Urbanog.com -harika botlar varr......

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
Arkadaslar gecen gun bir arkadasim bu siteyi onerdi bana.ayakabi ve botlarin modelleri ccooook guzel bence.fiyatlarida cok uygun.ama di detay var kargosu cok pahali 70$ . ama tr ile kiyaslarsak gene bile ucuz.simdi acaba 1 urun icimi yoksa her urun icin mi kargo ucreti veriliyo onu ogrenmeye calisiyoruz.ve guvenilirmi bilmiyorum icimizde alisveris yapan varmi bu siteden.:1hug:a.s.

ilgilenenlere duyurulur

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzel modeller vamış, fiyatlarıda çok iyiiii ama 70 dolar çokmuş....

yaa ama cok güzel modelleri..naaptın gülperi öğrenebildn mi bişiler? fiyatları çok uygun ama 70euro da fazla be arkadaşım:KK43:

arkadaşlar ben siteye bi mail attım,ürünler nezaman elimize ulaşır aynı kargo ücretiyle birkaç ürün alabilirmiyiz gibi sorular sordum bakalım nezaman geri dönerlerse bildiririm sizede.gerçekten fiyatlar çok uygunmuş çünkü.

cevap gelince bilgilendir lütfen fiyatları gerçekten çok iyi teşekkürler paylaştığın için

Arkadaslar siteyi inceledim..

Botlari 41 dolara gönderiyorlar...ikinci bir bot'u ise 12 dolara.

yani bir tane alirsaniz 41 dolar, iki tane alirsaniz 41+12dolar

üc tane 41+12+12... vs vs..

umarim dogruduropuyorumnanaktan

alan var mı hiç acaba? ne kadara geldiğini burdan söylese süper olucak :dance:

arkadaşlar lovelyshoes.net sitesine bakın derim harika urunler ve aşırı ucuz!!! ama burda da sorun kargo parası ama mesela hepimiz birleşip bi siparis verirsek kargoyu da paylasırız baya ucuza gelir!!

ayyyy na kadannn güzelmişşşş.....
Yaa bende almak istiyorumm ama yanlış anlamadım dimi kargo parası 100 lirayamı geliyorrrr... bilmiyorumkismile

SÜPERLER YAAA.:dance:.AYAKKABI MODELLERİNE BİTTİMakannehir

BİDE KARGO ÜCRETİ OLMASA TADINDAN YENMEZboshayallersmile

X