Üst göz kapağı estetiği olan var mı?

Şuan ne durumdasınız bende ameliyat olalı 21 gün oldu gözümle kaşım arasındaki mesafe çok kısaldı korkuyorum böyle kalıcak diye doktor ödemler inince deri salıcak kendini diyor ama ben çok korkuyorum sizdede bu sorunlar oldumu 🥺

merhaba ben istanbul’da polat tower’da oldum. doktora dava açmayı düşündüğüm için ismini şimdilik yazmayacağım.

hem üst hem alt göz kapağı ameliyatı oldum ve iki gözüm eşit değil. birinden daha fazla deri alındı ve kabul etmedi. sürekli ödem diyor ve daha çok erken diyor. 38 gün oldu hala şikayetim devam ediyor maalesef. gözlerimin badem şeklinde olacağını söyleyip daha yuvarlaklaştırdı. çok çok iyi araştırın gideceğiniz doktoru.
Cok gecmis olsun inanin uzuldum🥹
Botox mezoterapi gibi islemler icin onerebileceginiz doktor varmi peki o islemleri denedinizmi

Evet ödemli 3 hafta oldu doktor ödemler geçince salıcak deri diyor ama çok korkuyorum böyle minicik kalmış göz kapağım 😭
Göz kapağınız çok mu düşüktü benimki baya düşük bu eklediğim fotoğraftaki gibi benim

Eklentiler

• IMG_8606.jpeg
    IMG_8606.jpeg
    137,6 KB · Görüntüleme: 36
Göz kapağınız çok mu düşüktü benimki baya düşük bu eklediğim fotoğraftaki gibi benim
Hayır ben de göz kapağı zaten çok fazla yoktu badem göz estetiği oluyordum doktor göz kapağı da yapalım güzel olur dedi belli belirsiz çok az vardı seninde ameliyattan sonra göz kapağın çok küçük geldimi ?

Hayır ben de göz kapağı zaten çok fazla yoktu badem göz estetiği oluyordum doktor göz kapağı da yapalım güzel olur dedi belli belirsiz çok az vardı seninde ameliyattan sonra göz kapağın çok küçük geldimi ?
Ben daha olmadım ama olmak istiyorum randevu aldım. Benim çok düşük yani çok mutsuzum böyle bi gözüm daha fazla düşük hatta. Bence moralinizi bozmayın zamana bırakın daha yeni olmuşsunuz. Meriç keskin var o da yaptırdı instada takip ediyo musunuz bilmiyorum o hemen toparladı mesela

Üst göz kapağı estetiği olan var mı? Neler yaşadınız acaba iz kaldı mı
Merhaba ben geçtiğimiz salı günü ameliyat oldum. Devlet hastanelerine karşı çok ön yargılıydım açıkçası, bi tanıdığın göz kapaklarını gördükten sonra tereddütsüz çatalca devlet hastanesinden randevu aldım. Süreç çok çabuk ilerledi 1 hafta içinde tüm işlemler halloldu ve ameliyata alındım. Yaklaşık 1 saat sürdü inanılmaz konforlu geçti. Sıfır ağrı sıfır acı ve doğru düzgün şişlik ve morarma bile olmadı, dr' dan inanılmaz memnun kaldım dikiş izlerim yok gibi çizgi şeklinde:) şimdiden bile kaş göz mesafem baya açıldı ve harika görünüyor genç kızlık hallerine döndüm resmen kii şiş olmama rağmen 😂 kesinlikle ihtiyacı olanların yaptırmasını tavsiye ederim, ama doktor seçimi çok önemli hastane değilmiş onu anladım. Sevgiler 🌸

Merhaba ben geçtiğimiz salı günü ameliyat oldum. Devlet hastanelerine karşı çok ön yargılıydım açıkçası, bi tanıdığın göz kapaklarını gördükten sonra tereddütsüz çatalca devlet hastanesinden randevu aldım. Süreç çok çabuk ilerledi 1 hafta içinde tüm işlemler halloldu ve ameliyata alındım. Yaklaşık 1 saat sürdü inanılmaz konforlu geçti. Sıfır ağrı sıfır acı ve doğru düzgün şişlik ve morarma bile olmadı, dr' dan inanılmaz memnun kaldım dikiş izlerim yok gibi çizgi şeklinde:) şimdiden bile kaş göz mesafem baya açıldı ve harika görünüyor genç kızlık hallerine döndüm resmen kii şiş olmama rağmen 😂 kesinlikle ihtiyacı olanların yaptırmasını tavsiye ederim, ama doktor seçimi çok önemli hastane değilmiş onu anladım. Sevgiler 🌸
Merhaba kendim yaptırmış gibi çok sevindim gerçekten çok geçmiş olsun💕 darısı başıma kesin yaptırıcam bende doktor uygun görürse, benimkide çok düşük bi gözüm daha da düşük hatta

Ust goz kapagi cok tehlikeli bi ameliyat zaten bi arkadasim da iskender alkin solmaza oldu kizi kandrmislar sunu yapariz bunu yapariz diye simdi gozunde seyirme kuruluk olustu ameliyat esnasinda kafalarina gore islemler yapip kiza biz boyle uygun gorduk demisler ve kizin hayatini mahvettiler aman uzak durun hem goz kapagi ameliyatindan hem bu doktordan
Neden sürekli göz kapal ameliyatini kötülüyorsunuz? Özellikle Dr Iskender beyi?

X