üstüne görme

Ins cnm benim bide ben bu aralar biraz tuafim ya kasiklarima agri vurup vurup gidiyo bide yanmam oluyo sag bacagim agriyo sik sik idrale cikiyom migdem kotu acayip sekilde uyuyorum calisirken bile goslerim kapiyo bana birseyle oldu yaa allahim guldursun yuzumuzu yarabbim insallah
He bide cok usuyorum bu havada hirkayla geziyom esim dalga geciyo benimle 10 gundur aksamlari cok usuyordum sumdi hem aksamlari hem gunduzleri usuyorum bu nedir acaba hayirlisi olaunn insallah
aynen canım söylediklerin bendede var ama yalancı belirtiler olabilir diye düşünüyorum çünkü teslterim negatif hala.geçen ayda ben aynen böyle olmuştum bu belirtilerle yani hamileyim sandım adet olmuştum bazen vucudumuz bizimle oyun oynayabiliyor...bu ay da aynıyım bakalım ne olacak sende daha önce böyle seyler olmadıysa belkide hamilesindir.sen kendini yinede en kötüsüne hazırla.olursa süpriz olsun daha çok sevinirsin olmasasa üzülmee bak benimde 6 yıl oldu hala bir umut diyorum....:KK36:

Bende daha once bole seyler olmamistii hayirlisi olsun yaa benim 4 yil ol hala ni umut bekliyorum allah buyuktur cnm benimm dogru soluyorsun kendimi en kotusune hazirlamam lazim bide dikkayimi cekti regl vunume yaklastigimda hep terlerdim bu seger hep usuyorum cozemefim int arastirdim bazi hamilelerde goruluyormus hayirli yawru ya allah buyuktur

Bende daha once bole seyler olmamistii hayirlisi olsun yaa benim 4 yil ol hala ni umut bekliyorum allah buyuktur cnm benimm dogru soluyorsun kendimi en kotusune hazirlamam lazim bide dikkayimi cekti regl vunume yaklastigimda hep terlerdim bu seger hep usuyorum cozemefim int arastirdim bazi hamilelerde goruluyormus hayirli yawru ya allah buyuktur
aynen canım benim...kafamıza çok takmayalım takıntı haline gelirse hiç olmaz.hayırlısı rabbim yardımcımız olsun.

Arkadaslar bu ayda olmadi regl oldum hemde gunumden 1 hafta once geldi demekki lekenmeyi sadece hamile olunmuyormus ne diyimki yine hayal kirikligi yine husran allah buyuktur hakkimizda herseyin hayirlisin olsun

Arkadaslar bu ayda olmadi regl oldum hemde gunumden 1 hafta once geldi demekki lekenmeyi sadece hamile olunmuyormus ne diyimki yine hayal kirikligi yine husran allah buyuktur hakkimizda herseyin hayirlisin olsun
evet canım hayırlısı galiba en iyisi zaman bırakmak benimde lekelenmeden sonra daha adet olmadı ama zannedersem kirstlerden hayırsılı şimdide kirstlerin gitmesini bekleyecem.yine durumunuzdan haber verin zamanı gelince birbirimize destek olalaııım

Canım Herşeyin Hayırlısı olsun bu mübarek Günler'de vardır mevlamın bildiği senin için en iyisi için ... Ya bana ne demeli ben olmadım bebek yok yumurtlama yok çok tuhaf ama mevlâma sığınıyorum

Canım Herşeyin Hayırlısı olsun bu mübarek Günler'de vardır mevlamın bildiği senin için en iyisi için ... Ya bana ne demeli ben olmadım bebek yok yumurtlama yok çok tuhaf ama mevlâma sığınıyorum
Doktora gitmediniki sen cnm hic birsey demefilermi sana allajlh razi olsun guzel sozlerin icin allah hepimize hatlyirli evlatlar versin insallah

Arkadaslar size birsey sormak istiyorum benim yaşadığını yaşayan varsa lutfen bana yardımcı olun 3 aydır eşimle bebek için uğraşıyoruz 2 ay olmadı ve artık Rabbimin bir bildiği vardır diye sabırlı olmaya çalıştım adetim bu ay 4 gün gecikti çevre bebek istediğimi bildiği için arkadaşım gecenin bir yarısı test yap bence hamilesin hissediyorum dedj bende test yaptım ve negatif çıktı testi orda öyle bıraktım sabah kalktim test pozitif olmis şaşırdım tekrar test yaptim yine negatif çıktı beklettim pozitif oldu ve dün erken gebelik testlerinden aldım tam bugün deneyecektim ki dün önce bir kasik ağrısı sonra bel sonrada omzuma bir ağrı geldi 10 dkka sonra geçti ve gece regl oldum normalde çok gelir şuanda çok fazla değil bendeki lekenleme gibi değil bildiginiz regl givi oluyorum ama her zamanki givi yoğun degil şuanda ve bende göğüslerde hiç hassasiyet olmadı ve şimdi kaç gün olacağım diye regl bitmesini bekliyorum bu şekilde leke değil yoğun regl olupta hamile kaldığını öğrenen varmı test bekleyince pozitif cikmasaydi bu şüphe aklımda olmayacaktı

Arkadaslar size birsey sormak istiyorum benim yaşadığını yaşayan varsa lutfen bana yardımcı olun 3 aydır eşimle bebek için uğraşıyoruz 2 ay olmadı ve artık Rabbimin bir bildiği vardır diye sabırlı olmaya çalıştım adetim bu ay 4 gün gecikti çevre bebek istediğimi bildiği için arkadaşım gecenin bir yarısı test yap bence hamilesin hissediyorum dedj bende test yaptım ve negatif çıktı testi orda öyle bıraktım sabah kalktim test pozitif olmis şaşırdım tekrar test yaptim yine negatif çıktı beklettim pozitif oldu ve dün erken gebelik testlerinden aldım tam bugün deneyecektim ki dün önce bir kasik ağrısı sonra bel sonrada omzuma bir ağrı geldi 10 dkka sonra geçti ve gece regl oldum normalde çok gelir şuanda çok fazla değil bendeki lekenleme gibi değil bildiginiz regl givi oluyorum ama her zamanki givi yoğun degil şuanda ve bende göğüslerde hiç hassasiyet olmadı ve şimdi kaç gün olacağım diye regl bitmesini bekliyorum bu şekilde leke değil yoğun regl olupta hamile kaldığını öğrenen varmı test bekleyince pozitif cikmasaydi bu şüphe aklımda olmayacaktı
Sağlık ocağından baktırsana :KK66:

Kanamanın bitmesini bekliyorum Rabbim hayirlisini versin ama umarım hamileyim dir bu belirsizlik çok kötü Rabbim olmayan isteyen herkese nasip eder insallah

merhaba kızlar; adet tarihimden bir hafta önce adet oldum ama 4 gün sürdü, normalden daha az ve daha açık renkliydi. adetim bitti sanıyorum ama geceleri veya bazen kahverengi akıntı şeklinde akıntım oluyor . kafam karıştı kasıklarımda kramp kadar şiddetli olmasada ağrılarım oluyor. sizce neden cevap verir misiniz. bebeğim olsun istiyorum bu piskoloji de beni etkiliyor olabilir. bana yardımcı olur musunuz

Test yap EGER Bebek istiyorsan ovilasyon testiyle dene bende başarılı olmustu insallah sende de olur

Kızlar ben nisanda tüp bebek tedavisi gördüm 5 mayıs test gunumdu maalesef negativ . bu hafta adet olmaliydim kahverengi lekelenmelerim var az az hiç böyle olmamıştı aranızda böyle birşey bilen duyan yaşayan varmı ?

sanırım benim yaşadıklarımı kimse yaşamamıştır hamileliğim ne kan ne idrar ne vajinal ultrason hiçbirinde çıkmadı bir de implantasyon olarak bilinen ama aslında ilerleme kanaması denilen (bunu pek bilen yok) şeyi yaşadım (3 gün pıhtılı olan yoğun kanama sonraki bir iki gün yok gibi az az ) her neyse dedim ki ben hissediyorum hamileydim ve düşürdüm sonraki günlerde net yok bebek filan dedim aradan zaman geçti mide bulantım devam ediyordu geçmemişti test yaptım pozitifi gördüm tam 50 gün sonra üstelik regl bitiminin 8. günü tek ilişkimden hamile kalmıştım. İşte biz buna "hayat"diyoruz:KK47:.

Arkadaslar meraba ben yeni uyeyim . Benim gecen ay adetim 8 kasimdaydi normalde her zman adetimden 2 3 gun erkn olurum ama bu defa 6 gunum geckti ewde gebelk testi yaptm 2 cizgi pembelsti ama 6 gun leke goryrm acaba neden olablr cok krkyrm lutfen yardm edin acaba ustune gorme olablt mi ?

kızlar benim de bu üstüne görme denen konuyla alakalı merak ettiklerim var yaklaşık on gün önce kanamam oldu koşa koşa doktora gittim ultrasonla bakınca kanama yok dedi alttan muayene ile evet rahimağzından kan geliyor dedi proluton denen bir iğne başladık 4günün sonunda kanamam durdu bu hafta iğneyi tekrar yaptırdım kanamam tekrar etti kahverengiye dönük ama çoğunlukla kırmızı renkli. bugün kontrole gittim kanamamla ilgili yorum bile yapmadı doktor. bu kanama da üstüne görme denen olay olabilir mi ?? 3 aylık hamileyim bu arada ..

Arkadaşlar 3 gün adet oldum pembe kan geldi sadece 4. Gün bitti. Öncesinde göğüslerimin uç kısmına dokunamıyorum. Alt karnımda kazıkları da inanılmaz ağrılar oluyordu. Pembe adet olan var mı

X