unutulan hotmail şifresine nasıl ulaşılır? cozumu burda

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Eger hatirlatma sonusunu hatirliyorsaniz;https://accountservices.msn.com/uiresetpw.srf?lc=1055&id=2
adresinden parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
Hatırlatma sorusunu hatirlamiyorsaniz ve parolaniz bilgisayarinizda kayiti ise
Unutulan kayıtlı MSN şifresini onarmak icin ;

Ücretsiz indireceginiz MessenPass yazılımı ile bilgisayarda saklı messenger parolanızı görüntüleyebilirsiniz.
Programı indirin ve çalıştırın. Program kurulum gerektirmez. mspass.exe dosyasını iki kere tıklayın. Parolanizin görüntülenebilmesi için MSN'ininizn açık ve online olmanız gerekmektedir.
Parola gösterme özelliginden dolayı Antivirus yazılımları tarafından zararlı yazılım olarak gösterilebilir. Bu sebepten çalıştırmadan antivirus yazılımınızı devre dışı bırakın.

Programi indirmek icin TIKLAYIN şutarafagitti

zepp ,
ben msnimin şifresini unuttum ama bu bilgisayarımda hiç açmadım o adresi. nasıl bulucam ben şimdi:-( bir önerin var mı?

simdi ben sanırım yanlıs anladım CADIARZUeski msn adresinm parolasını unuttum ... diyor ki yukarıda msnenizi online olması lazım...zaten parolayı unuttugum için indiriyorum bu programı nasıl online olabilirim ki:sm_confused:

simdi ben sanırım yanlıs anladım CADIARZUeski msn adresinm parolasını unuttum ... diyor ki yukarıda msnenizi online olması lazım...zaten parolayı unuttugum için indiriyorum bu programı nasıl online olabilirim ki:sm_confused:

Ne diyorum ;

Eger hatirlatma sonusunu hatirliyorsaniz;https://accountservices.msn.com/uire...f?lc=1055&id=2
adresinden parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
Hatırlatma sorusunu hatirlamiyorsaniz ve parolaniz bilgisayarinizda kayiti ise
Unutulan kayıtlı MSN şifresini onarmak icin ;

bu kisim sizin icin uygunsa onarabilirsiniz yerimseniben

Yawff zeepcim virüsten sonra şifreleri değiştirdim ili mailiminde ama bitanesi açılmıyor gizli soruyu girdim yanlış dendi sürekli ve kitlendi :KK43:((((((( yardım et lütfennnnnnnnn............

X