unutmak zor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

escuer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
474
312
unutamiyorum onu, uc sene önce 19 yasindaydim o zamanlar cok saftim onu ilk gördugumde bakislari cok guzeldi. ilgisi de öyle onu hemen hissettim kandim sanki hic sevilmemis gibi. nasil aldandim bu kadarina. uzun boylu esmer biri, kara kasli kara gözlu.. kendisini bana farkettirmek icin bir suru sey yapti, benim yaptigim hareketleri yapti, benim gittigim yerlere geldi. onu gördugum ikinci gun bana olan ilgisini azaltti o zamanlar anlamamistim ama simdi hatirliyorum soguk davrandigini, ona baktigimi anlayinca bana mi öyle geldi bilmiyorum ama kardesiyle gulduler sanki.. haftalar gecti ama o aklimda kaldi ne guzel dusuncelerim vardi ruyamda aynadan bana bakip iki sene sonra evlenecegiz dedi mesela. ah kucuklugum.. o yastaki hisler ne kadar temiz oluyor.

söylemeliyim dedim arkadasimlarima icimde tutamiyordum, o da beni dusunuyordur ama söyleyemiyor sandim ayni zamanda korktum. yazdim bir seyler ona ama anlatamadim kendimi, sonra engellendigimi gördum.. ben öyle yazinca sacmalayip onunla alay ettigimi mi dusundu acaba diye kendimi sucladim bu sefer arkadasima sen yazabilirmisin dedim cevap alamadim bekledim, bekledim... arkadasim sözlenmis resimlerini yolladi birkac hafta sonra.
uc senedir kendime gelemedim daha kötu oldum hastalandim sevdiklerim halime agladi keske aglamasalardi. simdi suskun hep durgun bir insanim cok konusmam cok hareket etmem. sanirim agir hayal kirikligina ugramisim görduklerim, hissettikleri, ruyalarim, yakisikliligi, hepsi yalanmis. belki de sadece kardesiyle bana guldukleri dogruydu

yillar icinde sanirim cok ah ettim nisanlisiyla ayrilmislar, ama beddua etmedim kimse kötu olsun istemiyorum.. sebebi kizin onunla hep ailesinde olmak istemesiymis. onlari takip etmeyi birakamadim, onu da izledim sosyal medyadan ayrildiktan sonra bir arkadaslik sitesine uye olup silmisti hesabini. bizim kuzenlerimiz evli oldugu icin o benim erkek kuzenimi ben de onun kadin olan kuzenini göruyorum ara sira. instagramda kuzenimle fotograf koymus.
gecen yaz kuzeni yanima geldi sana bir sey demem lazim diye. konusmuslar hakkimda ve tam senin istedigin gibi biri var demis. agirbasliymisim, narinmisim onun deyimiyle
sonra onu anlatti nisanlanip ayrildi sana söylememi istemedi ama ben yinede konusiyim demis. sana ismini söyleyeyim mi escuer diye sordu.. yalan degil ismi gecince icimde bir yerler agrir. ismini söyleyemeden gecistirdim, yine de senin kuzenin söyle böyle diyemedim okuyorum yapamam deyip kapandi konu.. o gunden sonra bana soguk davranmaya basladi benim kötu bir niyetim yoktu o özellikleri söyledigi icin kendimi yuksekte gördugumu mu sandi.. bu arada oglanin instagramina baktim kuzenimle olan fotografini silmisti...

konunun kapandigini sandim ama kina ve dugunde gördum karsima cikacagini beklemedigim icin soka girdim, ailesi yoktu ama kardesi vardi.. o bana gulduklerini hissettigim. simdi yine ruyalarima giriyor bazen uzgun bazen de evlendigimiz bir sekilde.. ne guzel bakiyor yine yalan da olsa. yapamam diyorum kendi kendime onu sevdigimi hissettigi zaman neler olur… ve onu suclamiyorum, etrafinda seveni isteyeni cok esmer biri guzel biri. onu anliyorum. simdi aci cekiyor dinledigi sarkilari karamsar yorumlarini göruyorum gittigim tiyatroya ve konsere gitmis eskiden hic birini yapmazdi yine karsima cikacak gibi hissediyorum tedirginim.. sevmenin yetmedigini bildigim icin de ben aci cekiyorum unutmak zor

Son düzenleme:
Seveni isteyen cok, neden bana geldi.. bi itiraf eden ben degilmisim. derslerime konsantre olmaya baslamistim simdi bir sey yapamiyorum gecmise dönuyorum aklima geldikce

Yarabandi arıyor büyük ihtimal sevse soğuk davranır mi insan pişman olsa sürekli seni gormek için çabalardi bosver hayat boş rezil eder bu adam seni hem üniversite de kendine yeni bir çevre olustur sosyal ol vicdan azabı duyarken sen o napiyordu bende çok sevdim bekledim sonra farkettimki sadece takintiymis inan bir iki sene sonra ne salakmisim diyeceksin

Kusura bakmayin sanirim yanlis anlatmisim orda, kuzeni (gelinimiz) soguk davranmaya basladi o gunden sonra.. ama o öyle degil daha cok ilgilenmeye basladi onu gördugum ilk gunku gibiydi, hep karsima cikmak istiyor simdi gördugunde uzgun uzgun bakiyor sanirim ikna edecek tiyatroya konsere geldi gidecegimi gördu diye tahmin ediyorum. ama yine iletisime gectiginde bu olanlarin hepsi hosgöreyim mi yoksa yine istemiyorum mu diyeyim? Mutsuz olurmuyum ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X