorum arıyo güneşlik kapalıda napıyosun inanın ben bu kadınla baş edemem😂

Aa deli o kadın 🤣🤣 inada yapıyo resmen. 🙄

Amin. Biz izin veriyoruz ama. Insan istemezse kimse bir şey yapamazmis ben onu anladim. Huzursuzluk bir kere oldu, olay çıktı ama ondan sonra herkes yerini bildi.
Evet bizi izin veriyoruz benim annemde arkaöda durur ama çoğu zaman da kızım olsun ata dediğin dörttür yine de saygını göster der çünkü inanın ben kaosla kavgayla tartışmayla büyüyen bi çocuk olmadım belkide bu annemin yüzünden bazen keşke bende hayır demeyi bilseydim diyorum yada birini hayatımda istemiyosam çıkarmayı deneseydim

Oyle tabi 1 kez olur zaten..

Ben 22 yasında evlendm esım benden 7 yas buyuk.
Onlar sandılar ki yaşı kucuk biz bunu istedgmz gbı yonlendiririz ama öyle olmadgnı anlamak uzun sürmedi. Ne eşim buna müsaade etti nede ben. Sınırları olmalı her ınsanın ve aılenın 🤷‍♀️
Baştan çok net olmalı insan.

Zır deli kıız inan ki doktor psikolağa gitmen lazım dedi hatta ses kaydı aldım eşimde dedi ha ben delimiyim diyor o kadar çok baskı yaptı ki
Eşim ama gitmiyor daha önce gitmiş ilaçlar uyku yapıyo diye istemiyomuş
Gitse belki bseyler verirdi doktor uykuya duserdi de senle ugrasmaya hali ve zamanı kalmazdı.

Ona hiç bişey kâr etmez inanın herkesi korkutuyo mahallede komşular ona bişey demekten çekiniyor öyle bi tür kendimizi ambulansta buluyoruz 😂

Ya hahha o kadını bana verecekler dakka bası nöbet geçittiririm hahah 😂 😂 bilerek yapıyo tam müge anlıya konu olmalık bir kadın 😬😬

Evet bizi izin veriyoruz benim annemde arkaöda durur ama çoğu zaman da kızım olsun ata dediğin dörttür yine de saygını göster der çünkü inanın ben kaosla kavgayla tartışmayla büyüyen bi çocuk olmadım belkide bu annemin yüzünden bazen keşke bende hayır demeyi bilseydim diyorum yada birini hayatımda istemiyosam çıkarmayı deneseydim
Hala yapabilirsiniz. Yapmazsaniz hep bunlarla imtihan olursunuz. Çünkü hayat bir şekilde öğrenmenizi istiyor. Kayınvalideniz uzaklasir, komşunuz sınırınızı ihlal eder. Hep mücadele edersiniz. Benim de annem oyle aman huzur bozulmasın diye susar ben de ondan öğrenmişim. Fakat bu sefer ablam huzur bozacak diye onu dinliyor ben uyumlu olunca hakkımı yiyor. Artık akıllandim. Ben de kararlilikla istemedigim seyleri belirtiyorum.

Hala yapabilirsiniz. Yapmazsaniz hep bunlarla imtihan olursunuz. Çünkü hayat bir şekilde öğrenmenizi istiyor. Kayınvalideniz uzaklasir, komşunuz sınırınızı ihlal eder. Hep mücadele edersiniz. Benim de annem oyle aman huzur bozulmasın diye susar ben de ondan öğrenmişim. Fakat bu sefer ablam huzur bozacak diye onu dinliyor ben uyumlu olunca hakkımı yiyor. Artık akıllandim. Ben de kararlilikla istemedigim seyleri belirtiyorum.
Evet bu dediğinizi ciddi anlamda düşünücem benim de artık sınırlarım çizgilerim olmalı

Aynen öyle ben Rabbimin rızası için şimdi yol yapıyor tek kalırsa ileride bizimle yaşamak istiyor sanırım eşimde siz beraber asla anlaşamazsınız dedi bende şimdi ev ev üstüne olmaz dedim ama o ne yapar ne eder gelir eminim
Yani simdiden bunun konusunun gecmesi bile değişik😅 Allah muhafaza kimin önce öleceği belli olmaz. Hee bir de evden çıkma sakın gurur yapıp, kira ödemek kolay değil, bir çocukları var yapmislar evi zaten Allah razi olsun. Onun minneti altına girmeye gerek yok.

Oyle tabi 1 kez olur zaten..

Ben 22 yasında evlendm esım benden 7 yas buyuk.
Onlar sandılar ki yaşı kucuk biz bunu istedgmz gbı yonlendiririz ama öyle olmadgnı anlamak uzun sürmedi. Ne eşim buna müsaade etti nede ben. Sınırları olmalı her ınsanın ve aılenın 🤷‍♀️
Baştan çok net olmalı insan.
Eşinin başından beri yanında olması çok güzel🥰 ben biraz mücadele ettim bunun için ama sonunda öğrendi o da şükürler olsun😄

Eşinin başından beri yanında olması çok güzel🥰 ben biraz mücadele ettim bunun için ama sonunda öğrendi o da şükürler olsun😄
Doğruyu bulması guzel 😊👌 aynen ben şanslıydım. Asla kmseye yedirmedi beni 😂 ama buna bnde musade etmezdm zaten 😊

Saygısızlık yapmadanda saygın olunabilir.

Doğruyu bulması guzel 😊👌 aynen ben şanslıydım. Asla kmseye yedirmedi beni 😂 ama buna bnde musade etmezdm zaten 😊

Saygısızlık yapmadanda saygın olunabilir.
🤣O yüzden onunla imtihan olunmamissiniz. Zaten sınırlari olan biriymissiniz👏
Haklısınız saygısızlık yapmamak gerekiyor sonuçta ciddi emekle büyütülüyor çocuklar hakları çok.

X