Uygun fiyata mobilya satan bir yer var mı bildiğiniz?

agustos_bocegi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
134
16
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Evliyim fakat tayinciyiz ce ev dizmedik yazın dizilcek.Yatak oda takımı alıcam kız tarafı alıyor malum, ailemin durumu öyle fazla yok kazancımda yok şuanda açıkçası. Annemler kenarda olan bileziğini bozdurucak almak için. Buyüzden 2500-3000 fiyatlı yatak odası arıyorum. Yük olmak istemiyorum aileme ama allah herkese hayırlı anlayışlı insanlarla çıkartsın her yola maalesef çaresizlik bu.

hangi şehir için sorduğunu yazarsan daha kolay yardımcı olur bilen arkadaşlar :KK66:

Aslında fark etmiyor. Atamalıyız zaten büyük ihtimal adana çıkar gibi
Kendinizi mecbur hissetmeyon kiz tarafinerkek tarafi diye. Durumlari yoksa zorlamayin kimseyi. Benim esimin ailesinin de durumu yoktu biz kendimiz odedik yavas yavas.

Onun haricinde ogretmenler mobilya miniyke bir sey vardi. Tum takimlarin hepsinbirden 3000 5000 gibi bir sey. Oturma odasinyemeknodasi yatak odasi

Kendinizi mecbur hissetmeyon kiz tarafinerkek tarafi diye. Durumlari yoksa zorlamayin kimseyi. Benim esimin ailesinin de durumu yoktu biz kendimiz odedik yavas yavas.

Onun haricinde ogretmenler mobilya miniyke bir sey vardi. Tum takimlarin hepsinbirden 3000 5000 gibi bir sey. Oturma odasinyemeknodasi yatak odasi
Eşim anlayışlı davranmıyor :KK43: