Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Uygun Kreş..

SonHat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2012
127
11
Selamlar arkadaşlar...
İzmir Çiğli'de oturuyorum ve bir işe başlicam Rabbim kısmet ederse.. Ben de her anne gibi evladımın kendisi için en iyisi neyse o olsun istiyorum.. Bir kreş arıyoruz uygun fiyata ucuz kreş.. Gelirimiz ortada borcumuz çok fazla ve oğlumun arkadaş çevresi hiç yok.. kendisini ifade edebilecek bir arkadaşı yok diyebilirim.. Yalvarıyorum bi bilgisi olan arkadaşım varsa bana yardımcı olun fiyat konusunda internetten araştırdım bulamadım.. Oğlum çok sıcakkanlı ve hemen arkadaş olmayı seven bir çocuktur.. Şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar merak içinde bekliyorum..

merhaba arkadaşım, ben araştırmalarım sonucu çiftehavuzlardaki limon anaokulunun methini duydum. fiyatını bilemiyorum. mail attım dönmediler. bi de panda var orada. istersen onlara ulaşıp fiyat sor. dışarıdan çok güzel görünüyorlar. ben de arayışlardayım ama henüz netleşmedi fikrim

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?? :KK50:
Ben de uzun arastırmalar sonunda bostanlı palmiye kidse karar verdim. panda da güzel bi yerdi oraya da bakmıştım ancak çok pahalı. BEn okulumuzdan cok memnunum. Çok ilgili ve tatlı öğretmenleri var. Aile gibi olduk kısacık zamanda kızım surekli okulu sayıklıyor. Üstelik çogu okul ortalama bi kolej fiyatı veriyorr bize. En yanlkarından biri de uygun oloması

X