Ürünler yenilendi, fiyatlar düştü

gunaydın canım ben birkaç parça bişey begendim ama olur mu kı 40-42 beden arasında gidip geliyorum hangi sehırdesın deneyip almak isterdım ama

diğer çocuk ürünlerinizide inceledim gerçekten çok temiz ve güzel ürünleriniz var.iyi satışlar olsun

En kısa zamanda düzenleme yapıp fiyatlarda indirim yapacağım. Beğendiğiniz birşey varsa üzerinde fiyatta anlaşırız.

Merhaba. Turkuaz tunik, yeşil kazak, kırmızı penye elbise, kırmızı gömlek. Bunların kullanım durumları nedir? 42 bedene uyar mı?

Kırmızı gömlek 42 bedene olur, yeşil kazağı ben aldım dolu dolu 42 bedenim dar durdu rahat edemedim, bir kere giydim. Ama fizikten fiziğe değişir, 77 kg idim o zaman.
Turkuaz tunik 42 beden sıfırdan farksız ama dar kesim. Ölçü atarım isterseniz. Kırmızı elbisede bir kere giyilmiş esnek L beden 42 bedene uygun.

Merhaba. Turkuaz tunik, yeşil kazak, kırmızı penye elbise, kırmızı gömlek. Bunların kullanım durumları nedir? 42 bedene uyar mı?

4 ürüne 25 tl olur derseniz alabilirim. IBAN yollarsanız ücreti de bugün yatırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…