Üstüne görme yada yerlesme kanaması ve hamilelik

Aynen canım git özele bi tahlil ver doktora görünmene gerek yok tahlil için. Yoksa burda ne desek tahmin olur sadece. Testin yükselmişse en azından kafan rahat olur sıfırlanmışsa kimyasal demekki.

Bu degerde doktor bsy yapamaz zaten gitsen bile. Ozel hastaneye gdyorum surekli burasi da küçük bi yer istedigim testi doktora cikmadan yaptiriyorum zsten amaci bu degil mi yenilemen gerekiyor testi yoksa herkes ayni cevabi verir burda sana
Tamam o zaman dediğinizi yapıcam çok teşekkür ederim ilginizden dolayı buraya da yazarım

Öncelikle merhaba herkese iyi günler dilerim.😊
Ne zamandir takip ediyorum burdaki arkadaslarin bilgilerine ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim.En son martın 18inde regli oldum bu ay nisanın 17sinde olmam gerekiyordu olmadım 5 gün gecikti normalde 1 gün bile gecikme olmaz gecikmenin 3. Günü test yaptım silik çıktı daha öncesinde birçok test yaptım hiç böyle çıkmamıştı sonrasında kan tahlili verdim daha öncesinde kanda vermiştim hep 0 0.1 falan çıkıyordu bu sefer 5 cıktı doktor varla yok arası dedi sonrasında hastanede çalışan bi arkadaşıma söyledim sınırdasın dedi ama gecikmenin 5. Günü akşam iki damla leke geldi sonrasında da gece kan gelmiş sabah çamaşırımı degistirdim pet taktım ped de de doğru düzgün aman aman kan yok şuan da yok üstüne görme yada yerleşme kanaması olabilir mi daha önce bu şekilde başına gelen var mı yardımcı olabilir misiniz değeri 5 çıkıp sonrasında yüklesen lütfen başına gelenler cevap verirse çok sevinirim allah herkesin gönlüne göre versin 🤲
Bende yerleşme kanaması oldu ama beklenen adet günümden iki gün önce oldu. Gece kahverengi akıntı oldu adet oldum sandım diğer gün bişe gelmeyince test yaptım silik çıktı adetten 1 gün önce değerim 93 çıktı. Bilemiyorum yardımcı oldum mu sana. Gecikme gününe göre değerin biraz düşük çıktığı için kadın doğuma yönlendirmişlerdir seni beta hcg kişiye göre değişiklik gösterdiği için biraz bekle geç döllenme olabilir bikaç güne adet gelirse kimyasaldır gelmese ve çizgin koyulaşırsa da bil ki yükselmiştir değerin. Hayırlı haberler al inşAllah canım

Son düzenleme:
X