Utangac yapıdan kurtulmak! Tüyolar

Buhayatbeni7bitirdi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
74
53
31
Merhaba kizlar,

Malesef bir utangaç yapıya sahibim ve bundan çok dışlandığım oldu. 1-2 sene geriye baktımmı tam tersi, çok cana yakın hemen çoğu insanla bir sempati kuran kendimi seven bir insandım. Şu iki senedir kendimle mutlu değilim malesef. Hamilelik dönemimden kalan kilolarla savaşıyorum, maddi sıkıntı çekiyorum (güzel, tarz kıyafetler giyemiyorum). Bir kalabalık ortama girdimmi sürekli kendimi kontrol etme çabasındayım, göbeğim görünüyor mu, cene altımdaki yağlar belli oluyormu diye. Çok konuşkan biri değilim biriyle lafa girdimde istemedim halde kısa cevap verip konuyu kapatırım, bu kimseyle dialoglar kurmama izin vermiyor. Kendimi bildim bileli yapım bu ama bir kaç sene önce kıyafetlerle makyaj ile egomu yuksek tutuyordum. Şimdi ise çok içime kapanık ve utangaç birine dönüstüm. Bu halden nasil kurtula bilirim. Böyle cıvıl cıvıl neşe saçmak istiyorum uzun muhabbetlerim olsun insanlar veni sevsin istiyorum. Neyapmaliyim?

maddiyattan dolayı bakım ürünleri alamıyorsanız evde bi ton yapılabilecek bakım şeyleri vardır.Atıyorum saç için yumurta ve zeytinyağını karıştırıp saca sürüp bekletebilirsiniz.Bi tarz binlerce şey var evdeki malzemelerden bakım yapabilmek için internetten bakabilirsiniz.Ayrica reklam olmasın ama dolap adi altında bi uygulama var ikinci el kıyafet ayakkabı hersey satiliyor play store dan indirebilirsiniz.Senin benim gibi insanlar alıp giymedikleri ürünleri satıyor saticiyla konuşabilirsin pahalı gelen biseyi fiyatını indirmesi için.Ben oradan alıyorum yep yeni etiketli ürünler de var üstelik 10 tl.Kiz bi kere giymiş satıyor 5 tl ye aldım.Bi kere yıkadım giyiyorum.Resimli bi uygulama yırtığı pirtigi varsa başta belirtiyolar.Ayrica oldu ki gittik çıktı siz memnun değilseniz paranız ona gitmiyor size geri iade ediliyor.Bu da bi fikir.Kendinize baktıkça sanırım konuşkan ve kendinizi seven bi yapınız var bakin oldukça kolay ve ucuz yoldan biseyler buldum ben size.Kilo olarak evde spor yapın.Onu da play store dan indirin spor programları var var oğlu var.:)

👀 park ediyim buraya ne öneriler gelecek acaba ?
benim kilo boy problemim yok özellikle iş ve ya okul ortamında vs kendimi ifade edemiyorum. Enteresan olan şu ki bir daha görüşmeyeceğimi bildiğim insanlarla (örn hastanede otobüste ) daha rahat iletişim kurabiliyorum . Bu utangaçlık bana da ciddi sıkıntılar yaşatıyor:silah:

👀 park ediyim buraya ne öneriler gelecek acaba ?
benim kilo boy problemim yok özellikle iş ve ya okul ortamında vs kendimi ifade edemiyorum. Enteresan olan şu ki bir daha görüşmeyeceğimi bildiğim insanlarla (örn hastanede otobüste ) daha rahat iletişim kurabiliyorum . Bu utangaçlık bana da ciddi sıkıntılar yaşatıyor:silah:
Evet bendede aynı böyle

X