Üstüne görme denilen olayı yaşayan bayanlar var mı ? Askım

Perii22

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
28
-90
Merhaba en son 4 temmuzda adet oldum, ayın 20 ve 22 sinde korunmasız ilişkiye girdik eşim ile gebelik istiyoruz , sabırsızca beklerken adetim normalde bugün yanlar 3 ağustosta olacaklen 31 temmuzda normal adet gibi oldu parçalı koyu kan rengi ama beni şüpheye düşüren şey bugün 2. Gün. Ama çok açık pembe ve çok az kan geldi bu şüphelenmek için yeterli mi üstüne görme şeklinde hamile kalan var mı merak ediyorum testte 11 gün de negatif demişti, kan testi yaptır diyen arkadaşlarıma cevap vereyim yeni evliyim sağlık ocağımı yeni değiştirdim sistemde onaylanmasını bekliyorum e heyecan da var… ❤️🧿☺️
Bende yeni evliyim .ayni şeyleri yaşadım .ama sonu güzel olmadı .hamileyim diye düşündüm koştur koştur kan verdim .ama degilm.bu lekelenme Ler regl başı ve sonu olabiliyormuş.kadin oluyoruz artij vücut değişiyor haliyle.bikac gün bekleyin sonra test yapın derim inşallah en kısa zamanda hamiş oluruz 🥰

Burcu gokhan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
22
2
29
merhaba canım, bende bu ay aynısı oldu. geçen ay 3 tmmuzda regl oldum. bizde bebek istiyoruz ay içerisinde korunmasız ilişkilerimiz oldu. adetimi 1 ağustosta bekliyordum 29 temmuzda pat diye geldi anlamadım. taze pembemsi olarak geldi ama normalden çok çok az pedlerim dolmadı bile. gece değiştirme gereği bile duymadım. öylece bitti bir geldi bir gelmedi öylece 4 gun surdu. toplamda şüphelenmelimiyim sizde durumlar nedir test yaptırdınız mı ?
Bende aynisini yasiyrm

Melekonline

GebeKalmaPesinde
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
1.633
506
25
Merhaba en son 4 temmuzda adet oldum, ayın 20 ve 22 sinde korunmasız ilişkiye girdik eşim ile gebelik istiyoruz , sabırsızca beklerken adetim normalde bugün yanlar 3 ağustosta olacaklen 31 temmuzda normal adet gibi oldu parçalı koyu kan rengi ama beni şüpheye düşüren şey bugün 2. Gün. Ama çok açık pembe ve çok az kan geldi bu şüphelenmek için yeterli mi üstüne görme şeklinde hamile kalan var mı merak ediyorum testte 11 gün de negatif demişti, kan testi yaptır diyen arkadaşlarıma cevap vereyim yeni evliyim sağlık ocağımı yeni değiştirdim sistemde onaylanmasını bekliyorum e heyecan da var… ❤️🧿☺️
Merhaba sonuc nedir acaba