Üsküdar da dün akşam 8,30 da ani kaza da genç yaşta arkadaşımız abimiz vefat etti

Allahim icim parcalandi keske izlemeseydim:KK43: fatihasini gonderdim Allah kabul etsin. geride kalanlara Rabbim yardim etsin...

İnsanoğlu ölüme ne kadar yakın aslında,sapasağlamken bir kaza sonucu hayatın yitip gidebiliyor,geride kalanlar acılar içinde,ölen hayatını yarım bırakıp,yavrularını,eşini,ana babasını geride bırakıp toprak oluyorsenağlama
Kazayı televizyonda izlemiştim,seyrederken içim burulmuştu,insan tanısın tanımasın böyle acı kayıplara ister istemez üzülüyor,şimdi sitemizde bir arkadaşımızın tanıdığı olduğunu duyunca daha çok üzüldüm:1no2:
Allah ailesine,sizlere sabırlar versin,mekanı cennet olsun İnşaAllah:Saruboceq:
Şu dünya dualar üzerine dönüyor zaten,bizler ölenin arkasından bir Fatiha okumuş çok mu?
Rahmetli beyefendi için,geride kalan ailesi için seve seve okuruz:çok üzgünüm:

Allah razı olsun canım Amın ya cok acı aksam olunca o cocuklar ve esı evı gelıs saatlerınde ne yapıyorlardır dıye dusunuyorum zamanla tabıkı alısacaklar Ani ölum ya bırde genc rabbım ganı ganı rahmet eglesın

öyle canım ilk zamanlar o kadar zorlanırlarki...
Rabbim iman kuvveti versin inşallah..
geride kalanlara tüm sevenlerine bol sabır...
Rabbim düşmanımın başına bile vermersin çok kötü gerçekten...
mafoldumben

aa allah rahmetini esirgemesin üzerinden. geride kalanlara da sabırlar,kolaylıklar versin rabbim.

Allah rahmet eylesin, evet hayat bu kadar acımasız işteee, benim eşimin çocukluk arkadaşı da motorsiklet kazsıyla hayatını kaybetti, evlendiğimiz yıldı, daha 6 aylık bebeği vardıı, ben hiç tanımadığım haldee çok çok ağlamıştım o genç adama ve bebeğine...

çok zor çok..

Amın arkadaslar hepınızden Allah razı olsun sadece bakıp gecmeyıp yorumlarınızıda yazdıgınız ıcın ayrıca tesekkur ederım evet ecel bır anda bızıde bulabılır hıc evımızden alısverıse yada gezmeye cıktıgımızda bırdaha donemecegımızı hıc hesaplıya bılıyormuyuz rabbım anı olumlerden korusun gerıde kalanlarada okadar zor gelır kı bırde son kez tovbe edememek te var ısın öbur tarafında vel hasıl epeyce zor rabbım yardımcımız olsun cumlemızın

X