Üstü ciplak kimse yok samirim !

Mağdur edebiyatı ile bir yerlere gelenlerden her zaman beklenecek tarzda ataklar..
Şimdi de tutmuş beyan esastır gibi saçmalıktan bahsediyor, hukuk, suç delile dayanmalı, beyan esas ise birçok tecavüz davasında neden rıza var diye ceza verilmiyor...

''Ne olduğunu anlayamadığım bir anda üzerleri çıplak, elleri deri eldivenli, başlarında tuhaf bantlı 70-100 kadar adamın ortasında kaldım. Bebek arabam elimden gitti.''

Ne biçim bir fantezi dünyaları var bunların yaa. :KK70::KK70::KK70:

Neeee sokdayim.:KK35: Ustu ciplak deri eldivenli 100 adam turbanli bacimizin ustune isememis miiiiii. Bak simdi buna sevineyimmi yoksa cumhurbaskaniniz yine yalanci cikti buna uzuleyimmi :KK42: bilemedim :confused:

O degil de ustu ciplak deri eldivenli falan bunlar seks fantezisi... kim uydurduysa saglam hayal dunyasi varmis :KK70:

Ne farkeder ki.
Yarın yine konuşma yapar, ve yine utanmadan, yüzü kızarmadan benim başörtülü bacıma diye aynı şeyleri tekrarlar. Onu dinleyenler de bir sey anlamasalarda alkışlar yine.
Ben tamamen ümidi kestim o güruhtan.
Nato kafa, nato mermer

İşin kötüsü de bizzat babam bu adamın baş destekçisi. Bana neler söylüyor sırf bu herifi desteklemiyorum diye.
Bu konuyu anlatmaya çalışsan hayatta inanmaz. Kasetlere de inanmadığı gibi. Üstelik dinlemezde. Senin beynini kim yıkıyor diye azarlar bir de.
Sülalemin yarısı fethullahçı, diğer yarısı tayyipçi. Ben de aradan çıkmışım başka kafalar yaşıyorum:KK48:

milattan önce gemi kazasında geminin pervanesinin sırtını parçalayan bi resme gezi de polis panzerle üstünden geçti ( ki gezide panzer kullanılmadı), 48 saat daha direnirseniz hükümet düşecek, 1 mayıs olayında polis helikopterle taş atıyor, polis gerçek mermi kullandı buda ıspatı deyip vekilin elinde patlamamış mermilere inanlar nasıl komikse, bu "hikayeye" inananlar da o kadar komik. demem o ki kim ne taraftansa mantık dışı bile olsa inanacak birşeyler arıyor. malesef.. çok acı. kimse diyemiyor ki tamam ben bu taraftanım ama bu da yanlış be kardeşim! böyle olduğu sürece daha çok çok tartışılır bunlar. herkes görmek istediğini görecek, inanmak istediğine inanacaktır.

İşin kötüsü de bizzat babam bu adamın baş destekçisi. Bana neler söylüyor sırf bu herifi desteklemiyorum diye.
Bu konuyu anlatmaya çalışsan hayatta inanmaz. Kasetlere de inanmadığı gibi. Üstelik dinlemezde. Senin beynini kim yıkıyor diye azarlar bir de.
Sülalemin yarısı fethullahçı, diğer yarısı tayyipçi. Ben de aradan çıkmışım başka kafalar yaşıyorum:KK48:

Benim sülalede de var onlardan hatta akp seçmeni değilim diye "gerizekalı mısın?" diyen bile olmuştu. :KK45: Gülümsemiştim tuhaf tuhaf suratıma bakmaya devam etmişti. :KK45::KK45:

Bu ülkede hiç bir zaman türbanlı bayanlara bu tarz saldırılar yapılmamıştır kimse tarafından yapılacağını da hiçbir zaman sanmıyorum..

milattan önce gemi kazasında geminin pervanesinin sırtını parçalayan bi resme gezi de polis panzerle üstünden geçti ( ki gezide panzer kullanılmadı), 48 saat daha direnirseniz hükümet düşecek, 1 mayıs olayında polis helikopterle taş atıyor, polis gerçek mermi kullandı buda ıspatı deyip vekilin elinde patlamamış mermilere inanlar nasıl komikse, bu "hikayeye" inananlar da o kadar komik. demem o ki kim ne taraftansa mantık dışı bile olsa inanacak birşeyler arıyor. malesef.. çok acı. kimse diyemiyor ki tamam ben bu taraftanım ama bu da yanlış be kardeşim! böyle olduğu sürece daha çok çok tartışılır bunlar. herkes görmek istediğini görecek, inanmak istediğine inanacaktır.

Aynen. O dönemde her kesimden farklı yalanlar dinledik, farklı algı yönetimi çalışmaları olduğunu gördük. Hepsini dile getirmek lazım.

Ama ama ama ama ama şimdi o meşhur yüzde 50'nin tonla ama'sı olur.

Koskoca bir halk kandırılıyor, tarih bu olanları affetmeyecek, bizler görsek de göremesek de.

X