Unutma Beni - Fox Tv

ayşecımm yok yok merak etme Nazlı doguramadı hala....
ondan önce ilkay hamile kalıp doguracak :))))

kızlar eskiden filmler ne güzeldi,kötüler kaybeder iyiler kazanırdı.ama bu dizide nedense hep kötülük kazanıyor.:eek:klava:artık sıktılar ,birazda iyi bir şeyler olsun.raufun pislikleri üzerine krulmuş bir dizikötükedihüso

kızlar eskiden filmler ne güzeldi,kötüler kaybeder iyiler kazanırdı.ama bu dizide nedense hep kötülük kazanıyor.:eek:klava:artık sıktılar ,birazda iyi bir şeyler olsun.raufun pislikleri üzerine krulmuş bir dizikötükedihüso

bencede cnm yaa bi de her şey rauf u seyrinde gidio gıcık oluorum valaa..
ali de ilkayı arayamıo sankii
asu nunda hediyeleri istemesi ne kdr saçmaydı

bugun acayıp kotuydu ve sacmaydı.cocuk yerıne koymus abuk subuk seyler yapmıslar.felakettı.cocuk cekse daha kalıtelı cekerdı yanı.ne hıkmetse rauf herseyı denk getırıyo.bıraz da raufun planları bozulsun yonetmenler.sıkıldık hep kotuluk hep kotulukkkkkk.

ayşecımm yok yok merak etme Nazlı doguramadı hala....
ondan önce ilkay hamile kalıp doguracak :))))
sanırım öyle olacak canım onlarda anca öyle evlenir yoksa norma l bi şeklde nikah olmaz z onlarındelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:lepi::mymeka::teselli::dilcikar::1ninca:kötükedihüsokafamçokkarıştıhihoyyyt:jeyyar:kaydirigubbakcemilesengözlerimebaksanab:1no2:benneyaptımkigamyoncuiremsumirmirmirmir:CüvCüv:

ALEV ALEV ALEV YANDIĞIMI GÖRÜYOSUN Bİ TESELLİ İSTEMEDİM İSTEMEMDE BİLİYORSUN.............:asigim::asigim::asigim::asigim:

bugun acayıp kotuydu ve sacmaydı.cocuk yerıne koymus abuk subuk seyler yapmıslar.felakettı.cocuk cekse daha kalıtelı cekerdı yanı.ne hıkmetse rauf herseyı denk getırıyo.bıraz da raufun planları bozulsun yonetmenler.sıkıldık hep kotuluk hep kotulukkkkkk.

Aile dizisi oldugu icin bakiyordum. Bikkinlik geldi artik....
Söyle tatli bir dizi izlemek haram... Türk dizileri kasiyor artik:tomato:

ya yaz geliyoo artık bunlar denize gitsinler ayyy bikinili bikinili görek bi de ilkay kızımıızı :) öhööhööhööö bugün baya saçmaydı ,raufcuum denize hotelde diye söyletmesi baya cesaret isteyiciydi :)) alev ise valahi pes sabahlıkla çıktı adamın karşısına ,ay sedat bey hem garip hem duble salak ,içkiyi de aldı içmesi eksik kaldı vala ,ee ben de olsam adoş un yerine kusardım heralde adamın suratına :))) bu arada nazlının doğum sancıları tuttu heralde son zamanlarda çıkmıyor hasbam..ilkay ile aliş baya beni geriyooo ,yavıız ile asuyu hiç söylemiyorum ,kazağını istemesi de baya çocuksuydu..Levent ile bunlar bir şeyler yaşamazsa ben ne oliim...raufcuum da az çıkoo artık ::) gamyoncuiremsu

yorum falan yok ya kadamı alsınlar aman:))))))))))) adamı yoruyorlar ben dıom Şu senarıstler yÖnetmenler bı okusa ılham alırlar bızım yazılardan ama yok ıllakı saÇma olackmıŞ

anaa kızlar daha doğurmadımı kız nazlı çoktan bakmıyodum allah alah ya sanırım senaristler unurtttu bebeyi nazlının karnıda kaydirigubbakcemile3

Noldu bugün kızlar ben oğlumla uğraşmaktan pek bakamadım sedatla adoşun olayını biraz izledim başkada izleyemedim

Noldu bugün kızlar ben oğlumla uğraşmaktan pek bakamadım sedatla adoşun olayını biraz izledim başkada izleyemedim

ayy hepp aynıı olaylarr.
ali ilkayları çağırmıştı yaa bbasının olayı olunca oraya gidince ilkay ve ailesi eve gidince kapı duvar.ilkay hanım küstü aliyee...
işde adoşgil sedatı basmaya geldi.adoş aleve tokat attı:mymeka::roflol:
levent yavuza sen hala asuya aşıksın ve onu kıskanıyorsun derken tuçe duydu bozuldu ve gitti..levent asuyu sana bırakmam dedi yavuza.
emine ilkaya bende şerefe karşı bnir soğukluk var dedi.o dokununca ister istemez kaçıyorum ondan beni aldatoyor rus kızlarıyla dedi.
sonra barbaros pavyondan nadyayı çıkarıp kafeye getirdi şeriflee.
adamlar şerefgil taksiyle kaçarken akralarından kovaladılar.herhalde taksinin plaksını aldılar.
hatırladıklarım bunlar başkada bişi olmadı sanırım:roflol::roflol:

ay sedat bey anlattı adoşuma her şeyi yani gerçekleri :p adoş inanmadı ama kalbinin bi yarısı inandııııı, ee raufcuum bu öyle olayı üstün körü yapar mı , yazlığı satın alıp alevin üstüne yaptı , yarın alev adoşa gidip yazlığı bana hediye etti sedatcıııım diyecek veeeee adoş sedatın anlattıklarının yalan olduğunu düşünüp ,yuvasını dağıtacakk :KK43: sedat beye çok üzüldüm ya ,ama adoş bastı bunları bu hala kemküm ediyoooo bas tokatı aleve ,bi de yatakta oturdu alev kızımızla ,adoşa engel ol dimi ,alev bi kenarda adoşa biz aşığız sevgiliz yalanlarııını anlatınca tepki versene sedaaaaaaaat ....olmadı çok pasif kaldı bence.....tuçe de bildiği gerçekle uğraşıyor ,asu leventten hoşlanmaya başladı bile...yavııııız da kıskançlık triplerine giriyooo , yavıııııııız iyice aptallaştı ... raufcuuuuuum ile alevciiiim de uyudular :)))))))))))) ee eski koleksiyonlarından diye boşuna demiyorum ... :jeyyar:

Son düzenleme:
ay sedat bey anlattı adoşuma her şeyi yani gerçekleri :p adoş inanmadı ama kalbinin bi yarısı inandııııı, ee raufcuum bu öyle olayı üstün körü yapar mı , yazlığı satın alıp alevin üstüne yaptı , yarın alev adoşa gidip yazlığı bana hediye etti sedatcıııım diyecek veeeee adoş sedatın anlattıklarının yalan olduğunu düşünüp ,yuvasını dağıtacakk :KK43: sedat beye çok üzüldüm ya ,ama adoş bastı bunları bu hala kemküm ediyoooo bas tokatı aleve ,bi de yatakta oturdu alev kızımızla ,adoşa engel ol dimi ,alev bi kenarda adoşa biz aşığız sevgiliz yalanlarııını anlatınca tepki versene sedaaaaaaaat ....olmadı çok pasif kaldı bence.....tuçe de bildiği gerçekle uğraşıyor ,asu leventten hoşlanmaya başladı bile...yavııııız da kıskançlık triplerine giriyooo , yavıııııııız iyice aptallaştı ... raufcuuuuuum ile alevciiiim de uyudular :)))))))))))) ee eski koleksiyonlarından diye boşuna demiyorum ... :jeyyar:

koleksiyonunda haaa :roflol::roflol::roflol::roflol:
doğrudur bu rauff yaparmı yaparr:roflol:

X