üstüne görme mi regl kanaması mı

esmakara999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
163
39
29
merhaba ben 21 kasımda sürtünmeyle ilişki yaşadım nişanlımla. bakireyim. boşalma kendi karnına oldu ama yine de korktum. aralığın 9unda 7 gün süren kanamam oldu ağrılıydı yoğundu her zamanki regl gibiydi. ocağın 4ünde de yine 7 8 gün süren yoğun ve ağrılı parlak kırmızı renkte kanamam oldu. ama baktım internete hamile olduğu halde kanaması olanlar varmış. korkup 4 5 tane test aldım farklı gunlerde yaptım hepsi negatif çıktı. 7 gün süren kanama üstüne görme olabilir mi? 2 kez kanamam olmasına rağmen hamile kalmış olabilir miyim? çok pişmanım lütfen yardım edin.

Hamile değilsindir. Kanama olabiliyor ama o kadar yoğun ve uzun olmaz. Negatif çıkmış zaten. Kanama olsa da hamileysen pozitif çıkar. Bence başka bir problem olabilir. Doktora gitmelisin.

Hamile değilsindir. Kanama olabiliyor ama o kadar yoğun ve uzun olmaz. Negatif çıkmış zaten. Kanama olsa da hamileysen pozitif çıkar. Bence başka bir problem olabilir. Doktora gitmelisin.
bir sorunum yok ki. eğer hamile değilsem normal adet kanamam beklediğim tarihlerde de oldu. sadece hamile olup olmadığımı bilmek istiyorum ama düşünüyorum 7 gün normal kanamam oldu demek ki değilim

bir sorunum yok ki. eğer hamile değilsem normal adet kanamam beklediğim tarihlerde de oldu. sadece hamile olup olmadığımı bilmek istiyorum ama düşünüyorum 7 gün normal kanamam oldu demek ki değilim
Sadece onu soruyorsan normal gününde ve her zamanki gibi olduysa ve testler negatif çıktıysa imkansız zaten. Ben normalden daha fazla kanaman oldu sandım. Geçmiş olsun.

X