Popüler Konu Üyelerimizin Dikkatine!

egunal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
40.161
6.645
Tüp bebek, IVF, İnfertilite, Kısırlık, Mikroenjeksiyon, TESE, Kadın Sağlığı gibi daha bir çok konu ve yardımcı üreme teknikleriyle ilgili sorularınızı bu kategoride sorabilirsiniz.

Prof.Dr.Bülent Tıraş hocamıza sorularınızı konu açarak sormalısınız.

Sorunuzu sormak için tıklayın lütfen ..

Başka bir üyenin soru sormak için açmış olduğu konuya yazarak sorularınıza cevap beklememeli ya da konuyu soru cevap dışında sohbete çevirmemelisiniz.

Sorularınızı doktorumuz en kısa sürede cevaplayacaktır.Lütfen sorunuzu yazar yazmaz cevap beklemeyin.

Teşekkürler...

mr 1,5 yıldır benımde bebişim olmuyor fsh 11 oldugundan tüp bebek yapılacak beylikdüzü medicanada olmak istyorum fakat uzak orası bana bizim burdada var tüp bebek uygulamasını ,ama kafamda soru işareti var sizce bu işi iyi bilen yanı isim yapmış merkezlerdemı yoksa yakın olan yerde mı yapmalıyım

Tüp bebek, IVF, İnfertilite, Kısırlık, Mikroenjeksiyon, TESE, Kadın Sağlığı gibi daha bir çok konu ve yardımcı üreme teknikleriyle ilgili sorularınızı bu kategoride sorabilirsiniz.

Prof.Dr.Bülent Tıraş hocamıza sorularınızı konu açarak sormalısınız.

Sorunuzu sormak için tıklayın lütfen ..

Başka bir üyenin soru sormak için açmış olduğu konuya yazarak sorularınıza cevap beklememeli ya da konuyu soru cevap dışında sohbete çevirmemelisiniz.

Sorularınızı doktorumuz en kısa sürede cevaplayacaktır.Lütfen sorunuzu yazar yazmaz cevap beklemeyin.

Teşekkürler...
Pardon ama anlayamadim siz bulent trasin hastasimisiniz yoksa forumunuda mi siz yonetiyosunuz.hangisi anlamadim.

Hocam merhaba..bursada ikamet ediyorum ve burada güzel bir merkezde tedaviye başladım bu arada 2. Tüp bebek deneyimin ilki eurofertilde negatif sonuçlandı.şimdi ki tedavide 2 yumurtam oldu biri gelişmedi biri de gayet iyi ama bugün transfer için gittiğimde troidim yüksek olduğu için bana seçenekler sunuldu bnmde tek şansım olduğu ve erken menopoz riskin olduğu için üstelik birde yeni öğrendiğim çift rahim sorunum olduğu için dondurmayı tercih ettim..şimdi troidimi düşürüp tekrar transfer olmayı beklicem..çok umutsuzum moralmen çölmüş durumdayım..bide böyle şeylerden de pek anlamıyorum nolur bni aydınlatır mısınız : ((((

Merhaba hocam ben 7.ci tedavimi oluyorum doktorum rahimin arka kısmında ademiyozis var dedi ve adetimin birinci günü dekort 75mg ye başlattı bunu ne için vermiş olabilir sonuçta kortizon ilacı bu bana bi zararı olurmu?

X